Skocz do zawartości

Mutant Year Zero: Road to Eden


friedrich

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, bartiz napisał:

Ja również wziąłem z MM za 6 dyszek - szkoda że debile w ogóle nie zabezpieczyli przesyłki i pudełko przyszło rozwalone w drobny mak.

 

No ale płyta na szczęście całe.

A widzisz u mnie ładnej w kartonie było, a także z tej partii za 6 dyszek. 

Odnośnik do komentarza
Ja również wziąłem z MM za 6 dyszek - szkoda że debile w ogóle nie zabezpieczyli przesyłki i pudełko przyszło rozwalone w drobny mak.
 
No ale płyta na szczęście całe.


Do mnie przyszła 2 dni temu chyba. Pudełko w folii bąbelkowej owinięte chyba z 6 razy + kartonik pomiędzy no i czarnego streczu ze 3kg, ale co z tego skoro plyta wypadla w srodku pudelka i latala :>
Odnośnik do komentarza

Ciesze sie, ze tyle osob z forumka zalapalo się na promke MM za 60 zl. I ciesze, ze nie wszyscy na Allegro o tym wiedzieli bo tam zeszło mi za więcej xD

 

A robocika trzeba unieruchomic niekoniecznie granatem. 

 

- strzal elektryczny jako skill m.in. Kaczki

- upgrade broni cichej co ma 50% porażenia prądem

- wieprzniecie powala na dwie tury również roboty.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, _Red_ napisał:

Ciesze sie, ze tyle osob z forumka zalapalo się na promke MM za 60 zl. I ciesze, ze nie wszyscy na Allegro o tym wiedzieli bo tam zeszło mi za więcej xD

 

A robocika trzeba unieruchomic niekoniecznie granatem. 

 

- strzal elektryczny jako skill m.in. Kaczki

- upgrade broni cichej co ma 50% porażenia prądem

- wieprzniecie powala na dwie tury również roboty.

 

wieprznięcia nie zrobisz akurat w tym momencie bo zaalarmuje od razu reszte (stoi za blisko ogniska z innymi napastnikami). Nie bierzcie ze mnie po prostu przykładu i zróbcie to po prostu później gdy gnaty na stealth beda wam wiecej dmg robic i tyle.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.05.2020 o 16:08, _Red_ napisał:

Jesli wrogowie stoją w kółku to fakt, zwykle jednak robocik (medbot czy policebot) chodził samotnie.

 

Fajna gra, zagrałbym znowu. Jest cos jeszcze podobnego? Wasteland 3 chyba niedługo wyjdzie.

Gears tactics, xcom chimera to dwie z ostatniego miesiąca obie spoko. A wychodzi tego znacznie więcej ale na pc. 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 8 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...

Gram sobie właśnie na hardzie i dla mnie jest ideolo, doświadczenie w takich grach mam praktycznie zerowe ale tutaj na hardzie jest u mnie ciężko z itemkami i trudniejsze potyczki muszę powtarzać kilka razy minimum. Myślę że na tym niższym to bym leciał jak przecinak bez zbytniego myślenia A chyba nie o to chodzi w takich gierkach xD wgl najbardziej mi się podoba to chodzenie po mapce i zbieranie itemków, w xcomie właśnie niezbyt mi podchodziło to wybieranie misji z menu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Pupcio napisał:

najbardziej mi się podoba to chodzenie po mapce i zbieranie itemków, w xcomie właśnie niezbyt mi podchodziło to wybieranie misji z menu

 

Ale tu starcia same w sobie to taka kwintesencja - mimo zaimplementowanej fajnej exploracji (stosunkowo niewielkich hubów), pięknych widoków i niesamowitych nagród.

Aktualnie mam drugie podejście, poprzednie było nieudane, ale wtedy nie rozumiałem jeszcze fenomenu gier "xcom"podobnych.

Teraz dostrzegam ileż tu jest dobra. Świetne postacie z oryginalnym designem; pomimo ordynarnej wręcz prostoty tej gry ( scenariusz + sam gameplay ) daje ona mnóstwo frajdy. 

 

4572e3c7-c12c-4844-99d4-e6676b8984ca.png

  
7382c057-a441-4f41-a6fa-198feb5448d4.png

 

0de92a0a-734b-4e3c-8b7d-d1b07753ee67.png

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szkoda, że zakończeniu, czyli

Spoiler

zabiciu krzaka

 

nie ma już co robić.

Np od Prippa mogły by iść w nieskończoność w sumie zlecenia. 

Mój najlepszy skład to: Selma, Magnus i Wielki Khan.

W sumie lisica też była spoko i miała duży bonus do krytyka, ale i tak na koniec gry wpada ten papieski kapelusz dający 100 proc szans na trafienie krytyczne z podwyższenia.

Kurde koniec gry ( podstawki i dodatku ) i mam lekkiego growego kaca. Nie chce mi się kończyć xcoma2, ani przestawiać się  z powrotem na rozgrzebane divinity 2, ale tak chyba zrobię.

Edytowane przez Boomcio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.