Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem sobie wszystkie skrzynki,sekrety i trofiki oprócz dwóch za mapy i znajdźki bd i olewam to bo nie zamierzam latać po każdej planecie żeby znaleźć kilka notatek xD gra bardzo fajna aczkolwiek jest sporo do poprawy w sequelu, szczególnie jeśli chodzi o kwestie techniczne bo na ps4 amator jest miejscami tragicznie. Mega długie loadingi, spadki fpsów, znikający dźwięk, niedoczytujące się tekstury, wpadanie pod mapę, ścinające się cutscenki, wrogowie chodzący w T pose xD jest tego multum i mega to wybijało z klimatu. No ale liczę że dwójka rozyebie

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Zaczęte. "Star Wars Jedi: Fallen Order" właśnie ogrywam: początki fabuły do momentu dołączenia Cala do załogi Modliszki i odkrycia prawdy o drugiej siostrze etc. Jest pięknie, soczyście, mega dynamicznie i geekowsko, choć gra zdaje się być niedopracowana: w budowie kształtu postaci, gdzie zawodzi ,,plastikowa" i naciągnięta mimika, a detal twarzy jest nieproporcjonalny do rodzaju ujęcia: jakby algorytmy nie nadążały nad tym, jak ludzkie ciało odtworzone w grze video ma reagować na daną sytuację. To na Ps5 i TV OLED LG E8 o przekątnej matrycy ekranu 65 cali, cóż, nie wygląda zbyt dobrze. Ale to tylko mała niesnaska i ujma, prawie niezauważalna, zwłaszcza, jeśli wyczujemy się w klimat i atmosferę rozgrywki. Ha!

 

P.S. Czy da się jakoś wyłączyć w menu gry opcję dialogów - tego,,filmu między rozgrywką"? Próbowałem wszystkiego, i nic większego w tej kwestii nie mogę wykombinować. Żaden przycisk na padzie nie daje efektu pominięcia dialogów. Ktoś coś poradzi w tym względzie? 

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba
51 minut temu, kakus napisał:

Może nie jest super graficznym dziełem stulecia, ale nadal dobrze wygląda, fajnie się gra .... 

 

Gdzieś ponoć ,,za niedługo" Respawn Games ma wypuścić na serwery PlayStation i Microsoftu potężną aktualizację "Star Wars Jedi: Fallen Order" do opcji nextgenowych konsol tych marek. Zapewne upgrade gry na Ps5 (którą to użytkuję) będzie miał, co podejrzewam, około 60 - 70 GB. Zapis gry, plus trofea etc. - wszystko to co zrobiliśmy w grze na Ps4 - bez problemu zostanie przeniesione na save'y i strukturę tego tytułu na Ps5. Miałem tak z "Marvel's Avengers"; wiem, będzie dobrze. Sęk w tym, że ,,kij wie" jak bardzo pożyteczna będzie to zmiana. Jak wypadnie nowa jakość tekstur, ilość detali w czerni i kontrastujący kolorach itp itd. Można by tak wymieniać i wymieniać, to, co może ulec poprawie w samej graficznej strukturze "Fallen Order" po aktualce do Ps5. Ale czy tak będzie... Kto wie. Czekajmy, bądźmy dobrej myśli. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...