Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podoba bezwładność Cala - lubię, jak postać ma taki luz i nie reaguje, zatrzymując sie w miejscu, w ułamku sekundy - nadaje to fajnego realizmu, który dodatkowo pomaga mi w odbiorze gierki. Pamiętam, że Dante w DmC też tak miał i też mi dzięki temu gierka się bardziej podobała :)
Aktualnie jestem na Kashyyyk, otwarcie tego levelu to :banderas::banderas::banderas:
Trochę szkoda, że praktycznie cały ten level pokazywali na tych pierwszych gameplayach, ale i tak jest super.
No i

Spoiler

pająk-albinos

mnie dojechał - kolejny ze zwierzaków, o których pisał @KOMARZYSKO - będzie z nim trochę zabawy.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Jak większość zgromadzonych gierką się nie interesowałem i kupiłem impulsywnie xD 

 

Gra roku raczej nie, ale mocna czołówka i TOP 3 jak nic. Czuć inspiracje DkS, walki trudne.

 

Żaba poszła za 3 razem chyba albo 4 hmmm. Pomogła dziura. I tak czuć ducha Zeldy czy Darksiders. Będzie trochę powrotów na planety, bo na początku nie da się wszystkiego zrobić i wszędzie wejść.

Na XO czasem chrupnie, ale na nowej lokacji. Graficznie petardy nie ma, na wybujałą fabułę nie liczę. Reszta na +. 

Mogli dodać customizację typa, bo średnio wygląda. 

 

EDIT

 

Platyna/Calak oceniany na 3/10. I co ważne, nie ma acziwa za poziom trudności :D I do tego wszystko na singla bez online. Bieganie za skrzyniami pewnie zajmie, ale czuję przyjemnego tysiaka :D 

 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

No właśnie to "czasem chrupie" jest dla mnie największym problemem jaki mam z tym tytułem. Gram z odblokowaną liczbą klatkę i wahania są naprawdę spore (Control na XOX działał pod tym względem zdecydowanie lepiej). Co jeszcze wkurza? Wybałuszona babka, marne twarze postaci i... w zasadzie tyle. Cała reszta zdecydowanie tip-top. Żadne Top3 czy tym bardziej GOTY, ale naprawde fajna i rozbudowaną gierka, którą warto się zainteresować (nawet jeśli - podobnie jak ja - nie jesteście wielbicielami Gwiezdnych Wojenek).

Odnośnik do komentarza

Póki co to więcej zgonów zaliczyłem spadając w przepaście, niż od wrogów. 7 godzin mniej więcej, a licznik pokazuje 26%. No ale w dużej mierze zależy to od poziomu trudności, bo nie ma tu teleportów więc i tak trzeba iść naprzód, żeby wrócić na statek, przynajmniej na Zeffo. 

 

I zapytam ponownie- ktoś też nie dostał zawartości przedsprzedażowej? Kupione w mediaexpert, a maila brak, bo z tego co wyczytałem, to tak powinno przyjść. Gra zamawiana 13.11.

 

Odnośnik do komentarza

Jak nie szukasz lootu, nie eksplorujesz za wiele, nie czytasz żadnych notatek tylko biegniesz przed siebie byle skończyć (i to jeszcze zakładając że grasz na niskim poziomie trudności) to myślę, że w 10 godzin da się to zrobić.

 

Ja mam za sobą 15h, a z tego co się orientuje jestem w połowie kampanii, może trochę dalej. Podejrzewam, że kolejne 10 spokojnie mi zostało. A gdybym chciał zrobić wszystko to jeszcze więcej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...