Skocz do zawartości

Beat Saber


okoolarnik

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, qraq_pk napisał:

@Kmiot No astrobota nie ograć to zbrodnia. 

A co do beat sabera to mi ostatnio też nie podchodzi. Zbyt zmęczony jestem wieczorami by jeszcze machać łapami. Za dnia nie pogram na vr bo moja 4 latka nie kuma że ona nie może i mi marudzi.

życie

Ha mam to samo. Wieczorem się już nie chce a w dzień moje dzieciaki wiek 3 i 5 latają wokół mnie. A nawet im się BS podoba bo skaczą po kanapie w rytm muzyki jak tata się wygina, ale jak ich nikt nie pilnuje ekstra to nawiną się pod łapę i wniosek do MOPSu gotowy ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja grałem jakoś tydzień temu w PSVR, sprawdziłem perełki z Plusa i skończyłem na półgodzinnej sesji w BS. Już trochę się wypalam, odszedłem od formy, a posiadane utwory już tak nie przykuwają do gogli a kolejne Music Packi wyglądają na skok na kasę, bo jakoś nie zachęcają do wyciągnięcia portfela. Nawet w tej zajawce piosenka Lady Gagi jakaś nijaka... 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, Kmiot napisał:

 

A już myślałem że wróciłeś do grania! ;) Ja w tym roku miałem tylko gogle na głowie W Moss i mi się nie podobało. A by poskakać w BS, pistol Whip czy innym Gorn (kupiłem i jeszcze nie grałem). 

Trzeba dla tych dodatków odpalić i zagrać. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
32 minuty temu, Kmiot napisał:

Ja cały czas się motywuję, choć zagram pewnie dopiero na PSVR2, bo mi się nie chce sprzętu rozstawiać :reggie:

Ja jak grałem w BSa min co tydzień - dwa tak w tym roku jeszcze nie grałem :( Kamerka wisi na tv, gogle leżą obok, tylko trzeba stolik przestawić i już można grać. Załamka. Trochę się już w track listę ograłem, więc nie ma motywacji. Trzeba wrócić ;)

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, marbel007 napisał:

Ktoś w to jeszcze gra? ;)

Tak po prawdzie - nie, bo też modów nie ma sensu grać (na pcmr), a jak widzę, że już opracowali niezbędne dla mnie rzeczy do custom songów to po dwóch dniach update je psuje :kekw: Podziwiam autorów tych młodzików za cierpliwość, ja już dawno dałbym sobie spokój po takich akcjach.

Odnośnik do komentarza

Ja od czasu do czasu jak wyciągnę gogle to gram właśnie w Beat Saber. Jak kupiłem PSVR to tylko na tym grałem, a teraz to takie lenistwo, że się człowiekowi nie chce podpinać tych kabli :D. Już się zastanawiąłem nad wymianą na Ouesta.

 

Tak z ciekawości to jakie mody są na PC? Myślałem, że tylko customowe piosenki. 

 

Ogólnie to trzymają bardzo dobre tempo, co i rusz pojawia się nowa paczka muzyczna, do tego nowe funkcje. Czego chcieć więcej?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, A_Bogush napisał:

Tak z ciekawości to jakie mody są na PC? Myślałem, że tylko customowe piosenki. 

Panie, temat-rzeka. Custom songi to bez modów działają, ale nie wszystkie. Customowe saberki, nowe levele, trickster dla popisów, lepsze statystyki utworu, leaderbordy światowe w customach... No od pyty tego jest i bez modów Saber wydaje się jakiś taki, nie wiem... goły i bez zawartości?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak tam Wasze mody oculusiarze? Zainstalowane?

 

 

Electronic Mixtape Track List:

1. Marshmello - Alone

2. Martin Garrix - Animals

3. Bomfunk MC's - Freestyler

4. deadmau5 - Ghosts 'n' Stuff (feat. Rob Swire)

5. Madeon - Icarus

6. Darude - Sandstorm

7. Zedd - Stay The Night (feat. Hayley Williams)

8. Fatboy Slim - The Rockafeller Skank

9. Rudimental - Waiting All Night (feat. Ella Eyre)

10. Pendulum - Witchcraft

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...