Skocz do zawartości

Mutant Year Zero: Road to Eden


friedrich

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, _Red_ napisał:

Wadę napotkalem jedna: bugi. No sporo razy po załadowaniu mapy chodzilem we mgle, a okazalo się, że jestem w prozni poza levelem. Wchodzilem czasem do nowej lokacji pod podłożem. Kupsko techniczne pod tym wzgledem, ale nie zawiesila się ani razu czy cos.


Grałem niedawno na PS4, wersja płytowa, ale z czymś takim nie miałem styczności - u mnie jedynym błędem było niewpadające trofeum za wszystkie skille postaci.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

Można zmieniać poziomy podczas grania? Jutro wjeżdża moja kopia z MM i zaczynam. Nie wiem tylko jak z trudnością. Moją jedyną turówką od czasy North&South z Amigi500 był Mario króliki:obama:

 

Można z tego co widziałem w opcjach.

 

@Wiolku zacznij od Hard.

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Każda walkę należy inicjowac samemu bo wtedy masz ruch jako pierwszy. W trybie eksploracji jak ustawisz się w ukryciu, to wrog Cie nie zauważy nawet jak podejdzie blisko (a przynajmniej tak było na normalu). Wtedy dajesz zasadzke i lutujesz z cichej broni. Wrog musi paść w jednej turze bo wezwie kumpli i wtedy przylatuje horda.

 

Proponuje szybko inwestowac w 100% critical dla kaczki i strzal po biegu dla świniaka. A potem wieprznięcie, to zyskasz darmowe dwie tury na starcie jak tylko powalisz wroga.

Edytowane przez _Red_
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mi bardziej chodzi o to, że muszę np przejść przez lokację aby dostać się dalej i przemykam się nie zabijając nikogo lub jakoś tylko typków z boku.

Na hard chyba są bardziej czujnie. 
Co do skilla strzału z biegu to mam go, ale chyba do końca go nie kumam. Myślałem, że to będzie 3 dodatkowa runda ale chyba nie?

Odnośnik do komentarza

Nope. Z tym skillem możesz dobiec poza "białą strefę" ruchu (co normalnie zużywa 2 pkt akcji) i jeszcze strzelić. Bez niego kończysz turę po biegu. Chyba identycznie było w xcom bo to pełna zrzynka mechaniki.

 

No i nie przemykaj się tylko czyść mapę do zera, expa trzeba zbierać a przeciwnicy się nie respawnują, więc szkoda pomijać.

Edytowane przez _Red_
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, oFi napisał:

Ja mialem na początku problem z robotem leczącym bo nie szlo go zabić w jednej turze na hardzie. 

 

 


No w tym problem, że na hard że niektóre zwykle mobki są niemożliwe do pokonania w pierwszej turze (właśnie np. ten robot).  Wtedy wszczyna się alarm, zbiegają się inne typki od szamana,, robot uzdrawia i pyzda. Bez szans.

@oFia ty jak grałeś z samego początku? Jestem dopiero po ok 2h grania.  Nie chcę aby mi potem expa zabrakło, ale z drugiej strony nie chce się jakoś męczyć.

 

No ale można się cofnąć to poprzednich lokacji tak?

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, balon napisał:


No w tym problem, że na hard że niektóre zwykle mobki są niemożliwe do pokonania w pierwszej turze (właśnie np. ten robot).  Wtedy wszczyna się alarm, zbiegają się inne typki od szamana,, robot uzdrawia i pyzda. Bez szans.

@oFia ty jak grałeś z samego początku? Jestem dopiero po ok 2h grania.  Nie chcę aby mi potem expa zabrakło, ale z drugiej strony nie chce się jakoś męczyć.

 

No ale można się cofnąć to poprzednich lokacji tak?

robota można ubić na początku, używasz granata elektrycznego (ogłuszasz na 3 tury chyba) i ładujesz z cichej broni

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, frankfuter napisał:

robota można ubić na początku, używasz granata elektrycznego (ogłuszasz na 3 tury chyba) i ładujesz z cichej broni

 

Własnie chyba nie miałem granatu elektrycznego, albo jeszcze o nim po prostu nie wiedziałem (sam poczatek gry w sumie to jest)

 

Godzinę temu, balon napisał:


No w tym problem, że na hard że niektóre zwykle mobki są niemożliwe do pokonania w pierwszej turze (właśnie np. ten robot).  Wtedy wszczyna się alarm, zbiegają się inne typki od szamana,, robot uzdrawia i pyzda. Bez szans.

@oFia ty jak grałeś z samego początku? Jestem dopiero po ok 2h grania.  Nie chcę aby mi potem expa zabrakło, ale z drugiej strony nie chce się jakoś męczyć.

 

No ale można się cofnąć to poprzednich lokacji tak?

 

można się zawsze cofnąć. Mapa zawsze jest dostępna na każdym poziomie fabularnym.

Ja jak mam jakiś problem w grze to zamiast odpuścić to włącza mi się "no jak się nie da jak się da?" - i tak spędzam kolejne godziny przy jednej lokacji :mevek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...