Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, messer88 napisał:

10 jest max, nie pamiętam ostatnio grałem to miałem chyba z 7-8 pod koniec gry. Dathomir będzie trudniejsze od planet na których byłeś do tej pory. 

Na jaką planete najlepiej się udać aby szybko potiony pofarmić? Jedna skrzynka to jeden potion? Coś tam mi z dwa razy wpadło gdzie pojawiała się informacja "zbierz trzy to się zwiększy coś tam". Ciekawe czy to było to:reggie:

Odnośnik do komentarza

Aż wróciłem do tej gry po tym wszystkim, bo pograłem w nią chwilkę w czerwcu.

 

Pierwsze 5 minut i natrafiłem na ŻÓŁTĄ skrzynkę, która zwiększa ilość apteczek. Wszystkie inne są czarne.

 

Sama gra jest całkiem ok i w sumie nie wiem dlaczego ją porzuciłem. Choć te soulsowe elementy pasują jak pięść do buta, to gra się całkiem przyjemnie. Tylko kurwa ten dubbing xd (nie no, w sumie nie jest aż taki zły)

 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Ostatni boss czyli ta siostra obrzydzil mi ta gre do końca. Chcieli zrobić soulsy a wyszedł taki syf, że szkoda gadać. Jak tylko idzie za dobrze to ta szmata zaczyna tymi falami spamować, granaty oślepiające i za ryja lapie+te fale. Dosłownie jedno po drugim. Pieprzyc to, na easy i jak najszybciej skończyć i usunąć to w pyzdu. Dobrze, że tylko w ea play ograne bo syf niemilosierny.

  • Haha 2
  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

ale on kupił ps5 i pyta o ps5

 

Czarek, ta wersja z PS4 dzięki wstecznej kompatybilności działa w 60 klatkach w rozdzielczości 1200p czy coś takiego, ale jak pokażesz EA paragon (lol), to dostaniesz patcha, który zwiększa rozdzielczość do 1440p, a sama gra ma troszkę usprawniony klatkarz (choć bez przesady, bo już ta wersja 1200p ma całkiem stabilne 60 klatek)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Fajna gierka :obama:

Nie spodziewałem się aż tak dobrej historii, wplecienia w to wielu ciekawych elementów (Siostry Nocy, magia), świetnych nowych bohaterów i wyważonego budowania napięcia. Pod względem "Mocy" i zrozumienia świata SW gierka stawia parującego klocka na "nowej trylogii" i miło zmywa niesmak po filmach. 

 

Plusy dodatnie:

- scenariusz i reżyseria, 

- widowiskowość, 

- BD-1 i jego relacja z Calem,

- nowi bohaterowie, szczególnie Merrin, 

- aktorzy głosowi (zarówno ENG jak i PL), 

- wiadomo_kto, 

- finał, 

- dużo możliwości konfiguracji miecza,

- MUZYKA. 

 

Minusy ujemne:

- trochę bezpłciowy Cal, ale mocno w tym przypomina Luke'a, 

- miejscami koszmarny backtracking (wracanie całą mapę do statku na nogach po wykonaniu zadania - powinni za to nogi łamać), 

- problemy ze sterowaniem (nie zliczę spadnięć w przepaść, z półki, puszczanie się lin, skoki nie tam gdzie trzeba), 

- nieco ubogi system walki, 

- mało przydatne znajdźki, można je w sumie pominąć,

- soulsowe inspiracje (ognisko, zabieranie części XP) nie pasują tu w ogóle. 

 

Oby nie zwlekali z drugą częścią. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, 20inchDT napisał:

Wejsc z drugiej strony. Pozostaje youtube jak nie pamiętasz jak sie tam dostać.

Dopiero jak przeczytałem twoją odpowiedź przypomniałem sobie, że przecież po skończeniu grobowca wyjeżdżamy windą w innym miejscu. Nie wiem czemu uparcie myślałem, że to jedyna droga. Dzięki. 

Odnośnik do komentarza

Jedi Fallen fajna gierka.

 

Wiecie jaka jest jej najwieksza wada wg mnie? Zmarnowany potencjal miecza swietlnego. Jesli mozma uderzac wrogow nia wiele razy tworzac komba, to juz samo to daje odczucie, ze to slaba bron, a nie potezny lightsaber. Wisienka na torcie sa nieodpadajace konczyny...

 

IMO w kolejnej czesci powinni zerznac system walki z Sekiro. Walka oparta na blokowaniu i odbijaniu ciosow, czyli laserowa szermierka, a same uderzenia potezne i wtedy kiedy sa mozliwe, odcinaja konczyny i zadaja potezny dmg. Np. parobek ginie od 1 ciosu, a bossowie jak w Sekiro od kilku.

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Nyu napisał:

Jedi Fallen fajna gierka.

 

Wiecie jaka jest jej najwieksza wada wg mnie? Zmarnowany potencjal miecza swietlnego. Jesli mozma uderzac wrogow nia wiele razy tworzac komba, to juz samo to daje odczucie, ze to slaba bron, a nie potezny lightsaber. Wisienka na torcie sa nieodpadajace konczyny...

 

IMO w kolejnej czesci powinni zerznac system walki z Sekiro. Walka oparta na blokowaniu i odbijaniu ciosow, czyli laserowa szermierka, a same uderzenia potezne i wtedy kiedy sa mozliwe, odcinaja konczyny i zadaja potezny dmg. Np. parobek ginie od 1 ciosu, a bossowie jak w Sekiro od kilku.

 

 

W sekwecjach po udanym bloku masz odcięcie dłoni, nawet dwóch :) Dla mnie największy minus to budowa lokacji, niby otwieramy skróty a i tak musimy iść jak po sznurku na sam koniec bo coś zostawiliśmy, dodatkowo mapa nie pomaga, jest bardzo źle zrobiona. Sama gra świetna i cieszę się, że dałem jej szansę choć fanem filmu nigdy nie byłem. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Nyu napisał:

Jedi Fallen fajna gierka.

 

Wiecie jaka jest jej najwieksza wada wg mnie? Zmarnowany potencjal miecza swietlnego. Jesli mozma uderzac wrogow nia wiele razy tworzac komba, to juz samo to daje odczucie, ze to slaba bron, a nie potezny lightsaber. Wisienka na torcie sa nieodpadajace konczyny...

 

IMO w kolejnej czesci powinni zerznac system walki z Sekiro. Walka oparta na blokowaniu i odbijaniu ciosow, czyli laserowa szermierka, a same uderzenia potezne i wtedy kiedy sa mozliwe, odcinaja konczyny i zadaja potezny dmg. Np. parobek ginie od 1 ciosu, a bossowie jak w Sekiro od kilku.

 

 

 

Akurat walki z mieczem dość fajnie były odwzorowane a przy dobrym bloku i finisherze kończyny latały aż miło, do tego przepoławianie droidów :fsg:

Choć sam system zgadzam się, że ubogi. Sam nie wiem w którym kierunku powinni pójść - coś a'la Jedi Knight by mi się marzyło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...