Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć czołem, Panie i Panowie mam otóż taki problem.

Przy pobieraniu gier z kolekcji ps plus, po 15 min wyskakuje błąd przy ściąganiu, żeby kontynuować ściąganie muszę ręcznie wznowić i tak w kółko. 

Część gier pobrała się po kilku próbach, ale problem występuje przy God of war, otóż zatrzymuje się przy 92% i idzie jak krew z nosa, po prostu konsola nie chce jej pobrać do końca :)

Przy pobieraniu gier z EA play nie ma najmniejszych problemów i zasysa całą grę bez zająknięcia. Czytałem już setki solucji rozwiązania tego problemu i nic( resetowanie konsoli, odbudowywanie bazy danych  konsoli, fabryczne resetowanie konsoli), zastanawiam się czy to nie wina serwerów sony. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio na hajpie po trailerze nowego GoWa ściągałem właśnie tego PS+ Collection żeby sobie przejść jeszcze raz i bez problemu poszło.

 

Próbowałeś może w uśpieniu żeby sobie spokojnie ściągła i zainstalowała, albo jako pierwszą grę na "czystym" dysku. Może o brak miejsca na dysku chodzi bo niestety system przy ściąganiu rezerwuje jeszcze raz tyle miejsca ile gra waży.

Albo podpiąć jakiś zew dysk na USB

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figuś napisał:

Ostatnio na hajpie po trailerze nowego GoWa ściągałem właśnie tego PS+ Collection żeby sobie przejść jeszcze raz i bez problemu poszło.

 

Próbowałeś może w uśpieniu żeby sobie spokojnie ściągła i zainstalowała, albo jako pierwszą grę na "czystym" dysku. Może o brak miejsca na dysku chodzi bo niestety system przy ściąganiu rezerwuje jeszcze raz tyle miejsca ile gra waży.

Albo podpiąć jakiś zew dysk na USB

 

Też próbowałem z czystym dyskiem i klops. Bawiłem się też w ustawieniach modemu, nawet wymieniłem modem na nowszy i dalej nic. Po  prostu przy tych 92% nie idzie, no nic nie pozostaje mi nic innego jak pożyczenie wersji fizycznej i zainstalowanie z płyty, mam tylko  nadzieje, że przy pobieraniu patcha sytuacja się nie powtórzy,  ale z moich obserwacji wynika, że to problem po stronie sony bo tak jak wspomniałem gry z ea play idą jak szalone przy max prędkości jaką daje moje łącze. Nie mniej jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł  to byłbym wdzięczny, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.09.2021 o 13:01, PiPoLiNiO napisał:

Znajdź mi za 220. Sam od wczoraj szukałem czarnego. I poniżej 230 + wysyłka nie ma. Ja chcę 210 z wysyłką emoji3526.png

Proszę bardzo, 219,90zł z wliczoną wysyłką.

https://www.olx.pl/d/oferta/nowy-pad-sony-dualsense-czarny-playstation-5-ps5-gry-szybka-wysylka-CID99-IDLDHG9.html#07e8b844e3

Edytowane przez LansVansDans
Odnośnik do komentarza
Stary, teraz to są. A wtedy nie było. Mogłeś jeszcze tydzień poczekać z odpowiedzią. Wtedy najtaniej był 230 i za tyle kupiłem więc luz.
Odnośnik do komentarza

od 1 dnia jak kupilem konsole myslalem ze menu ma strasznie wkurwiajacy dzwiek, przy przelaczaniu czegokolwiek w menu po tym zwyklym dzwieku, krotkim piknieciu mialem taki dluzszy szum, tak szuuuuuuuuuuu, myslalem ze to defaultowy theme jakis podmuch wiatru czy cos. Wczoraj ogladalem serial na Apple+ i jak zatrzymalem zeby pojsc do kibla nagle ten dzwiek byl zapetlony mimo ze nic nie przelaczalem. Okazalo sie ze to ustawienia mojego soundbara maja jakis bug ktory powoduje ten nieprzyjemny dzwiek :kaz: przelaczylem cos na pilocie i nagle jak reka odjal, ja pierdole

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnie kilka słów na temat nowej rewizji. Wentylator.

Miałem wcześniej tak zwane "ufo", miałem też ten drugi. Ufo to totalny dramat, ten drugi był głośny, ale nie tak natarczywy. W nowej rewizji jest coś innego, bo działa jak ten w XSX. Po prostu go nie słychać.

Także jak ktoś się zastanawia nad kupieniem nowej, to zdecydowanie warto. Znając mojego pecha, nie trafiłem magicznej sztuki tylko pewnie każda taka jest.

Problem głośnej pracy odszedł w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.09.2021 o 11:46, PiPoLiNiO napisał:

Ostatnie kilka słów na temat nowej rewizji. Wentylator.

Miałem wcześniej tak zwane "ufo", miałem też ten drugi. Ufo to totalny dramat, ten drugi był głośny, ale nie tak natarczywy. W nowej rewizji jest coś innego, bo działa jak ten w XSX. Po prostu go nie słychać.

Także jak ktoś się zastanawia nad kupieniem nowej, to zdecydowanie warto. Znając mojego pecha, nie trafiłem magicznej sztuki tylko pewnie każda taka jest.

Problem głośnej pracy odszedł w zapomnienie.

Ja w nowej rewizji trafiłem na wentylator nidec i mam te "ufo" ale jakoś bardzo mi nie przeszkadza grywam na słuchawkach :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...