Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Co do marketingu - nie bójcie się. To Star Wars, gra sobie poradzi :) Ja co chwilę jestem bombardowany na Facebooku czy YouTubie reklamami. Na mieście też sporo ich widzę.

 

Jest hype na Mandaloriana (sam w ten weekend wezmę się za oglądanie) jak i Rise of the Skywalker. 

 

Gra sobie poradzi.

 

I do tego zasłużone jak na razie recenzje. Jestem na drugiej planecie i jest fantastycznie. Nie mogę się nacieszyć graniem, a od ostatnich kilku miesięcy w kompletnie nic nie chce mi się grać.

 

Odnoście samej gry wszystko zostało tu już z pierwszych wrażeń napisane. Gram na przedostatnim poziomie trudności, bo jednak ostatni wydał mi się na pierwszy raz tylko dobry dla Soulsbornekiro-masterów. Ja bawię się świetnie i nie byłem w stanie ropucha też odpuścić i za nastym razem padł. :D

Odnośnik do komentarza

Po kilku godzinach:

- jak narazie moje goty,

- naprawdę fajne (i dość liczne) elementy platformowe,

- jest wymagająco,

- co lubię to jak ma być ciemno, to jest ciemno. Są jaskinie gdzie nic nie widać i i i i i wtedy odpalasz miecz świetlny jako pochodnie, a hdr dryga michała.

 

Aby nie było dodam, że jestem fanem SW.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To ja też napiszę po kilku godzinach opinie. Gra jest super nie goty ale na pewno w top 5 tego rocznych gierek. 

 

Początek mistrzowski potem lekki zawód na drugiej planecie aby znowu mieć efekt wow na 

Spoiler

Kashyyk

Co tam się na start dzieje:obama:. Fabularnie to najlepsze co nam dał Disney w świecie star wars a giereczkowo tylko kotor 1 i 2 deklasują grę respawn. 

 

Gameplay to idealne połączenie uncharted z soulsami. Troszkę wspinania, zagadek środowiskowych ale i trudni przeciwnicy i bossowie. Fajnie że można skróty odblokowywać i naprawdę podoba mi się level design. 

 

Droid to najlepszy droid od czasów r2d2. Ten gówniany z nowej trylogii nawet nie ma startu. 

 

Gra obecnie to takie mocne 9/10 a jak będzie dalej nie mogę się doczekać aby sprawdzić

Odnośnik do komentarza

Tak jak Kojima ma wielkie jaja, żeby zrobić grę o kurierowaniu, tak Respawn należy się szacun, że z takiej marki jak SW (i to jeszcze pod skrzydłami EA!) zrobili jak najbardziej pełnoprawnego souls-lajka, tyle że z wyborem poziomów trudności.

No kurde, że tam u góry ktos na to przystał i nie bał się dać zielonego światła :notbad:
A tak w ogóle to zapowiada się dłuuuugi szpil i jestem w stanie uwierzyć w te 30-40h, bo te lokacje są olbrzymie i strasznie rozbudowane, a do tego z masą sekretnych pomieszczeń itp. Jest zabawa dla eksploratorów - coś pięknego :fsg:

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Wredny napisał:

 

Tak jak Kojima ma wielkie jaja, żeby zrobić grę o kurierowaniu, tak Respawn należy się szacun, że z takiej marki jak SW (i to jeszcze pod skrzydłami EA!) zrobili jak najbardziej pełnoprawnego souls-lajka, tyle że z wyborem poziomów trudności.

No kurde, że tam u góry ktos na to przystał i nie bał się dać zielonego światła

 

 

Jestem właśnie ciekaw jak na easy? Czy niedzielniaki dadzą radę. Wydaje mi się, że nie:

Odnośnik do komentarza

No ja gram na normalu, podkreślam że parę części soulsów mam nawet w platynie (a także takie The Surge np.), a tutaj potrafią mnie mobki dojechać :notbad:
Może to kwestia nastawienia, że jakoś do Dark Souls to człowiek od razu podchodzi na maxa skoncentrowany, a tu rozluźnienie, bo jednak nie do końca wierzymy, że to souls-like...

Odnośnik do komentarza

Spada poziom wraz z postępem i apgrejdami postaci co nie zmienia faktu że trzeba grać uważnie szczególnie przy grupach mobów, ale co się dzieje tutaj później, odbijasz blasterki force pull robocika i zaraz ciskasz nim w grupkę szturmowców no bajka jest. Dawno się tak nie bawiłem dobrze przy gierce. 

 

Też mnie ciekawi jak tacy niedzielni gracze, na easy parry window jest chyba ogromne ale jak ktoś będzie tylko spamował atakiem to daleko tutaj nie zajedzie. 

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Kashyyyk Mnie wyjaśnia na platformie z windą, gdzie masz fale szturmowców, pałkarze, blastery i wymień qwa co chcesz, gdzie na koniec pojawia się AT-ST XD Ale to musisz jak najszybciej zabijać, bo jak nie zdążysz to masz taką grupkę i nic nie zrobisz.

 

No bez kitu, będę zmuszony obniżyć poziom trudności XD

 

 

A, udało się, jednak nie obniżałem poziomu, najlepiej grać agresywną postawą, wtedy jest spora szansa, że wygrasz bitwę :D

 

Jezu, te walki w tej grze to czysty flow gameplayu, bawienie się mocami i kombinowanie jak tu grupkę wykończyć.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Mamo, jakie to jest dobre. Jak z Wrednym wam pisaliśmy, że będzie dobry szpil to żeście się śmiali, że Star Warsy od EA nikogo. No i macie nikogo. Wszyscy :D

 

Gra jest bardzo silna w Mocy :) Jak na razie idealne wyważenie pomiędzy eksploracją, walką i narracją. Cutscenki są dobrze wyreżyserowane, postacie ciekawe, a fabuła wciąga. Lokacje są piękne ze świetnym level designem. Technicznie jest dobrze, choć graficznie najładniejszą grą dalej jest Battlefront 2. Nie znaczy to jednak, że jest źle, bo widoczki są przednie, ale gra ma kilka swoich słabszych momentów.

 

System walki jest miodny, finiszery wchodzą jak miłe, ale trzeba uważać żeby się nie zapędzić bo każdy mobek może w najmniej oczekiwanym momencie nas zabić.

 

Brawo Respawn! Druga część to pewniak. Bierzcie się do roboty :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...