Skocz do zawartości

Beat Saber


okoolarnik

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na krawędzi, trzymajcie za mnie kciuki, bo nie wiem ile czasu mi zostało :(

 

A tak serio to pierwszy raz mam taki problem z tą grą. Poczekam, może na dniach wskoczy jakiś hotfix i będę mógł znów pomachać rękoma, wierzę. Mimo tego zdążyłem sprawdzić stage z tego DLC, fajna miejscóweczka.

Odnośnik do komentarza

Akurat miałem to szczęście, że jak wyciągnąłem PSVR z szafki to wpadła nowa paczka muzyczna do Beat Sabera ^^ Zagrałem kilka razy na Expercie, szczególnie spodobały mi się Counting Stars i Party Rock Anthem, polecam od tego zacząć. Sama szata graficzna poziomów jest ok, raczej mnie nie porwało. Nie wiem czy to kwestia tego, że już trochę gram w Beat Sabera, ale na Expercie nie miałem żadnych problemów. Ale do Expert+ już muszę trochę poćwiczyć :D A i na koniec jedna kwestia, ktoś kiedyś narzekał na jakość muzyki w paczce Green Day (jakoś nie odczułem tego wtedy), ja mam teraz takie wrażenie, że jakość mogłaby być lepsza. Podsumowując, to nie ma co się zastanawiać nad kupnem, cena jest w porządku, a same piosenki znane i przyjemnie się ciacha klocki :)

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałem i jak żonka poszła się myć wskoczyłem w gogle. Od razu LMFAO, bo akurat lubię ten kawałek. Na Expercie, to mój poziom (poza LP X-( ), jeszcze na necie widziałem jak ktoś testował to na hardzie - żenua ten poziom, nie da się pogibać. No i pierwsze pięć razy wywaliłem się na samym początku, nie umiejąc rytmu złapać. Przerzuciłem się na One Republic i trochę lepiej, zaskoczyłem za 3 razem i skończyłem na A. Wróciłem do Party Rock i weszło... No prawie, na 6 sekund przed końcem się pogubiłem. Fajne 2 utwory - do weekendu resztę ogarnę. Jednak mi kolory - fioletowy i żółty - nie bardzo przypasiły. No i jak kolega wyżej pisze trochę brakuje mocy w układzie lub samym utworze. Fajne, że trwa ponad 4 minuty. Może kwestia wczucia się.

Myślę, że paczki Imagine Dragons nie przebije, ale będzie dobrze. 

Paczka Green Day :yucky:

Odnośnik do komentarza

A ja chyba znowu ponarzekam. W paczce tylko LMFAO i One Republic robi robotę. Jako tako jeszcze Gwen Stefani bo fajny układ tam jest, ale pozostałe to tak średnio. PussyCatDolls, serio? Jeszcze mega słabo się do tego wije, bo utwór jest monotonny. Limp Bizkit jakoś mi w ogóle nie wychodziło, może zażre jeszcze. No i ten raper słabo. O czymś zapomniałem? 

Ogólnie kolorki słabe, miejscówka ok, brakuje trochę rytmu i bitu IMO. Najlepsze LMFAO ale do Imagine Dragons czy do Panic at the Disco startu nie ma. Choć stare paczki zaczynam ogrywać na Faster Song, bo zwykły mi się za wolny wydaje ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Mówisz tak tylko dlatego, że nie miałeś okazji płynąć sobie na czilku w Saberku do Ocean Eyes. Piękne doświadczenie i często wracam. Jak dobrze dobiorą utworki to może być lepszym packiem niż dwa ostatnie, trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie gram, od kiedy kupiłem nowy TV i zdemontowałem selfiesticka z kamerą (był przymocowany do wieszaka starego TV). Potem kupiłem PS5 i postawiłem w miejscu, gdzie trzymałem VR, a same gogle poszły do szafki. I tak się zbieram, by podłączyć to wszystko od nowa, bo w sumie na VR mam jeszcze do ogrania kilka tytułów (m.in. Astrobot), ale te ostatnie musicpacki do BS jakoś nieszczególnie mnie zmotywowały, tym bardziej, że do tej gry musiałbym znowu zrobić lekkie przemeblowanie w mojej norze. Czekam na jakąś petardę musicpack i pewnie dopiero wtedy... Albo jak dostanę jakiegoś napadu tęsknoty za BS-em.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...