Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Nyu napisał:

Jedi Fallen fajna gierka.

 

Wiecie jaka jest jej najwieksza wada wg mnie? Zmarnowany potencjal miecza swietlnego. Jesli mozma uderzac wrogow nia wiele razy tworzac komba, to juz samo to daje odczucie, ze to slaba bron, a nie potezny lightsaber. Wisienka na torcie sa nieodpadajace konczyny...

 

IMO w kolejnej czesci powinni zerznac system walki z Sekiro. Walka oparta na blokowaniu i odbijaniu ciosow, czyli laserowa szermierka, a same uderzenia potezne i wtedy kiedy sa mozliwe, odcinaja konczyny i zadaja potezny dmg. Np. parobek ginie od 1 ciosu, a bossowie jak w Sekiro od kilku.

 

 

o tak zdecydowanie mogliby pójść w koipie walki z sekiro a nie tego usypiacza z soulsów. Mi chyba nie do końca odpowiadał backtracking chociaż to bardziej zasługa zaprojektowania lvli bo do bt nic nie mam jak jest dobrze zrobiony. No i niech te śmiecie z ea sypną więcej kaski na 2ke bo momentami było czuć że ten projekt miał pod górkę

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nemesis napisał:

Graliście już na next-genach? Jak wrażenia? Ja sprzedałem grę na jakieś dwa miesiące przed ogłoszeniem łatki. Szkoda...

 

Teraz jest na promocji w PSS. 

Ja właśnie z tej promki kupiłem na ps5 i wszystko śmiga plynnie, graficznie też bardzo ładnie. Co prawda nie mam porownania z ps4, ale tu nie ma do czego się przyczepić, zero zacięć, czy wywalania do dasha. 

Odnośnik do komentarza

Ja już to powtarzam od kilku dobrych lat. Ktoś powinien zrobić Wiedźmina w świecie SW.

- Miecze? Są.

- Blastery/ kusza? Jest. 

- Potwory? Tak. 

- Moc/ znaki? Wciśnij F żeby kogoś popchnąć lub przekonać. 

- Plotka/ śmigacz? Na dachu.

 

Tylko żeby ogarneli system rozwoju postaci i fabułę. Podwaliny pod mechanikę walki mieczem już są w niejednej grze. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Heh, ja dzis wlasnie skonczylem Sekiro ze wszystkimi zakonczeniami itd i tak sie sklada ze zaczalem grac SW:JFO. No i do walki to sie musze przyzwyczaic. Najbardziej mi tam przeszkadza brak plynnosci. Nie ogarniam jeszcze tez jak postura dziala, ale na pierwszy rzut oka, jakos randomowo. Parry tez jeszcze nie wyczulem, ale przyznam ze te krotkie animacje, robia robote.

 

No zobaczymy jak dalej bedzie. Pewnie jak sie przyzwyczaje, to moze zmienie zdanie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem gierkę i bardzo, ale to bardzo przypadła mi do gustu muszę przyznać. Śmiem nawet twierdzić i zaryzykować twierdzenie, że to najlepsza gra w świecie SW, w jaką kiedykolwiek grałem. Jedynie stareńka strzelawka Jedi Knight może SWJ:FO relatywnie podskoczyć IMO. W zasadzie jedynym zarzutem, jaki można tej grze postawić to jej wtórność, mała oryginalność w tym rozumieniu, że zrzyna ona sprawdzone rozwiązania z wielu  innych gier, albowiem pełnymi garściami czerpie ona pomysły z Dark Souls, Sekiro (postura!), Ninja Gaiden, Prince Of Persia, Wiedźmin 3, czy God Of War 3. Tę ostatnia grę wymieniam w kontekście backtrackingu, choć w Fallen Order w przeciwieństwie do GoW3 jest on bardzo przyjemny i miodny. Ciężko mi się przyczepić do czegokolwiek innego, bo reszta jest zrobiona na tip top. Grałem na PS5. Gra rusza się, wygląda i działa świetnie. Rozumiem, że zarzuty co do problemów z płynnością wymieniane przez przedpiśców tyczą się li tylko poprzedniej generacji konsol. Bardzo grę polecam. Uważam, że jej cena tj ok 15 zł za miesiąc EA Play to jak za darmo.

Dwójkę biorę w dniu premiery.

 

Ocena: 9/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
11 godzin temu, Bigby napisał:

https://bespinbulletin.com/2022/04/star-wars-jedi-fallen-order-sequel-is-rumoured-to-be-next-gen-only/

 

Prezentacja sequela w przyszłym miesiącu. Podobno gra trafi tylko na PS5/XSS/XSX i PC.

Dobra, podwójny news. Za kontynuacje dobrej gierki i platformy docelowe. 

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie zacząłem przygodę, długo zwlekałem, ale póki co jestem naprawdę zachwycony. Co prawda odwiedziłem Bogano i teraz poleciałem na Dathomir. Planety wyglądają ekstra, otoczenie cymesik. Ta pierwsza wejściowa misja na tym złomowisku ryje beret. Gram na przedostatnim poziomie trudności i duża żaba w jaskini trochę mnie pojechała, ale w końcu dostała w pisde. Czuję, że szykuje się wyborna przygoda w moim ulubionym uniwersum.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Miałem gierkę na celowniku od dłuższego czasu, a że obecnie jest za 42zł na pss, to nie było wyjścia i kupiłem. Odpaliłem na chwile, aby sprawdzić jak to się rusza i pod względem technicznym gra wypada bardzo ładnie. Śliczna gierka z jednym z lepszych HDRów jaki widziałem, no i ta animacja szybkiego biegu, tak pokraczna, że aż śmieszna. Wersja na PS5 ma dwa tryby, musiałbym postawić chyba dwa tv obok siebie, żeby dojrzeć różnicę w rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.