Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jest MOC :) po 3 h mogę śmiało powiedzieć że moje GoTy (sry Sekiro) Apteczki ulepszone do 4, zrobiłem upgrade miecza świetlnego i wyłączyłem. Chyba wybrałem na początku nie ta planetę bo zielone mobki okazali się dużo mocniejsi niż na pierwszej planecie. Nie wiem czy coś tam zostało do roboty ale mocne są chooyki i uciekłem xD Gierka wbrew pozorom wymusza agresywne grania bo dzieki ciosom odzyskujemy "steamine". Na plus oddałbym małe rzeczy takie jak możliwość ustawienia własnego sterowania lub chociażby bardzo fajny analogowy model poruszania się.

Technicznieto chyba cienie są trochę słabe w filmikach, czasami coś tam chrupnie ale nie w samych walkach.Ogólnie poziom widoczkow bardzo spoko. Super eksploracja. Te miecze w HDR...bajka. Mocno podbija to wrażenia graficzne. Konterki wchodzą aż milo. Pięknie wyglądają te finishery jak zbilemy posturke potworom samymi kontrami. 

Zaba rozwalona za drugim razem :) liczylem że będę się napitalal z  jaszczurka :(

Trzeba do roboty ale już nie mogę się doczekać na powrót do domu i tym razem koszenie białych ludków imperium. Respawn udawadnia ta gierka że naprawdę potrafią i znają się na robocie. Mocno polecam. Szkoda tylko że nic nie wiem o tym uniwersum :D

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, mugen napisał:

Kobik, a ty Sekiro skończyłeś?

Wszystkie Soulsy i Blodki po kilka razy, ale od Sekiro sie odbiłem. Ja już nie umiem w takie hardkory :/ kiedyś na pewno wrócę. Pudełeczko nadal w domu. Daleki byłem od gadania że kiedyś to gry były trudne i w ogóle kurła, ale coś mi nie gra w samej rozgrywce :/ już pal licho poziom trudności. Nie odczuwam frajdy grając w Sekiro. Coś co było w poprzednich grach FS tu tego nie czuję. 

54 minuty temu, Kyo napisał:

No też mam lekki hype. 

 

We wtorek mi przyjedzie. Mógłbym dzis skoczyć ale na week i tak nie pogram. Juz po pierwszym trailerku mi spasowało. A Respawn umi w gierki bo cenie sobie Titanfalla. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście giereczka zamówiona w ME tak jak pan jezus powiedział :lapka: Martwi mnie tylko tragiczny marketing, tzn. według mnie nie produkcja nie była wystarczająco reklamowana, jako przykład podam, że ja i pewnie wiele innych osób miało całkowicie na nią wyebane aż do dnia premiery. Chciałbym żeby w końcu gra od Respawn się dobrze sprzedała, należy im się to.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedyś samo hasło Star Wars robiło mocno i jako tako reklamowania gra/film nie potrzebowała (sam się wychowałem na SW, do dziś dnia mam starą trylogię na VHS), a teraz to jest pokolenie fortnajtów i pabdżi, ogólnie pokolenie multiguwna, gdzie singiel tak średnio ich jara, no trochę szkoda. Mimo to gra jest warta zagrania, bo tu się postarali rzemieślnicy Respawn. Dawno tak dobrego SW w grach nie było od czasu Kotora.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, II KoBik II napisał:

Wszystkie Soulsy i Blodki po kilka razy, ale od Sekiro sie odbiłem. Ja już nie umiem w takie hardkory :/ kiedyś na pewno wrócę. Pudełeczko nadal w domu. Daleki byłem od gadania że kiedyś to gry były trudne i w ogóle kurła, ale coś mi nie gra w samej rozgrywce :/ już pal licho poziom trudności. Nie odczuwam frajdy grając w Sekiro. Coś co było w poprzednich grach FS tu tego nie czuję. 

 

(...)

Spoko, mam w sumie tak samo z Sekiro, choć zacisnąłem zęby i przeszedłem. Po prostu przypomniałem sobie, że też się na początku mocno jarałeś, a potem cisza w temacie ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O sprzedaż bym się nie martwił. Na samym Steamie gra trzyma stale około 30 tysięcy aktywnych graczy, przegrywając w większości tylko z najpopularniejszymi multiplayerowymi tytułami, do tego jest prawie 3 tysiące recenzji użytkowników ze średnią 90%. Na Metacritic User Score waha się od 8.3 do 8.6, a więc dobre opinie się niosą. Do tego popularność Star Wars podkręcona Mandalorianem i nadchodzącym Rise of Skywalker.

 

Już teraz wyobrażam sobie jak dobre mogą by sequele. :banderas:

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bigby napisał:

Jasne, jest trochę bugów (np. raz jedna z ruchomym platform wystrzeliła mnie poza mapę), optymalizacja też mogłaby być lepsza, ale i tak frajdy jest co nie miara.


U mnie na tych kafarach rozbijających górę na Zeffo był błąd, choć trochę z mojej winy, jak za długo postałem na jednym, to mi Cala wystrzeliło w górę i utknąłem w zboczu tego szczytu obok :)
No i zdarzyły się chrupnięcia, zwyczajnie podczas eksploracji - na pierwszej planecie tuż obok jednej z tych "żab" gra wydaje się chrupać w tym samym miejscu, jakby tam jakiś loading był, czy coś.
Jest też okazjonalne przenikanie przez tekstury, a czasem też ich nie doczytanie (te tabliczki Imperialistów przed jaskiniami), ale ogólnie technicznie jest dość imponująco.
 

4 godziny temu, bebbop napisał:

Widze, ze wszyscy sie uparli na ropuche :x Z tego co czytalem to jest ona niezle dopakowana na wyzszych poziomach trudnosci i przewidziana jest do ubicia pod koniec gry :d Takze, taki tip. Jak bedziecie walczyc z jakims potworem z paskiem zycia na 3/4 ekranu do dajcie sobie spokoj i zostawcie na pozniej :d 


Ni ch#ja - po jakiejś dwudziestej próbie padła :)
 

3 godziny temu, Szymek napisał:

Gierka wbrew pozorom wymusza agresywne grania bo dzieki ciosom odzyskujemy "steamine".


Rozwiązanie podobne do The Surge 2 - tam też jak nie bijesz to nie możesz się uleczyć np, więc gra premiuje i nagradza podejmowanie ryzyka - podoba mi się to.
 

2 godziny temu, Bielik napisał:

Martwi mnie tylko tragiczny marketing, tzn. według mnie nie produkcja nie była wystarczająco reklamowana, jako przykład podam, że ja i pewnie wiele innych osób miało całkowicie na nią wyebane aż do dnia premiery. Chciałbym żeby w końcu gra od Respawn się dobrze sprzedała, należy im się to.


Czy ja wiem, czy taki tragiczny? Na YT co chwila mi wjeżdżała reklama, ze dwa razy w TV widziałem, a TV raczej nie oglądam, no i na kilku przystankach autobusowych widziałem plakat.
A piszę tu o Polsce i okolicach Gdańska, kij wie jak to było reklamowane na największych rynkach zbytu.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bielik napisał:

Oczywiście giereczka zamówiona w ME tak jak pan jezus powiedział :lapka: Martwi mnie tylko tragiczny marketing, tzn. według mnie nie produkcja nie była wystarczająco reklamowana, jako przykład podam, że ja i pewnie wiele innych osób miało całkowicie na nią wyebane aż do dnia premiery. Chciałbym żeby w końcu gra od Respawn się dobrze sprzedała, należy im się to.

 

W ogóle marketing gier Respawn to jakaś kpina. Złe wstrzelanie sie z premierami. Titanfall 2 teraz Jedi które nie miało szans z dziełem Hideo :/

 

Najlepiej jakby Sony wzięło ich pod skrzydła albo sam M$ bo EA to zyeby totalne. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Wredny napisał:

Ni ch#ja - po jakiejś dwudziestej próbie padła :)

Tylko ostrzegam innych, gdyz osobiscie to sam sobie tylko popsulem zabawe z tym bossem przez swoja zawzietosc. Gralem na trzecim poziomie i bylo ok, dopoki nie trafilem na ropuche.Podchodzilem do niej z 20 razy i za cholere nie mogla pasc. Zamiast odpuscic, dopakowac sie i ponownie wrocic to oczywiscie sie wkurzylem i zmienilem poziom trudnosci na normal. Niestety, poniewaz znalem juz jej zestaw ruchow to padla za pierwszym razem w takim tempie, ze nawet nie zdarzyla mrugnac. Nie poczulem zadnej satysfakcji z jej ubicia i tylko popsulem sobie zabawe. Takze jeszcze raz namawiam, aby odpuszczac, gdy sobie nie radzicie i powracac po dopakowaniu troche postaci. Nie obnizajcie poziomu trudnosci, bo tylko sobie zaszkodzicie. Ta gra to typowa metroidvania, takze trzeba nastawic sie na backtracking, gdy postac jest odpowiednio rozwinieta , posiada wymagane umiejetnosci, by dostawac sie w nowe zakamarki, badz ubijac potezniejszych przeciwnikow.

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...