Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, balon napisał:

Odradzanie się przeciwników, ogniska itp.  Chociaż pewno w wielu gierkach takie rzeczy są, ale mi to jakoś z Soulsami się kojarzyło.

Oj czekam aż Ci kiedyś siadą soulsy bo nie widzę innej opcji XD

Zakochasz się ale jeszcze o tym nie wiesz. 

A tak serio to tutaj wogole to nie przeszkadza i gra w porównaniu do każdego sousla jest banalna. 

Teraz, messer88 napisał:

@mozi nie grałeś? Raczej Ci się spodoba, szczególnie jak lubisz SW. 

Skończone na premiere ale żadnego calaka nie robiłem. Solidna gierka fajnie się gra. Dla Ciebie to bedzie bułka z masłem. 

Odnośnik do komentarza

Ja niestety mam inny problem. Zadne gry poza souslami mnie nie kręcą. Gram znowu w 3jke. Próbowałem grać w Shadow of the colosus ale bleee, odpalilem halo to samo. Nie wiem co jest. Jedynie sackboy jakoś w miarę chce się grać. Zacząłem też grać w No More heroes na switchu i jakoś się przebijam bo na wii jeszcze rogrzebalem. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, mozi napisał:

Oj czekam aż Ci kiedyś siadą soulsy bo nie widzę innej opcji XD

Zakochasz się ale jeszcze o tym nie wiesz. 

A tak serio to tutaj wogole to nie przeszkadza i gra w porównaniu do każdego sousla jest banalna. 

A spoko, ja nie mam z tym problemu, tylko nie sprawdza się to wg mnie w dość lajtowej gierce action adventure.

 

Co do Soulsow to będę robił podejście do remaku :sapek:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skończyłem i powiem, że częściej chciałbym zobaczyć podobne podejście do map, budowy świata w gatunku action-adventure. Nie wszystko w Upadłym Zakonie zagrało na tym polu - choćby, to jak musiałem gnać przez całą mapę po jedną skrzynkę. Zabrakło skrótów, lepszego przemyślenia projektu. 

Ogólnie dobra gierka, a nie jestem fanem uniwersum.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem w trakcie czyszczenia Zeffo i kierując się w stronę grobowca Eilrama trafiłem na droida łowcę ze swoim przydupasem. Swoją drogą tego drugiego się nie spodziewałem i zginąłem. "Szybki" load i powtórka walki ale w miejscu gdzie chyba zginąłem pojawiła się taka złota łuna(?). Nie chcę zniknąć ani nic nie daje, nic się w tym miejscu nie dzieje nadzwyczajnego. Czy w tym miejscu później coś będzie czy to jakiś błąd? 

 

IMG20210213003952.jpg

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, estel napisał:

To nie jest błąd. Oni się dynamicznie spawnują na różnych mapach w różnych miejscach.

A, dopiero teraz się zorientowałem. Wiem, że się spawnują w różnych miejscach itp. Mnie bardziej chodzi o to świecące na złoto coś przed postacią. Jest to tylko w jednym miejscu. Po wybiciu wszystkich czy to imperialnych czy łowców, cały czas jest w tym jednym miejscu to złote coś. Tam się coś będzie działo później czy tylko się będzie świecić?

Odnośnik do komentarza

Mnie ta gra tak wynudziła, że zatrzymałem się na etapie umieszczania kul w drodze powrotnej z jakości w takiej dużej sali. Tragiczne te zagadki. Mega rozczarowanie i nuda. Może wpływ na to ma to, ze ogrywałem to w ea Access a wtedy łatwo przychodzi mi porzucanie gierek.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Ja jak na razie jestem bardzo zadowolony z rozgrywki. Zagadki nie są przesadnie trudne walki są satysfakcjonujące nie za łatwe i nie za trudne. Obecnie jestem na walce z dziewiąta siostrą (58% gry). Starałem się czyścić jak najwięcej za pierwszym podejściem aby później jak najmniej wracać. Jako że można już nurkować i robić podwójny skok to czas wyczyścić Bogami i wrak Venatora i dalej na Dathomirę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jest, udało się. Naprawdę w końcu  gram w grę od ea która mi się podoba :o 

trochę widać że te korpo chujki miały wywalone i dały im mało kasy na projekt ale i tak jest super. Na ten moment jedyne co mnie nie do końca przekonuje to ten soulsowy system ognisk i odradzania się przeciwników, no i gra czasami chodzi jak gówno ehh chce już mieć nextgena :frog:. Jak ktoś jest fanem star Wars to nie ma co się zastanawiać bo to lepsze niż wszystko co wypluły te kurwy z disneya przez czas jak mają prawa do tej marki. A jak ktoś nie lubi sw to też polecam bo to dobra gra jest

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...