Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, 20inchDT napisał:

Bo chcę. Pisałem tylko o youtuberze, ale zealoci już muszą się zlecieć.

Rozumiem. Pewnie póki embargo niezostanie zniesione zbyt wiele się niedowiemy. Sam czekam na jakis pokaz kultury pracy i tego jak sprzęt odprowadza ciepło. Chciałbym zobaczyć test sprzętu robiony przez black white tv, gościu w przystępny sposób omawia wszystko, szkoda że omawia tylko rynek PC, ale z jego grupy widzę, że  ziemniak dostał swój egzemplarz, więc czekam na jakieś konkrety. 

 

 

Odnośnik do komentarza

I co by ci black powiedział czego nie powiedzą inni blacharze?

- yyy no tak dzienki plajstejszyn za kumsolę pi es fajw,

i obrazki  na wzór tego jak maniak z soulem się podniecają przed tv oooo widziłeś jak zayebiście wyglonda

 

 

 

 

Jedyne warte testy konsol tylko od Digital Foundry

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Figuś napisał:

I co by ci black powiedział czego nie powiedzą inni blacharze?

- yyy no tak dzienki plajstejszyn za kumsolę pi es fajw,

i obrazki  na wzór tego jak maniak z soulem się podniecają przed tv oooo widziłeś jak zayebiście wyglonda

 

 

 

 

Jedyne warte testy konsol tylko od Digital Foundry

Obejrzyj sobie coś u niego to bedziesz wiedział jak podchodzi do tematu, tam nie ma jakiegoś podniecania się, fachowe podejście i test. A myślisz, że df to jacyś inni ludzie?

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, czarek250885 napisał:

Obejrzyj sobie coś u niego to bedziesz wiedział jak podchodzi do tematu, tam nie ma jakiegoś podniecania się, fachowe podejście i test. A myślisz, że df to jacyś inni ludzie?

Tak znam blacka, ale co mi zrobi za porównanie jak frapsa na konsoli nie zainstaluje i nie ma dostępu do sprzętu jak DF, teraz łapiesz o co mi chodzi?! Jedynie co to temperatury kamerką termowizyjna może zrobić.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Figuś napisał:

Tak znam blacka, ale co mi zrobi za porównanie jak frapsa na konsoli nie zainstaluje i nie ma dostępu do sprzętu jak DF, teraz łapiesz o co mi chodzi?! Jedynie co to temperatury kamerką termowizyjna może zrobić.

Widzę że to df to jacyś bogowie z kosmiczną technologią niedostępną dla innych. Obecnie interesuję mnie głośność sprzętu i to czy się grzeję czy nie. No i może dłuższe posiedzenie w menu, przeskakiwanie miedzy wiadomosciami, imprezą a grami, czy system nie łapie zawieszek. Tyle.

 

 

Ps pisane z przymrużeniem oka, oczywiscie df cenię, ale do tego co napisałem nie trzeba cudów. 

A blacka lubię słuchać i to moja subiektywna ocena. Więc bez stresu.

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...