Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Rozi napisał:

Ale kto tak mówił? Kto?

 

Nakręciliście się sami no coś innego, a teraz wielki zawód.

No kto?! 

 

No nie wiem, ludzie są głodni szczegółów to upatrują w każdej takiej prezentacji czegoś więcej, a tu lipa. Na dodatek nic co by nie wychodziło bezpośrednio od samego Sony. Ta konsola i jej działanie to dalej jedna wielka tajemnica, a został miesiąc do premiery.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Rozi napisał:

Ale kto tak mówił? Kto?

 

no listerine w CW, ale to wiesz

 

CW

 

Swoją drogą konsola jest podobno BARDZO cicha i świetnie schłodzona. Jak dla mnie bomba. Kultura pracy to rzecz istotna.

Odnośnik do komentarza
Teraz, MYSZa7 napisał:

No kto?! 

 

No nie wiem, ludzie są głodni szczegółów to upatrują w każdej takiej prezentacji czegoś więcej, a tu lipa. Na dodatek nic co by nie wychodziło bezpośrednio od samego Sony. Ta konsola i jej działanie to dalej jedna wielka tajemnica, a został miesiąc do premiery.

Obawiam się, ze tajemnicy to tu żadnej nie ma. Sony pokazało co miało, tj. niedogamajcego grata, ktory nie ciągnie 4K i 60 fps w starych gierkach, z nie licząc jednego remaku (pipi)owym linę upem gier na start..

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

 

no listerine w CW, ale to wiesz

 

CW

 

Swoją drogą konsola jest podobno BARDZO cicha i świetnie schłodzona. Jak dla mnie bomba. Kultura pracy to rzecz istotna.

Fajnie, ale na przykładzie czego te opinie? Astro boy z grafika z ps3? Tak naprawde zobaczyny jak to naprawde wyglada jak wyjdzie jakis kosior graficzny jak gow2/horizon2 I czy wtedy nie odleci konsola.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Figuś napisał:

 

EjebCxhXsAAScBS?format=jpg&name=900x900

EjebFhWWoAAvx7t?format=jpg&name=small

 

I to by było na tyle z ciekawszych rzeczy :Coolface:

 

Podstawka jest także wymagana by postawić konsolę poziomo? Grubo.... Jeszcze ten Piano Black.

 

To jest jakaś padaka designerska, zwłaszcza z punktu widzenia usability i... kosztów. Sony wpakowało się w dodatkowe i niepotrzebne koszty wybierając taki projekt. Nie zdziwiłbym się gdyby PS5 było droższe w produkcji niż XsX i teraz celowo dostarczą niewielką liczbę konsol, by ograniczyć straty i wypuścić więcej next year jak ceny komponentów spadną. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

no listerine w CW, ale to wiesz

 

CW

 

Swoją drogą konsola jest podobno BARDZO cicha i świetnie schłodzona. Jak dla mnie bomba. Kultura pracy to rzecz istotna.

Chociaż tyle, bo jakby jeszcze przy takich rozmiarach chodziła jak odrzutowiec to już w ogóle byłaby beka.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...