Skocz do zawartości

Beat Saber


okoolarnik

Rekomendowane odpowiedzi

Ahahah. Sandstorm jest jako custom song od wieków już. I to w wersji 360 nawet.

Jakoś mnie już te paczki nie interesują...:p

W sumie nie wiem czy zainstalowac już 1.21 z tymi podstawowymi modami co są czy czy czekać aż wydadzą w końcu noodle i chroma na to. W sumie noodle nieważny. Chroma za to jest fajne. Jak raz zobaczy się tą eksplozje kolorów to się nie chce wracać do vanilla BS.

 

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

@Cedric nie wiem, trudno orzec, bo od jakiegoś roku nie jestem na bieżąco. Imagine Dragons na pewno top i to możesz walić w ciemno. Panic! At the Disco też dostarcza, choć jest mniej obszerna, to ma jedne z najlepszych układów + spektakularne otoczenie. Monstercat mnie wyjątkowo bawił, ale to jedna z pierwszych paczek, więc ekscytacja była większa i teraz trudno obiektywnie ocenić.

Ale pięciu ostatnich (Interscope, Skrillex, Billie Eilish, Lady Gaga, Fall Out Boy) nie grałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli ktoś się przymierza do kupna paczki Fall Out Boy to niestety PSVR nie wyrabia z klatkażem i nie gra się płynnie. Na razie sprawdzałem tylko 3 piosenki, ale w każdej było to samo. Szkoda, bo twórcy wybrali fajne kawałki. Z innych paczek to Electronic Mixtape jest bardzo fajne, ale też bardziej patrzę na dobór utworów niż układy klocków. Darude Sandstorm wymagające na Expercie, a Expert+ to jakieś szaleństwo :D 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.06.2022 o 23:26, A_Bogush napisał:

Jeśli ktoś się przymierza do kupna paczki Fall Out Boy to niestety PSVR nie wyrabia z klatkażem i nie gra się płynnie. Na razie sprawdzałem tylko 3 piosenki, ale w każdej było to samo. Szkoda, bo twórcy wybrali fajne kawałki. Z innych paczek to Electronic Mixtape jest bardzo fajne, ale też bardziej patrzę na dobór utworów niż układy klocków. Darude Sandstorm wymagające na Expercie, a Expert+ to jakieś szaleństwo :D 

Sandstorm jest?? Hmmm jestem zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Zagrałem dziś bo jakiejś gigantycznej przerwie i fun ten sam, choć wcześniej poszedł Pistols Whip i też było fajnie :)

Jest wiele nowych music packów i na celowniku mam The Weekend za 59 zł i Rock Mixtape (z Nirvaną, KISS, Gunsami i czymś tam jeszcze) za 49 zł. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
31 minut temu, gnom napisał:

Nie moge pobrac wersji na PS5, mam klodke na grze... teraz to nawet nie moge pobrac starej wersji... wtf

Ja rano kliknąłem na wszelki wypadek wersję PS4/PS5 - dodaj do biblioteki :)

 

@KmiotKupiłem ostatnio 2 poprzednie paczki The Weekend i Rock. Pierwsza siadła. Druga, mimo hitów jeszcze nie, choć słabo ograne bo czasu mało. 

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, gnom napisał:

Juz sprawa ogarnieta... nie na tym koncie mialem kupionego BS. 

 

Moj syn w to gral, dzisiaj gralem pierwszy raz... no gra sie fajnie, ale na easy :p i to tez niewszystkie. 

Dojdziesz do wprawy. Też na początku jak tu można grać na ekspercie - chyba trzeba być kosmitą. Dziś hard jest za wolny a ekspert satysfakcjonujący, choć nie zawsze uda się utwór ukończyć. 

Ekspert plus jest dla zmutowanych małp ;)

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem dzisiaj parę piosenek i na pewno muszę się przyzwyczaić do grania z nowymi kontrolerami, bo jednak pałki dawały lepsze wrażenie trzymania mieczy. Przy Move czuć było, że ten laser jest naturalnym przedłużeniem różdżki, a tutaj jakoś te miecze czuć, że trzyma się pod jakimś kątem. Podobne uczucia miałem odwrotnie w Pistol Whip. Najpierw grałem na VR2, gdzie kształt VR Sense jest idealny pod pistolet, a później sprawdziłem na VR1 i też było po prostu dziwnie. Na reddicie są już nawet założone wątki na ten temat. Wydaje mie się, że da się to załatwić po prostu gdyby devi zmienili kąt wyświetlania miecza w samej grze.

 

Na początku miałem wrażenie, że podobnie jak na VR1 jest jakiś problem z detekcją cięcia, bo miałem dużo sytuacji, że miałem wrażenie, że powinienem przeciąć klocek a się okazuje, że jednak nie trafiłem. Działo się to przypadku gdy nie patrzyłem hełmem na miecze i były poza kadrem. Zobaczę jak to będzie później, ale na razie trochę jestem tym zmartwiony, bo przy VR1 zrzucałem to na winę trackingu różdżek, a na VR2 powinno być dużo lepiej. Do tego jeszcze dochodzą słabe wibracje przy przecinaniu klocków, nie ma efektu wow i często jest tak, że ta wibracja albo jest trochę opóźniona albo nie ma jej wcale przy niektórych blokach, gdy leci ich dużo, co potęguje wrażenie, że się nie trafiło.

 

Rozdzielczość poprawiła trochę czytelność rozgrywki, ale przede wszystkich menu jest czytelniejsze.

 

Na razie jeszcze gra mi nie wykryła kupionych paczek, ale chyba trzeba je ręcznie pobrać ze sklepu.

 

A no i niestety nie ma transferu wyników, więc wszytko nabija się od nowa.

Edytowane przez A_Bogush
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj trochę i niczego nowego nie napisze, bo po prostu świetna gra. Jakże wspaniale to wciąga i po jakimś czasie po prostu pozytywnie męczy. Wcześniej nie grałem, więc trochę muzyki mam do ogrania, a potem zakupi się jakieś paczki.

Jeszcze chyba synth riders trzeba zakupić.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dawno tu nie zaglądałem ale odpaliłem ostatnio po długiej przerwie BS i fantastyczna zabawa wróciła. Szczególnie Party Rock A them dał mi wycisk. 

 

No i są nowe packi... W tym Queen! Dziś kupione, będzie testowane. 

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP5067-PPSA15035_00-P18XXXXXXXXXXXXX

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.01.2024 o 21:49, benito82pl napisał:

Jak je trzymacie żeby było wygodnie?

No właśnie też mam drobny problem z przyzwyczajeniem się to Sensów. Move pod tym względem były znacznie poręczniejsze, no ale wiadomo - miały swoje ułomności, więc w sumie pora przywyknąć. Wciąż szukam najwygodniejszego chwytu.

Tak w ogóle zapomniałem wspomnieć, że wróciłem do Beat Sabera. Po około trzech latach przerwy, więc no kurde, wyszedłem trochę z formy jednak. Długo mnie nie było, nowe kontrolery, to wszystko się składa na efekty, bo niekiedy na Expercie nie wyrabiam i trochę się motam między Hard/Expert. Hard za wolny, Expert za gęsty w klocki, ale w sumie walczę i bawię się wciąż świetnie. Od mojego ostatniego grania dodali sporo Music Packów, te które już miałem na PS4 udało się ściągnąć (z drobnymi problemami, bo niektóre utwory trzeba było dodawać pojedynczo). Dodali też nowe klocki (te poszatkowane) oraz sporadyczne ślady za klockiem, które chyba w teorii mają ułatwić podążanie mieczem do kolejnego cięcia, ale mam mieszane uczucia. Jest urozmaicenie wizualne, ale ceniłem tę prostotę Beat Sabera bez rozpraszaczy. A nowe  elementy zawsze trochę rozpraszają, nie wiem, może przywyknę. 

Zauważyłem też, że pozmieniali mapowanie niektórych utworów i nigdy bym im tego nie wybaczył, gdyby nie fakt, że wciąż można zagrać na starych układach (trzeba wybrać opcję Legacy). W sumie na plus, bo dzięki temu takie rewelacyjne utwory jak High Hopes czy Greatest Show (Panic at the Disco) mają aż dwa profesjonalne układy, więc starczą na dłużej.

Chodziła mi po głowie platyna (bo trofea z PS4 nie przechodzą), ale nie wiem kiedy dociągnę do 24 godzin gry (a przypominam, że czas liczony jest tylko na levelach, w menu stoi). Tymczasem dzisiaj udało mi się trochę mimochodem zrobić ocenę SS na Expercie, więc w sumie najtrudniejszy dla mnie pucharek już mam. Reszta to kwestia czasu?

 

PS Overkill wciąż moim czarnym koniem. Całkowicie mnie hipnotyzuje. Kiedyś zrobię Full Combo, wierzę.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...