Skocz do zawartości

Beat Saber


okoolarnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

U nas padlo 24h niedawno. Żona już zaczęła wymiatać na expert+

Nie mam jej refleksu i widzenia przestrzennego. Podziwiam

Jedyne pocieszenie ze w Overkill na expert mam wiecej punktów. Ogolnie mam lepsza technike i jak jakis kawałek ogarniamy oboje to lepszy score robię. Ale wiele kawalkow jest jeszcze daleko poza moim zasięgiem

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z dwudniowym poślizgiem (jakieś problemy techniczne, bo miał być we wtorek), ale update już jest. Trzeba będzie obczaić, choć w sumie to tylko jakieś mapy 90° będą w stanie mnie ewentualnie zainteresować. One saber to meh.

Ale dawno nie grałem, więc chętnie odświeżę.

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj godzinę. Gram na Extreme ale do poziomu Kmiota i jeszcze jednej osoby z mojej listi ciągle daleko. 

Czy trzeba mieć plusa by gra wrzucała wynik na listę po prawej? Ciągle widzę wyniki ogólne lub znajomych z PSN, a nie ma tam moich, a chyba tak było wcześniej. Wy widzicie swój wynik na tablicy z innymi?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, sprite napisał:

Ja widzę, ale często z opóźnieniem się zapisują. Nie wiem czy to jest zależne od plusa(ja go mam).

O Ciebie mam jeszcze na liście. A Wy mnie widzicie? Wydaje mi się, że kiedyś wrzucało na tabelę od razu a teraz w ogóle i zauważyłem to już dawno.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, marbel007 napisał:

Czy trzeba mieć plusa by gra wrzucała wynik na listę po prawej? Ciągle widzę wyniki ogólne lub znajomych z PSN, a nie ma tam moich, a chyba tak było wcześniej. Wy widzicie swój wynik na tablicy z innymi?

W wynikach ogólnych mnie nie ma, bo tam w ogóle jest tylko TOP10. O ile dobrze pamiętam, to kiedyś na końcu listy była nasza pozycja (bo miałem podjarkę, że przez chwilę jestem wśród 1000 najlepszych xd), ale najwyraźniej to usunęli. Natomiast na liście znajomych jestem dla siebie widoczny, był tam też Sprite (bezczelny najczęściej z lepszymi wynikami od moich), a Ciebie @marbel007 jakoś nie zauważyłem, aczkolwiek zapomniałem, że Ciebie łatwiej znaleźć na hardzie, więc w sumie nie wiem czy się wyświetlasz. Generalnie sam siebie powinieneś widzieć, chyba że rzeczywiście zależy to od Plusa.

 

Dzisiaj odpaliłem VR (bo chciałem sprawdzić demo Iron Mana) i trochę popykałem w Beat Saber, ale prawie dwa miechy przerwy niezbyt dobrze na mnie wpłynęły. To znaczy pewnych rzeczy i odruchów się nie zapomina, tragedii nie było, ale czuć, że dawno nie grałem. Przejrzałem nowe mapy 90°, ale ten tryb nie daje mi tyle frajdy co standardowy. Okropnie cierpi w nim oprawa wizualna i na dłuższą metę można odczuć znużenie. Warte dla mnie do odnotowania jest, że dodali mapę 90° dla The Greatest Show, co prawda tylko Hard, ale biorąc pod uwagę, że te mapy są ciut trudniejsze do ogarnięcia i moje zastane stawy to było w sam raz. Ogólnie ten tryb to nadal w mojej opinii ciekawostka (jednak nadal o klasę lepsza niż tryb One Saber)i nie ma szans wygryźć standardu.

 

Pomachałem trochę do playlisty ulubionych, zakończyłem Overkillem, o którym kiedyś śmiałem napisać:

  

W dniu 14.03.2019 o 19:34, Kmiot napisał:

Do wymienionych wyżej czerstwych Overkill i Rattlesnake dorzucę jeszcze kiepski Kayzo - This Time. Wszystkie trzy mają udane melodyjne momenty, ale z chwilą gdy (parafrazując mema) ktoś zaczyna napier'dalać kijem w pralkę to czar pryska. Rozumiem próbę urozmaicenia playlisty, ale nie wiem komu to się będzie podobać.

 

A od jakiegoś czasu odszczekuję te słowa, bo Overkill jest jednym z moich ulubionych utworów i sam nie rozumiem jak do tego doszło. Po prostu każdorazowo dosłownie wkręca mi się w czaszkę niczym  świder xd

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Kmiot napisał:

Natomiast na liście znajomych jestem dla siebie widoczny, był tam też Sprite (bezczelny najczęściej z lepszymi wynikami od moich), a Ciebie @marbel007 jakoś nie zauważyłem, aczkolwiek zapomniałem, że Ciebie łatwiej znaleźć na hardzie, więc w sumie nie wiem czy się wyświetlasz.

:smutas: Hej od jakichś 2 miesięcy gram już tylko na Expercie. Jak człowieka zaszufladkują... :/ Fakt do Was zawsze mam spory dystans, a Wy jesteście blisko zawsze. Przeważnie jestem jakieś 100k punktów za Wami i chyba wszystko robicie bezbłędnie.

Odnośnik do komentarza

A to przepraszam. Pamiętam, że pisałeś o Expercie, ale tylko na niektórych kawałkach, więc uznałem, że to jeszcze nie PEŁNY awans. I nie szufladkują, bo wielokrotnie Ci pisałem, że to tylko kwestia czasu, aż przejdziesz na Expert ;]

 

Twórcy ostatnio zatrudnili kolejnego mappera, więc można się spodziewać dalszego rozwoju i najwyraźniej nikt tam o porzuceniu Beat Sabera nie myśli.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, marbel007 napisał:

:smutas: Hej od jakichś 2 miesięcy gram już tylko na Expercie. Jak człowieka zaszufladkują... :/ Fakt do Was zawsze mam spory dystans, a Wy jesteście blisko zawsze. Przeważnie jestem jakieś 100k punktów za Wami i chyba wszystko robicie bezbłędnie.

A jakie rangi głównie dostajesz?

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, sprite napisał:

A jakie rangi głównie dostajesz?

Przeważnie chyba A. Nie jestem pewny czy S się gdzieś udało. Jakoś nie zwracam na to uwagi. Bardziej jakoś na punktację zwracam uwagę. Gram w tryb single. Nawet nie wiem co za różnica jest w Party.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, marbel007 napisał:

Przeważnie chyba A. Nie jestem pewny czy S się gdzieś udało. Jakoś nie zwracam na to uwagi. Bardziej jakoś na punktację zwracam uwagę. Gram w tryb single. Nawet nie wiem co za różnica jest w Party.

Dlatego masz 100k punktów straty. Musisz jakoś słabo ciachać klocki też. Ja mam w większości SS i S.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, sprite napisał:

Dlatego masz 100k punktów straty. Musisz jakoś słabo ciachać klocki też. Ja mam w większości SS i S.

Nie umiem :( Ta gra jest jakaś zepsuta przecież nie mogę być gorszy! ;)

Pamiętam jak Hard był dla mnie wyzwaniem... Niektóre układy są dla mnie jeszcze za trudne. Już ogarniam w Pani at The Disco jak lewa ręka idzie w pionie a prawa w poziomie, choć jestem pewny że kamera nie zawsze dobrze wychwytuje moje cięcia - no bo przecież ja robię wszystko dobrze! - Głupie Sony znowu spartoliło ;)

Ale chyba najgorsze dla mnie są momenty jak trzeba szybko na zmianę kroić-szatkować kostki. Chyba w High Hopes są takie momenty-w dodatku po skosie. 

Timberland mi siadł ostatnio - szczególnie 3 piosenki - When We were young, Famous i jeszcze jedna. Generalnie gram tylko w music packi. Oprócz powyższego, Panic i Imagine Dragons. Green Day to padaka i do dziś żałuję zakupu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...