Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, C1REX napisał:



DF jest zachwycone nowym Dual Sense. Każdy kto próbował nazwał to rewolucją. 

 

O ile dobrze zrozumiałem to na tym materiale pod koniec mówią, że będą jakieś niespodzianki dot. działania konsoli. Ciekawe czy pozytywne czy raczej nie za bardzo? 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, lpcl said:

O ile dobrze zrozumiałem to na tym materiale pod koniec mówią, że będą jakieś niespodzianki dot. działania konsoli. Ciekawe czy pozytywne czy raczej nie za bardzo? 

Jeśli ktoś dostał konsolę za darmo i nie chce zrywać relacji biznesowych, to raczej nie będzie nic negatywnego gadał. 
Ewentualne negatywne recenzje pojawią się po premierze od osób, które same sobie kupiły konsole.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, C1REX napisał:

Jeśli ktoś dostał konsolę za darmo i nie chce zrywać relacji biznesowych, to raczej nie będzie nic negatywnego gadał. 
Ewentualne negatywne recenzje pojawią się po premierze od osób, które same sobie kupiły konsole.

Bez przesady, jakby konsola harczała czy coś to przecież nie będą mówili, że dźwięk przypomina im szum łanów zboża w letni poranek. 

Odnośnik do komentarza

E tam... już w dwóch unboxingach ludzie mówili, że wcale nie jest tak wielka jak wydaje się na zdjęciach.

Co do nowej apki playstation, to mi się podoba bardzo. Bardziej niż ostatnia i w końcu messengera swojego wrzucili w jedną apke. W moim przypadku na iOS trzeba było usunąć starą i zainstalować nową.

Odnośnik do komentarza

Szczerze powiedziawszy uważałem, te dyski SSD za mało potrzebną rzecz, bo nie istotne dla mnie było czy gra sie łąduje 6 sekund czy 26. Ale zaprezentowany powyzej filmik ze Spider-Man: Morales robi wrażenie. Cholernie szybkie to i nie ma napisu "LOADING" ( w jakiejkolwie formie). Słyszałem, ze SSD nie tylko pozwoli na szybkie ładowanie gry, ale przemebluje rozgrywkę gry. W jaki sposób, nie wiem. Tak mówili developerzy. Oby mieli racje. Czekam do 19 listpada

 

PS. Pytanie do kumatych. Czy SSD pozwoli na szybkie ładowanie mapy w grze online, na przykład w takim Battlefield 4? Czy to kwestia połaczenia, czy tez moze szybkości dysku twardego? 

Odnośnik do komentarza

SSD to przyszlosc, n.p. w spiderman na PS4 predkosc w ktorej mozna poruszać się pomiędzy wieżowcami to max predkosc zeby sie wczytaly textury, tak samo jest n.p. GTA wszystkie sportowe maja ta sama max predkosc bo gra inaczej by sie nie wczytala

 

pozbyc sie loadingow to tez swietna sprawa....no ale juz nie bedzie mozna bedzie czytac tips & tricks :i_am_so_happy:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Labtec napisał:

SSD to przyszlosc, n.p. w spiderman na PS4 predkosc w ktorej mozna poruszać się pomiędzy wieżowcami to max predkosc zeby sie wczytaly textury, tak samo jest n.p. GTA wszystkie sportowe maja ta sama max predkosc bo gra inaczej by sie nie wczytala

 

pozbyc sie loadingow to tez swietna sprawa....no ale juz nie bedzie mozna bedzie czytac tips & tricks :i_am_so_happy:

Wystarczy, ze wprowadza dodatkowy przycisk potwierdzający wejście do gry, tak jak to jest aktualnie w TLoUP2 i już mamy, po problemie. 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, walek napisał:

Szczerze powiedziawszy uważałem, te dyski SSD za mało potrzebną rzecz, bo nie istotne dla mnie było czy gra sie łąduje 6 sekund czy 26. Ale zaprezentowany powyzej filmik ze Spider-Man: Morales robi wrażenie. Cholernie szybkie to i nie ma napisu "LOADING" ( w jakiejkolwie formie). Słyszałem, ze SSD nie tylko pozwoli na szybkie ładowanie gry, ale przemebluje rozgrywkę gry. W jaki sposób, nie wiem. Tak mówili developerzy. Oby mieli racje. Czekam do 19 listpada

 

PS. Pytanie do kumatych. Czy SSD pozwoli na szybkie ładowanie mapy w grze online, na przykład w takim Battlefield 4? Czy to kwestia połaczenia, czy tez moze szybkości dysku twardego? 

 

Prosty przykład z życia, już na PS4 jak przerzuciłem Destiny 2 na zewnętrzne SSD to do aktywności gdzie jest matchmaking wrzucało mnie kilkanaście sekund przed resztą graczy nie posiadającymi błogosławieństwa SSD.

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję, że to znaczy, że na PSVR2 nie będziemy musieli długo czekać. Ich pierwsze gogle już mocno odstają od konkurencji i przydałby się sukcesor, który przy okazji dobrze wykorzysta moc ps5. W ostatnim wywiadzie Jim Ryan podkreślił, że sony dalej wierzy w wirtualną rzeczywistość i nawet sądzą, że w przyszłości będzie ona stanowić znaczną cześć interaktywnej rozrywki.  

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, MBeniek napisał:

Ja mam nadzieję, że to znaczy, że na PSVR2 nie będziemy musieli długo czekać. Ich pierwsze gogle już mocno odstają od konkurencji i przydałby się sukcesor, który przy okazji dobrze wykorzysta moc ps5. W ostatnim wywiadzie Jim Ryan podkreślił, że sony dalej wierzy w wirtualną rzeczywistość i nawet sądzą, że w przyszłości będzie ona stanowić znaczną cześć interaktywnej rozrywki.  

Wygląda na to że jednak przyjdzie nam  trochę poczekac, jeśli wierzyć lowom ryana

Cytat

“I think we’re more than a few minutes from the future of VR,” Ryan said. “PlayStation believes in VR. Sony believes in VR, and we definitely believe at some point in the future, VR will represent a meaningful component of interactive entertainment. Will it be this year? No. Will it be next year? No. But will it come at some stage? We believe that. And we’re very pleased with all the experience that we’ve gained with PlayStation VR, and we look forwarding to seeing where that takes us in the future.”

Swoją drogą nie jestem pewny czy koleś wie jak działają minuty

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...