Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym był, mocno, bo już nawet subreddity poświęcone tej "konspiracji" się zawijają i żegnają ze wszystkimi. Powiem tak: chciałbym, żeby nowy SH był prawdziwy, niezależnie od tego, czy wyjdzie jako eks, jako multiplatforma czy na Switcha, ale przeglądając te plotki, śledząc konspiry i tak dalej mogę powiedzieć tylko jedno:

 

Between the Ears: I'm Tired, Boss

 

Jak zapowiedzą to uwierzę, do tego czasu nie mam siły, nerwów i wystarczających pokładów nadziei, żeby w to wierzyć. A, no i obowiązkowo jebać konami.

Odnośnik do komentarza

Panowie kupiłem Mortal 11 na ps4 i zrobiłem update do ps5 , teraz za każdym razem gdy uruchamiam konsole gra instaluje mi automatycznie dodatkowo wersje ps4 mimo że już mam zainstalowaną wersje ps5. Idzie do jakoś obejść ? Nie powiem drażni mnie że za każdym razem muszę kasować grę gdy tylko odpale konsolke.

Odnośnik do komentarza
Panowie kupiłem Mortal 11 na ps4 i zrobiłem update do ps5 , teraz za każdym razem gdy uruchamiam konsole gra instaluje mi automatycznie dodatkowo wersje ps4 mimo że już mam zainstalowaną wersje ps5. Idzie do jakoś obejść ? Nie powiem drażni mnie że za każdym razem muszę kasować grę gdy tylko odpale konsolke.

Nie instaluje się cała gra w wersji PS4 tylko „pare kilo” z opcja kopiuj, ale fakt w(pipi)iajace to jest i chyba tego nie przewidzieli rozdzielając kafelki gier tych ps5 od tych ps4
Odnośnik do komentarza

Nic nie przeoczyłeś. Może jakieś drobne różnice mogą być w wadze, ale jak już to rzadkie zjawisko występuje to jest to zazwyczaj kilkaset mega. Ogólnie jak jest darmowy update do wersji PS5 to lepiej brać wersje PS4, no bo jest zawsze tańsza, a i tak trzeba tę płytkę wsadzać.

Dlatego np dziwi mnie, że Horizon cyfrowo w wersji PS5 kosztuje 30 PLN więcej niż wersja PS4.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, _Red_ napisał:

Przecie jak wkladasz plyte z grą PS4 a pobierasz od razu build w wersji PS5 (zamiast instalować z płyty wersję kompatybilną) to chyba on tyle samo waży co gdybym włożył natywną płytkę z grą PS5, czy cos przeoczyłem w powyższych postach?

No właśnie nie byłem tego pewien, dlatego zawsze lepiej się dopytać ;)

Co do samego FC6 i cen, to akurat wersja na PS5 widziałem, że jest nawet tańsza niż na PS4, ale to pewnie wyjątek. 

Uważam natomiast, że w dzisiejszych czasach łatwo się pogubić: jaka wersja, czy ma upgrade itd. Szczególnie jak ktoś nie jest dobrze obeznany w temacie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...