Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dałem tylko 400 euro, a już będę miał trzecią PS5, a nawet rok nie minął. To się nazywa biznes XD

Też nie rozumiem kupowania, żeby zaraz sprzedać. Jeszcze rozumiałbym w czasie gdzie lecę do sklepu i jest na półce w " oryginalnej " cenie. Tak że mogę jechać i kupić kiedy chcę, ale teraz gdzie trzeba się trochę natrudzić a i jeszcze dopłacić, żeby kupić to jednak wolałbym, żeby ta konsola premium jednak się kurzyła i czekała na gry.

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Pupcio napisał:

Też zawsze podziwiałem ludzi z forumka że im się chciało kupić jakąś konsolę do jednej gry i potem to sprzedawać, ja jestem za leniwy na takie zabawy  :/

No ja tak miałem z serią gears of war, zajebiście chciałem ograć to kupiłem xbox one i jak przeszedłem sprzedałem bo na kuj ma się kurzyć?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

To trochę inna sytuacja - chciałeś ograć jedną, konkretną serię, zrobiłeś to i mision completed.

A kolega wyżej sprzedaje, po roku znów kupuje, potem znów sprzedaje i tak w koło Macieju, aż gry przestaną wychodzić :reggie:

Trochę to takie masochistyczne, ale kto co lubi. Ja chciałbym pograć na swoim sprzęcie a nie mam kiedy. Tyle dobrych gier, gdyby tylko nie ta praca. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
To trochę inna sytuacja - chciałeś ograć jedną, konkretną serię, zrobiłeś to i mision completed.
A kolega wyżej sprzedaje, po roku znów kupuje, potem znów sprzedaje i tak w koło Macieju, aż gry przestaną wychodzić :reggie:
No ale ogólnie w czym problem? Bo totalnie nie kumam. Przecież to ja tracę całe 5 minut w życiu na odłączenie kabli przy sprzedaży. Wszystkie 3 sztuki sprzedałem z odbiorem osobistym. Nic nie pakowałem, nic nie wysyłałem. A niektórzy przeżywają i dorabiają tu dzikie historie o utracie czasu i w ogóle. Nie straciłem też na tym ani złotówki.

W zamian za to mam zawsze nową konsole, od nowa idącą gwarancję i szanse na cichsze cewki.

Po listopadzie będziecie się bujać ze sklepem w razie awarii, a ja będę załatwiał temat w 5 min z serwisem sony. Więc nie wiem kto tu kogo powinien minusować w sumie.

Przypominam, że xbox stoi u mnie od dnia premiery nie ruszony, bo to konsola główna bez wad z 2 letnią gwarancją, więc totalny chill.
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Mi osobiście w zupełności wystarczy jedna konsola PS5, mam ją od dnia premiery i cały czas cieszę się grą. Tytułów, które mnie interesuje, jest sporo, tylko doba ma trochę za mało godzin :whyyy:

A jak już w coś gram, to przechodzę dokładnie od początku do końca, więc zwykle jeden duży tytuł zajmuje mi przynajmniej miesiąc. Tak więc to tak jak czytanie dobrej książki, czy filmu, można się nieźle wciągnąć. 

Pozdrawiam :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@PiPoLiNiO, gdzie ja się odniosłem do Ciebie, pępku świata? :reggie:

Pisałem o użytkowniku @bebbop i wcześniejszych wpisach, ze sprzedawaniem konsoli w "okresie posuchy" i kupowaniem jej znowu, gdy gierki wychodzą.

"PiPoLiNiO Jones i poszukiwacze cichej cewki" to temat na zupełnie inną dyskusję :dafuq:

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kamson11 napisał:

Panowie szybkie pytanko - które PS5 brac lepiej? Starszą wersje czy nowszą ? Słyszałem, że starsze wersje bywają głośne, a nowe maja gorsze chlodzenie? Interesuje mnie tylko wersja z napędem. Sorry, ale nie siedzę już w temacie jak kiedyś.

pozdrawiam.

 

Tą, którą będziesz w stanie kupić. Teraz nie jest zbyt dobry czas na przebieranie w rewizjach, a obie nie mają większych problemów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Okej. Dostałem konsole, nowa rewizja.

Zasmucę co niektórych, koniec beki. Odnalazłem świętego grala. Aż miło. Cudowne uczucie. Ostatnia sztuka to nawet w menu skwierczała. Oczywiście nie jest to poziom xbox, ale jest blisko. Czyli coś jednak ogarnęli w nowej rewizji.

Fajna ta nowa śruba. Tzn fajnie działa, ale wygląda tandetnie na maxa.

Jak coś mam nowego białego Dualsens z zestawu w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...