Skocz do zawartości

W co teraz gracie?


Pharaun

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kraboburger_SpongeBoba

Swego czasu grając u kumpla w growe rewelacje na Switcha, jak w klasyki na tę konsolę: "Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy", czy "LEGO Worlds", naszła

mnie myśl, czy Nintendo, które jest ogromną korpo marką, ma rynku gier video ze znaczącą pozycją, postanowi pójść o krok na przód i wprowadzić do głównego oprogramowania swych konsol (nie mam pojęcia czy na 3DSach jest tak samo jak na Switchu) algorytm, który

zbuduje bazę trofeów w podstawowym interfejsie Nintendo, który do dyspozycji ma użytkownik Switcha. Czy firma w końcu stworzy dla tych wymagających graczy a.k.a. ,,łowców" takową bazę do większości tytułów, zwłaszcza tych współczesnych.

I nie chodzi mi o realizację listy trofeów dla klasyków, jak "Super Mario Bros", "Donkey Kong" i inne, raczej dla wszystkiego, co wychodzi specjalnie na tę opcję konsolową, i jest specjalnie pod jej oprogramowanie i specyfikację techniczną portowane. Jak myślicie jest szansa, aby Nintendo spróbowało wdrożyć taki pomysł?

Na pewno wielu graczy - znam takich - specjalnie kupiło by Switcha, aby ,,ładować pucharki" na profilu. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Crosscode. Dopiero prolog ale może być super gierka. Klimat, muzyka, design od razu kojarzą się z Chrono Trigger. Gameplay to hmm, Zelda? Zobaczymy. Odbiłem się za to od Dead Cells. Mój pierwszy i ostatni rogalik. Nie mój rodzaj rozgrywki. Children of Morta i Hadesa też przez to od razu skreśliłem z mojej listy. Chyba, że dla coopa sprawdzę jeszcze children of morta.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Harbuz napisał:

Crosscode. Dopiero prolog ale może być super gierka. Klimat, muzyka, design od razu kojarzą się z Chrono Trigger. Gameplay to hmm, Zelda? Zobaczymy. Odbiłem się za to od Dead Cells. Mój pierwszy i ostatni rogalik. Nie mój rodzaj rozgrywki. Children of Morta i Hadesa też przez to od razu skreśliłem z mojej listy. Chyba, że dla coopa sprawdzę jeszcze children of morta.

 

Spróbuj Into the Breach. Żeby rogalik się podobał tu musi też być w gatunku, który lubisz.

 

Mam ponad 600h.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram własnie w port Bioshocka Infinity - gdzies w połowie już jestem. Moge tylko powiedzieć że jednak słabiutko to na HH wygląda. 30 fps i mocny blur na wszystkim. Co prawda jak w to grałem na 360-tce to też było 30 fps ale po niedawnym ograniu pierwszego Bio w 60 klatkach to troche boli. 

 

Inna sprawa że szczelanko fajnie się sprawdza na switchu i po 2h godzinach można się przyzwyczaić i wciągnąć. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Porzuciłem Crosscode. Strzelanie jest niewygodne, nie da się precyzyjnie celować prawym analogiem i jednocześnie strzelać R i robić uniki L. A gra wymaga coraz lepszej precyzji. Na PC pewnie jest o niebo wygodniej. Dodatkowo walki są trochę zbyt chaotyczne.

Zacząłem za to Xenoblade Chronicles 1.  Gra ma bardzo przyjazny interface i tutoriale, dobry dubbing, no i ogólnie ładnie wygląda, przyjemnie się gra na Switchu. No ale po interfejsie Death Stranding to chyba większość gier to przyjemność.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość MarvelozaGrzybozaApoptoza

Obecnie ogrywam "LEGO DC Super Villains" na swoim Ps5 - a to jeden z tytułów, którymi growo aktualnie się zajmuję - i mam jakieś 15% całości ukończonej gry. Ależ to jest zabawowe, nietuzinkowe, takie soczyście legoludkowe! Ale do rzeczy, mam pewien problem: za grzyba nie mam pojęcia, do czego w tej grze z serii LEGO od T Tales potrzebne mi są ,,zarobione" klocki. Mam już kilka milionów, nie wiem co z tym zrobić; nie widzę żadnego sklepu: ani w siedzibie Legionu Zagłady, ani gdzieś w Gotham etc. Czy ktoś wie po co mi będzie potrzebna w dalszej rozgrywce aż taka klockowa ,,ilość mamony"? Postacie? Mnożniki? 

Odnośnik do komentarza

Jakoś mnie w ostatnim czasie wzięło na horrory w literaturze z okresu 1880-1920 i Amnesia z Machine for Pigs świetnie się w te klimaty wpasowuje. Dodatek znacznie lepszy od podstawowego Dark Descent.

 

Port jednak bardzo słaby niestety. Graficznie w miarę trzyma fason ale płynność w wieku miejscach jest "filmowa" czyli okolice 20 klatek.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza
Gość MarvelozaGrzybozaApoptoza

Switch OLED już w przedsprzedaży. Równy miesiąc (chyba?) do prawdopodobnej premiery sklepowej konsoli Nintendo w Polsce. Zamawiacie sprzęt? Czy czekacie aż ,,szał ciał" minie i cena nowego Switcha troszku spadnie? Dla mnie sprzęt wygląda (jak na razie) rewelacyjnie. Za tę lekką poprawę wizualną i pod względem mechaniki obsługi konsoli (7 cali matryca ekranu; ekran OLED etc.), za to, że będzie to nowe coś od Nintendo, jestem w stanie wydać te 1700zł! 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...