Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Donatello1991 napisał:

Sony już dawno się określiło w którą strone idzie, a mianowicie kontynuuje to co było na PS4, tylko więcej i lepiej. Po co mają co rusz o czymś gęgać? Jasno powiedzieli, że będzie więcej gier exów. 

No tak nie bardzo, bo po ogłoszeniu PS5 w większości wywiadów wspominali że chcą pójść w większą różnorodność żeby skończyć z "playstation tamplate" co widać choćby po współpracy z tym studiem z weteranami co przy CoDach m.in robili, i mają dla Sony robić ekskluzywnego FPSa z multi online.

Odnośnik do komentarza

Forumki, od kilku dni na PS Store dla PS5 dostępne jest demo klimatycznie zapowiadającego się horroru Tormented Souls

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP4293-PPSA04630_00-TORMPS5DEMOSIEA0/

 

Czy ktoś już to próbował? Zapowiada się na jedynego klasycznego silenta/residenta na najbliższy czas.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to już było poruszane i w sumie nie wiem czy to odpowiedni temat, ale jest o ps5 i komentarzach. Mianowicie chodzi o złącze usb. Kiedy mam do niego podłączoną kierownice (tylne gniazdo) co jakiś czas wyłącza mi się kiera. W opcjach wyłączyłem aby pady same się wyłączały, ale i tak co kilka minut się wyłącza ( wczoraj przez dłuższą sesje nic się tego o dziwo nie działo. Ale dzisiaj dwa razy się wyłączyła) Od czego to zależy, czy przeoczyłem jakąś opcje w ustawieniach?

Odnośnik do komentarza
On 8/29/2021 at 7:33 PM, genjuro said:

Nie wiem czy to już było poruszane i w sumie nie wiem czy to odpowiedni temat, ale jest o ps5 i komentarzach. Mianowicie chodzi o złącze usb. Kiedy mam do niego podłączoną kierownice (tylne gniazdo) co jakiś czas wyłącza mi się kiera. W opcjach wyłączyłem aby pady same się wyłączały, ale i tak co kilka minut się wyłącza ( wczoraj przez dłuższą sesje nic się tego o dziwo nie działo. Ale dzisiaj dwa razy się wyłączyła) Od czego to zależy, czy przeoczyłem jakąś opcje w ustawieniach?

 

Kierownica która została zaprojektowana dla portu USB 2.0 podłączona do gniazda usb 3.0 potrafi co jakiś czas się wyłączyć. Niestety nie ma na to fixa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

You’ve been awfully patient, and we thank you for that. And now we’re looking forward to showing you what we’ve been working on.

Tune in next Thursday, September 9 at 1:00pm Pacific Time / 9:00pm BST / 10:00pm CEST for a look into the future of PS5. The Showcase will weigh in at around 40 minutes and include updates from PlayStation Studios and some of the industry’s most imaginative developers, for games releasing this holiday and beyond. And stick around after the presentation to get more updates from some of the studio teams featured in the Showcase.

One thing to note: PlayStation’s next generation of VR won’t make an appearance this time. But there will still be plenty of great PS5 games from developers large and small. We hope you can join us

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...