Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 godziny temu, balon napisał:

W sumie pewno przez ten wcześniejszy patch który odblokował 60 ks m. Teraz chyba jedynie rozdzielczość podskoczy przy 60ks z 1080 na 1440p
Wersja z Game Pass się podkręci za free?


Tak. Wersja na Series X/S ma już oznaczenie X/S i jest darmowa - właśnie sprawdzam.

Generalnie to zacząłem w Jedi Fallen Order grać kilka miesięcy temu we wstecznej w wykorzystując do tego oczywiście tryb wydajności (niższa rozdzielczość i 60 klatek).
Było znacznie płynniej niż na poprzedniej, ale umówmy się 65 cali z 1080p niespecjalnie się kocha.

W każdym razie jakiś czas później (o czym przecież była mowa) doszła łatka podbijająca rozdzielczość w owym trybie i stawiam, że było to 1440p.
W takiej wersji grę ukończyłem. Z miejsca można było dostrzec wyraźnie ostrzejszy obraz i przy kombo 1440p i 60 klatek gra wyglądała już :good2:

uYgyd4P.png
aEBsL3O.png

Szczerze, to zdziwiło mnie, że łatka pod aktualną generację ma mieć 4k/30k/s, 1440p/60k/s, skoro już wcześniej można było tak grac, chyba, że poprawili efekty, usprawnili wczytywanie, przypudrowali tekstury - ponczo teraz wygląda bardziej okazale. Poleciałem teraz na Kashyyk i faktycznie wygląda to ładniej niż podczas ostatniej wizyty.

Jak ktoś nie miał okazji ograć przygód Cala, to zdecydowanie polecam. Ma swoje braki i wady, ale mnie miło ten tytuł zaskoczył. Jeżeli poprawią kilka aspektów, to kontynuacja może namieszać. :starwars:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przyjemna gierka. Jestem w lokacji "Drzewo początku" i z przyjemnością skończę. Gram na drugim poziomie trudności, mam 7 stymów, zdrowie prawie maks (wszystkie umiejętności zwiększające odblokowane + sporo sekretów), moc prawie maks (analogicznie jak zdrowie), więc generalnie zginąć mogę tylko nieumiejętnie skacząc po linach/platformach :yao:, tak po za tym to trochę jak czołg. Ale nie przeszkadza mi to: już dawno przestałem się siłować z gierkami i gram dla zabawy i fabuły.

 

Sekrety staram się zbierać wszystkie, bo są faktycznie bardzo wartościowe, skrzynki olewam totalnie, zbieram tylko jak znajdę. 

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

ja perdole, nie chce mi się nigdzie wracać... jak trafiam na jakies skrzynki to tylko jakis syf kosmetyczny. Te skrzynki oni pochowali czy co? Odechciewa mi się już grać... w tej grze jest masa zyebanych rzeczy jak to skakanie po tych zielonych bulwach jak w jakiejs platformówce, nieczytelna mapa czy totalnie porażkowy backtracing ale pochować skrzynki z potionami to juz wyzsza szkola zyebania.

Edytowane przez PanKamil
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, messer88 napisał:

Wróć się na Bogano tam na samym początku jak mogłeś zejść po schodkach były takie kule czy coś i tam masz jeden stim, szybko do zrobienia. Nie są jakoś pochowane ale bez eksploracji lokacji raczej dużo ich nie znajdziesz.

Do końca gry ile tak wypada mieć? Myślę, że z pięć by mi stykło bo obecnie praktycznie każdą walkę muszę przeprowadzić perfekcyjnie aby przejść dalej. Od dathomir zbiorę kilka tych potionów?

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, PanKamil napisał:

ja perdole, nie chce mi się nigdzie wracać... jak trafiam na jakies skrzynki to tylko jakis syf kosmetyczny. Te skrzynki oni pochowali czy co? Odechciewa mi się już grać... w tej grze jest masa zyebanych rzeczy jak to skakanie po tych zielonych bulwach jak w jakiejs platformówce, nieczytelna mapa czy totalnie porażkowy backtracing ale pochować skrzynki z potionami to juz wyzsza szkola zyebania.

 

co jest w tym zjebanego

 

taki Metroid robi to od zawsze

Edytowane przez Ludwes
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...