Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Ma_niek napisał:

Killzone to nadaje się tylko do zaorania a nie robienia nowych części. Chyba że całkowity reboot

Ja uwielbiałem uniwersum KZ. Szkoda, że po fantastycznej dwójce, mówię tu o multi, nigdy już tego nie powtórzyli. Do dzisiaj myśl o Akademi powoduje u mnie silne wspomnienia wielogodzinnych potyczek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ma_niek napisał:

Killzone to nadaje się tylko do zaorania a nie robienia nowych części. Chyba że całkowity reboot

Co kto lubi...uniwersum miało swoje miejsce pośród boomu na coda. Bardzo bym chciał nowa część ale Sony ma chyba inne plany odnoście przyszłych gierek GG. A szkoda.

A w kolekcje z multi nie chce mi się wierzyć. Jak coś to pewnie sam singiel. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MYSZa7 napisał:

Nowego Killzone’a przywitałbym z otwartymi rękoma, ale z naprawdę mocną i fajnie poprowadzoną historią, oczywiście z perspektywy Helghan, którzy zostali brutalnie potraktowani przez mieszkańców Vekty. Okres ich wygnania byłby fajnym okresem do przedstawienia.

O to, aż się prosiło w KZ Shadow Fall, dodatkowy scenariusz dla drugiej strony. Sam czekam i liczę, że jeszcze zobaczymy coś z tego uniwersum. W sumie nie obraziłbym się na remake drugiej części. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, PanKamil napisał:

Odpicowali 1-3 wiec czemu nie:notbad:

 

Ty już wiesz czemu nie. :nosacz3:

Tak czy inaczej gratuluję zakupu (w sumie to dopięcia formalności) - grałem w ich Shadow of the Colossus, kolekcję Uncharted i obecnie Demonsy i widać, że to bardzo uzdolnione studio w branży, zdecydowanie topka jeśli chodzi o remake'owanie gier.

 

Tylko gdzie jest kureła nowy/stary Silent?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...