Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.09.2021 o 15:59, knotek napisał:

Kolejny spider to pewnie na kolejna generację, żeby ludzie zdążyli zatęsknić za NY. Tu nie ma pola manewru, by robic jakieś kombinacje z wymiarami i innymi swiatami.


A niby czemu "nie ma pola manewru"?
Nawet ostatnie filmy potrafią zabrac Petera na wycieczkę za granicę.
Albo jakiś Mysterio i zgrabna iluzja, albo Infinity War na innej planecie, albo Miguel O'Hara i rok 2099 - jest sporo opcji, żeby to znowu nie był współczesny NY.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, SlimShady napisał:

Nie lubię tej serii. Zakopałbym ją i zasypał wapnem. Poziom gier superbohaterskich jest dzisiaj sporo wyższy.

Z marką inFamous mam ten sam zgrzyt, co z Assassin's Creed. Pierwsza część mnie tak wynudziła, że nie mam ochoty na kolejne.

17 godzin temu, izon napisał:

Tylko nie Infamous, jedynka na ps3 miała fajny klimat ale potem to jakaś błazenada była. Chętnie za to przyjąłbym porządne remastery czy nawet remake Resistance, zwłaszcza pierwszej części :)

Resistance chętnie przyjmę, ale w klimacie pierwszego zwiastuna, gdzie wszystko było szarobure i trochę jak pierwsza wojna w sosie dreszczowca:

 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, McDrive napisał:

gdzie wszystko było szarobure i trochę jak pierwsza wojna w sosie dreszczowca:

 

sorry że nie na temat ale pamiętam taką gierkę z pc sprzed kilkunastu lat i tak mi się skojarzyło, początek się łaziło po okopach szarboburo śnieg błotko i strzelało do lekko futurystycznie wyglądajacych helmutów i owczarków kojarzy ktoś może co to był za tytuł? 

 

znalazłem Iron Storm 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

inFamous? Definicja bezjajeczności, dla mnie dowód że SuckerPunch nie wyjdzie nigdy ponad rzemiosło. W tych grach brakuje D U S Z Y.

Odważne stwierdzenie, nie grając w GoT. Nie licząc R* to dla mnie chyba najlepsza gra z otwartym światem ever.

Patrzàc po ocenach branży i graczy to chyba nie jedyny tak myślę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, balon napisał:

Odważne stwierdzenie, nie grając w GoT. Nie licząc R* to dla mnie chyba najlepsza gra z otwartym światem ever.

Patrzàc po ocenach branży i graczy to chyba nie jedyny tak myślę. 

 

Jest też mnóstwo głosów, że to jedynie AC w Japonii. Oceny 83 na MC to też nie jest jakiś nieosiągalny dla konkurencji poziom (porównywalny z Odyssey czy Valhallą). Kiedyś grę sprawdzę, bo Japonia to jednak fajna kraina do ogrania, ale to SuckerPunch - absolutnie żadnych wysokich oczekiwań. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pupcio napisał:

Ale oni już wyszli poza rzemiosło przy sly'u więc co ty znowu dupisz Wezyr?

 

Ostatni Sly wyszedł 8 lat temu. :reggie: RARE też ma mnóstwo dobra na swoim koncie, ale nie wydali nic szczególnego od czasów... nie wiem... remake'u Conkera? Piniatek?

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Jest też mnóstwo głosów, że to jedynie AC w Japonii.

Nieeee, w życiu. Ograłem każdego Assassina. Sam system walki jest tak rozbudowany jak 7 części Asisyna. Do tego cudowny design i bardzo ciekawie zrealizowane zadania poboczne czy brak klasycznych znaczników na mapie. 
Naprawdę trzeba nie znać się na gierkach aby GOT z Assassinem zestawiać (oczywiście po ograniu)  . No chyba, że jedynym kryterium to otwarty świat, wtedy się zgadzam, że to to samo.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

Nieeee, w życiu. Ograłem każdego Assassina. Sam system walki jest tak rozbudowany jak 7 części Asisyna. Do tego cudowny design i bardzo ciekawie zrealizowane zadania poboczne czy brak klasycznych znaczników na mapie. 
Naprawdę trzeba nie znać się na gierkach aby GOT z Assassinem zestawiać (oczywiście po ograniu)  . No chyba, że jedynym kryterium to otwarty świat, wtedy się zgadzam, że to to samo.

 

Nie wiem, przekonam się w swoim czasie, ale odrywanie GoT od AC też brzmi troszkę jak próba podreperowania wizerunku tytułu który wg. ocen jest raczej dobry, niż wybitny jak wielu próbuje go tu kreaować (nie oszukujmy się, nawet najgorsze Halo ma wyższą średnią). Tak czy inaczej kończę temat GoT, bo jeszcze przede mną. :lapka: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

kiedy obrażane jest RARE i gra uslu

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Nie wiem, przekonam się w swoim czasie, ale odrywanie GoT od AC też brzmi troszkę jak próba podreperowania wizerunku tytułu który wg. ocen jest raczej dobry, niż wybitny jak wielu próbuje go tu kreaować (nie oszukujmy się, nawet najgorsze Halo ma wyższą średnią). Tak czy inaczej kończę temat GoT, bo jeszcze przede mną. :lapka: 

, moim honorem jest walka :asax:


Polecam poczytać temat GOT choćby u nas na forumku. Prawie same zachwyty, chyba nie ma osoby co by mu się nie spodobała (co innego Assassin, który tak jak ma swoich fanów, to ma hejterów). Wydaje mi się, że 9,2 userow z MC jest dużo bardziej adekwatne dla tej gierki, niż 83 od recenzentów. 
 

Co do Halo to przecież kultowa gra i długo wzór konsolowych FPS…

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...