Skocz do zawartości

Beat Saber


okoolarnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Określenie tego nowego kawałka Fitbeat intensywnym to spore niedomówienie. Włączyłem sobie na Expercie i po 20 sekundach, gdy weszły ściany to zrobiło ze mnie sieczkę. Uniki, swaye, przykuce wchodzą mocno, a przy tym trzeba wciąż dbać o ścinanie bloków, więc no... jest ostro xd Zrobiłem kilka prób i ostatecznie ani razu nie dobrnąłem do końca, zmieniłem na Harda i się udało, ale również łatwo nie było. Ogólnie podoba mi się koncepcja tak istotnego użycia ścian, które w tym momencie przestają być tylko drobną przeszkodą, a stają się typowymi kłodami rzucanymi nam pod nogi. Dodatkowo przysłaniają nam częściowo widok, więc poziom trudności potrafi poszybować w górę, przynajmniej póki się nie wyuczymy układu na blachę. Sama nutka też fajna, motywująca.

 

W międzyczasie pomachałem trochę w te mniej wymagające i dające więcej oddechu utwory. Wpadła jedna SS w Timbaland Packu - całość dużo zyskuje przy bliższym poznaniu i nawet trochę przeze mnie ostatnio krytykowany "Has A Meaning" dzisiaj jakoś lepiej wchodził, bo fragmentami potrafi dać dużo satysfakcji i dance'owego vibe'u.

 

A na rozgrzewkę polecam Boulevard of Broken Dreams z Green Day Packu - dość łatwy układ, bardzo wyrozumiały i z dużą ilością przestrzeni. Nie zmęczysz się, ale łagodnie wejdziesz w grę. Zaliczyłem kilka missów, ale to dlatego, że poniosło mnie bujanko i zacząłem świrować z improwizacjami. Bo mogłem.

 

Pozdro Beatsaberowe świry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Po dłuższej przerwie wróciłem do machania mieczami, po tym jak usłyszałam że Timbo wydaje nowego packa. Dodatek nie zawodzi ale nie ma też szału. Zdecydowanym faworytem jest While we're young, mogli się pokusić o dodanie jakiś klasycznych hitów Timbalanda bo jest w czym wybierać. Na pewno będzie co masterować.

 

Co do Fitbeat... Za pierwszym podejściem jak weszły ściany to nie wiedziałem jak to wszystko ogarnąć i dotrwałem gdzieś do połowy, ale za drugim razem udało mi się zagrać całość. Na expercie końcówka daje wrażenie że uczestniczymy w jakiś zajęciach fitness. Najgorsze że ściany zasłaniają klocki, a są momenty że układ jest dość skoplikowany i ciężko wyczuć jak ciąć.

 

W międzyczasie udało mi się wbić full combo w kolejnych kawałkach. Jeden z najbardziej bujających utworów czyli High hopes oraz Its time które ma fajny układ 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, qraq_pk napisał:

Anyway music pack monstercat: :banderas:

Same dobre kawałki. Overkill to taki wymiatacz!

Mam na celowniku ale kurcze po Green Day i Timbaland się trochę boję. Niby oba kupiłem w ciemno i się rozczarowałem. Do poziomu Imagine Dragons hen hen daleko...

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, marbel007 napisał:

Mam na celowniku ale kurcze po Green Day i Timbaland się trochę boję. Niby oba kupiłem w ciemno i się rozczarowałem. Do poziomu Imagine Dragons hen hen daleko...

Jest super. przedłużenie tego co w darmowych kawałkach, ale praktycznie same dobre. Wszystkie z monstercata mi się podobają. I od razu wbijać na expert. Hard jest o wiele za łatwy w tej paczce. 

Odnośnik do komentarza

No i wpadło dzisiaj pierwsze SS full combo na expercie na nucie Dumb Thingz z Timbalanda. 93% maksymalnego wyniku :banderas:

 

@Kmiot wiesz może, czy SS na hardzie zaliczają się do pucharku za 15xS? Bo zrobiłem dzisiaj na rozgrzewkę z 7-8 full combosow i wszędzie SS i nie chcę, żeby się okazało, że trzeba konkretnie zrobić S. Przy hardzie usypiam i bym musiał specjalne psuć, żeby S wpadło.

Edytowane przez sprite
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gratulacje za wbicie platyny. Ja w sumie dopiero ostatnio sprawdziłem co mi brakuje do platyny, wyszło że muszę tylko skończyć tą nudną kampanię i full combo na hardzie w kilku trackach co nie powinno zająć dużo czasu. Jakoś przy okazji po mału się to porobi, narazie wolę dalej masterować kawałki na expercie.

 

Music pack Timbalanda już prawie skończony, 2 tracki zostały do zrobienia na full combo

 

https://www.youtube.com/watch?v=ExVU5SmJh8Q

 

Zacząłem też bawić z utworami na 90 stopni. Tak jak na hardzie nie mam większych trudności to na expercie czasem można się już zakręcić z której strony wpierw ciąć.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ayOtBKcD3Ag

 

Poza tym częściej próbuję przejść na expert+, póki co nie udało mi się zagrać całego utworu ale w niektórych już dużo nie brakuje. Po tym jak pogram chwilę na expert+ i potem wracam na expert to mam wrażenie że gram na hardzie, zmiana tempa jest tak duża. 

Edytowane przez cwieri
Odnośnik do komentarza

@Bzduras a ten licznik to jak liczy? Bo o ile się orientuję, ten wewnętrzny w grze nalicza tylko czas spędzony w utworach, więc pure gameplay.

 

Ja w zasadzie już jakoś od nowego roku grywam raczej rekreacyjnie i odpalam BS raz na dwa-trzy tygodnie, czasem rzadziej, bo to się każdorazowo wiąże z lekkim przemeblowaniem pokoju i nie zawsze mi się chce z tym je'bać. Sprawdzam nowe bajery/music packi, zrobię krótkie tournee po ulubionych wałkach i wsio. Tak, by znowu to poczuć, bo szalenie przyjemne jest samo być w tej grze.

Kręcenie high score? No, jak wyjdzie przy okazji to miło, ale zero ciśnienia, sam fun.

Jakoś lekko ponad 60 godzin mam na wewnętrznym liczniku, więc w sumie od paru miesięcy przyrost niewielki.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Kmiot napisał:

@Bzduras a ten licznik to jak liczy? Bo o ile się orientuję, ten wewnętrzny w grze nalicza tylko czas spędzony w utworach, więc pure gameplay.

To jest też wewnętrzny w grze? Będę musiał sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.