Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, maciucha napisał:

w kwestii eksploracji to jest liniowy Uncharted, Mass Effect, gdzie możemy w miarę polecieć gdzie chcemy a potem korytarz, czy open-world?


Nowa trylogia Tomb Raider, albo najnowszy God of War - do tego najbliżej pod względem eksploracji. Cała reszta to soulsy z domieszką Sekiro.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Wredny napisał:


Nowa trylogia Tomb Raider, albo najnowszy God of War - do tego najbliżej pod względem eksploracji. Cała reszta to soulsy z domieszką Sekiro.

z nowej trylogii to shadow of tr dostałem rok temu na święta, jeszcze nawet nie włożyłem do napędu, w nowego god of wara nie grałem, solsów nie grałem, sekiro też nie

 

wygląda na to, że szykuje się świeży gameplay :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bigby napisał:

A mi już została końcówka. Za mocno się wkręciłem. :D

 

Na jakim poziomie grasz?

 

Ja to jestem na Kasyyyk, drugi raz z powrotem:

Spoiler

w drodze do Tarffula, którego odnaleźli w końcu.

 

Dużo mi jeszcze zostało? Tak w sumie mi się schodzi długie granie na grandmaster, no ale jest frajda.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam, która gra ostatnio budziła we mnie wewnętrzne dziecko, tak jak Fallen Order. Nie był to ani Horizon ani God of War, ani RDR2 ani chyba nawet Wiedźmin 3, mimo, że to w ogólnym rozrachunku lepsze, pełniejsze i większe gry. 

Do Fallen Order zasiadam podjarany jak bachor nową dobrą grą albo nowym filmem z uniwersum Star Wars.

Ten tytuł nie udaje, że jest czymś więcej niż po prostu "bardzo dobrą grą o starwarsach".  Nie stara się być wielkim przełomem, ani bogatym sandboxem, ani idealnym symulatorem walki, ani wyciskaczem łez.

Robi po prostu dobrze to, czego od niego oczekiwaliśmy. I tu tkwi jego siła.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Faka napisał:

 

Na jakim poziomie grasz?

 

Ja to jestem na Kasyyyk, drugi raz z powrotem:

  Pokaż ukrytą zawartość

w drodze do Tarffula, którego odnaleźli w końcu.

 

Dużo mi jeszcze zostało? Tak w sumie mi się schodzi długie granie na grandmaster, no ale jest frajda.

 

Grałem na Jedi Master, ale ostatnio zjechałem do Jedi Knight. Powodzenia w niektórych etapach ;p

 

Myślę, że jesteś tak w

Spoiler

60-70% gry. Jeszcze sporo ciekawych rzeczy się będzie działo. ;)

 

Odnośnik do komentarza

Ile h zajelo Ci przejscie? U mnie na liczniku 13 i 2 raz polecialem na Dathomire. Ktos pisal o 6 planetach - jakies jeszcze dochodza do tych 4, do ktorych wracamy?

Co do poziomu trudnosci troche sie za bardzo chyba nakrecacie - nie wiem gram na MIstrzu Jedi i od początku raczej rzadko ginę w grze, bosow w ogole nie powtarzam, podobnie jak stworzeń, a jak juz rozwiniesz postac, energie, moc, masz 2 miecze i 6 stymów to juz w ogole nie wiem gdzie tam ginąć.

Co do samej gry - dla mnie jedna z najlepszych gier w jakie gralem w tym roku - absolutny top! Nie czaje tez jak mozna w recenzjach pisać o bactrackingu, skoro nawet jak wracamy na dana planete to trafiamy do calkowicie nowych lokacji...

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie skończyłem, ale aktualnie mam chyba 23h. 

 

Tak, są jeszcze inne lokacje, aczkolwiek nie aż tak rozbudowane i pełne sekretów.

 

Co do poziomu trudności - po prostu w pewnym momencie uznałem, że robi się zbyt chaotycznie i w niektórych potyczkach frustrująco. No bo jak inaczej opisać sytuację, gdzie np. 2 inkwizytorów, jeden robot i jeszcze ze 2-3 innych troopersów atakuje cie naraz. ;)

Odnośnik do komentarza

Nope, nie ma co tu wyolbrzymiać o poziom grandmastera. Jest w uj trudno, gdy masz takie grupki, 2 pająki ze ślimakiem, to czasem nie jesteś w stanie ogarnąć, 3-4 szlagi i po tobie. Można się tu zamęczyć na śmierć. Tutaj nie ma takiego pullowania jak w soulsach, że se pojedynczo klepiesz moba, tutaj z każdym się nakuwiasz także tego,  wyobrażcie sobie to na grandmaster, albo sami wypróbujcie jak spotkacie taką grupkę, pogadamy inaczej XD

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, TuPaz napisał:

Panowie czy ja jestem jakiś niedorozwinięty? Widzę, że ludzie latają z ilością "6" stem, a ja dalej z dwoma, a już drugi raz na Kashyyk lecę. Czy one są tak mocno poukrywane czy po prostu jestem ślepy? :/

No ewidentnie omijasz sekrety xD nie pamietam ile wtedy mialem, ze 4, 5 chyba, po 2 wizycie na Datomirze mam 7.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, da$io napisał:

Poziom normal jest mega wk... kilku czerepów i możesz sobie blokować palce w pupie. Irytacja level +100

 He he, no ja też na normalu, mimo żem z soulsami zaznajomiony. 

Grupki przeciwników, czy bossowie i tak sprawiają problemy, więc nie widzę powodu, by szukać większego wyzwania. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.