Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie potem takie żaby to się pyka raz dwa bez straty hp. Warto na niej poćwiczyć na samym początku gry, tak samo polecam Dathomir i tam też trochę "podexpić" i później będzie łatwiej się grało.

 

z dziurą chyba tak jest że dopiero z wall runem można tam się dostać

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Wredny napisał:

@Pupcio Z tym że normalni gracze tak nie grają - na pałę, byle przed siebie, byle do napisów i na PT. Dark Souls też można skończyć w 30 minut :reggie:

Podobno normalni gracze nie wykonuja tez glupich aktywnosci w grach zeby zostac nagrodzonymi ikonka w profilu. A przyklad z DS totalnie z dopy.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, messer88 napisał:

Dokładnie potem takie żaby to się pyka raz dwa bez straty hp. Warto na niej poćwiczyć na samym początku gry, tak samo polecam Dathomir i tam też trochę "podexpić" i później będzie łatwiej się grało.

 

z dziurą chyba tak jest że dopiero z wall runem można tam się dostać

No fajnie z tym że to wygląda tak że idę do niej 30 sekund żeby zginąć po 5 więc średnio fajnie. Spoko dam radę zawsze można wrócic i poćwiczyć. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Bigby napisał:

W rzeczywistości później są trudniejsi przeciwnicy, chociażby pająk na Kashyyyku


No ten yebany albinos strasznie mną pozamiatał - żaba to pikuś przy nim :frog:
 

15 minut temu, Bigby napisał:

Dathomir, właśnie. Przecież jak tam idziemy w drugiej kolejności to taki Lesser Nydak jest prawdziwym koszmarem.


Nydaka za pierwszym razem sieknąłem, ale oczywiście najpierw skok z urwiska, żeby przewagę wyrobić :kaz:
 

15 minut temu, Mejm napisał:

Podobno normalni gracze nie wykonuja tez glupich aktywnosci w grach zeby zostac nagrodzonymi ikonka w profilu. A przyklad z DS totalnie z dopy.


Gdzie ja pisałem o jakichś "ikonkach"? Miałem na myśli docenienie produkcji, podziwianie widoków, lizanie ścian, eksplorację, zaglądanie w każdy kąt, próbę dotarcia do sprytnie poukrywanych sekretów - dla własnej przyjemności, a nie dla żadnych "ikonek".
A później płacze "recenzentów", jak w The Evil Within 2, którzy nie widzieli połowy gry, bo robili tylko główny wątek i mieli pretensje do twórców, że ominął ich taki czy inny motyw, zawarty w jakimś pobocznym zadaniu. Zresztą od dawna widzę trend speedrunowania gierek, byle tylko "reckę" (w cudzyslowiu, bo dziś trudno o rzetelny tekst tego typu) szybko wys.rać - bez poznania jej w całości, bez pobocznych, czasem nawet bez ukończenia fabuły. Jak nie było internetów to takie patologie praktycznie nie miały miejsca, a teraz widzę że jest to nagminne.

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Trafiłem do więzienia. Bez towarzysza i miecza świetlnego. Uwielbiam takie smaczki w gierkach. W sumie to nawet trochę tu utknąłem - biegam w kółko, przepinam wtyczki i serio od dobrych 20 minut próbuję się wydostać. Świetna ta gierka jest! @iluck85, Top5 roku leciuteńko :)

 

Odnośnik do komentarza

Nie mogę się doczekać tego pająka o którym mówicie. Ja po wstępnej sekwencji na Kashyyyku wrocilem na Dathomir aż doszedłem do pewnego momentu i musiałem zawrócić bo nie dało się przejść dalej. Ale zaraz obok tego miejsca znalazłem coś co bardzo zmienia walkę - polecam na Dathomir się wybrać. Choć dotarcie tam było trudne, na razie zdecydowanie najcięższa planeta. 

 

Matulu jak mi się w to ciagle chce grać.

Odnośnik do komentarza

Co do czasu gry polecam sobie po przejściu gry porównać ze stroną how long to beat. Prawie niegdy nie pasuje mi średni czas na tej stronie. Tam czasem mam wrażenie że jakieś speed runy odchodzą. Przy disco elysium chyba 20 h było xD zdecydowanie dłużej grałem w grę a nawet 100%0nie zrobiłem. Ludzie teraz chyba grają szybko szybciej bo zaraz następna gierka. No i nic nie czytają. Control idealny przykład gdzie większość recenzentów nawet fabuły nie zrozumiała bo trzeba było ją sobie znaleźć i przeczytać. 

 

 

Gra robi się zdecydowanie łatwiejsza jak troszkę odblokowujemy zdolności. Fajnie że powroty fabularne na planety odwiedzone są w zupełnie innych miejscach. Nie czuję się backtrackingu

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem zarzutów z niektórych recenzji na temat tego, że im dalej tym gorzej, a najlepszy jest tylko początek.

 

To co się dzieje przy kolejnych wizytach na Kashyyyk czy Dathomirze przerasta moim zdaniem nawet świetne intro. Właśnie przed chwilą miałem epicki moment niczym z God of War, przy którym cały czas grałem z japą w dole. :banderas:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, - V - napisał:

Nie mogę się doczekać tego pająka o którym mówicie. Ja po wstępnej sekwencji na Kashyyyku wrocilem na Dathomir aż doszedłem do pewnego momentu i musiałem zawrócić bo nie dało się przejść dalej. Ale zaraz obok tego miejsca znalazłem coś co bardzo zmienia walkę - polecam na Dathomir się wybrać. Choć dotarcie tam było trudne, na razie zdecydowanie najcięższa planeta.


Dathomir obaliłem przed wylotem na Kashyyyk, choć chyba nie w całości, bo nie wszędzie mogłem aktualnie wejść.
A jeśli piszesz o czymś, co zmienia walkę, to masz na myśli...

Spoiler

drugą rękojeść, żeby zrobić podwójny miecz?


Bo jeśli tak, to na Bogano też można to znaleźć, jak się oblokuje Force Push.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bigby napisał:

 

Nie rozumiem zarzutów z niektórych recenzji na temat tego, że im dalej tym gorzej, a najlepszy jest tylko początek.

 

 

Początek był spoko, ale nie wiem jakim cudem ta gra miałaby otrzymać taką intensywność. Call of Wars? O nie dziękuje. 

Właśnie po prologu zaczyna być idealnie (dużo elementów platformowych, eksploracji, zagadek środowiskowych  - mniammmmm).

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...