Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Pix napisał:

Pytanie do Was Panowie. Jak wygląda zwrot kosztów przy ps store? Przez przypadek wrzuciłem do kosza więcej niż chciałem. Oczywiście niczego nie pobrałem, bo podobno po pobraniu gry szansy na zwrot środków nie ma.

Wypełniłem jakiś gównoformularz na stronie sony, ale od 3 dni cisza.

W ogóle jest jakiś sens próbować, czy zostałem olany i muszę się pogodzić, że wydałem kasę na jakiegoś crapa? 

No i zwrot hajsu do portfela a nie na konto bankowe. To jest trochę przegięcie bo powinni zwracać kasę na konto bankowe.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Square napisał:

A pierwszy rok gdzie?

https://twitter.com/GameDataLibrary podaje zawsze od Year 2 :D. 

 

Year 2 ma też w sobie chyba "premierę" czyli miesiąc z 2020

 

Tutaj 2 rzeczy, popyt na PS5 był zawsze, tylko po prostu nie było konsol w sklepach, pojawiły się normalnie dopiero w 2023 roku. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, adasiulko napisał:

 

Zwracają na konto bankowe jeśli zapłacono z konta. Jeśli konto było zasilone zdrapkami to zwracają tylko na psn.

 

To dziwne, bo ja jakiś czas temu zwracałem zakup i zamiast dostać pieniądze na konto to dostałem do portfela. Płaciłem podpiętą kartą bankowa.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, mitra napisał:

To dziwne, bo ja jakiś czas temu zwracałem zakup i zamiast dostać pieniądze na konto to dostałem do portfela. Płaciłem podpiętą kartą bankowa.

 

Na PS5 nie testowałem, na PS4 tak. Kupiłem grę w preorderze, płaciłem kartą. Przed premierą chciałem anulować zakup, gry nie ściągałem na dysk, rozmawiałem z konsultantem, wszystko poszło bez problemów. Kasa wróciła na konto. Wiem, że jak ktoś zasilał zdrapkami to nie ma mowy o zwrocie na konto.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z internetem. Prędkość pobierania jest 800mb/s, a przesyłania 5-15mb/s przez co w każdej grze mam odczuwalne opóźnienia. Wcześniej wszystko było okej. Na innych urządzeniach prędkość przesyłania również jest wysoka. Tylko na ps5 tak słabo to wygląda. Kabel czy wifi nie ma różnicy.  Jaki może być powód? Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, qwax9 napisał:

Prędkość pobierania jest 800mb/s, a przesyłania 5-15mb/s

Jeżeli odnosisz się do tego co się wyświetla w teście połączenia to tym się nie sugeruj. Nie pamiętam kiedy na wysyłaniu pokazało mi poprawne wartości. Jak chcesz to zweryfikować, to udostępnij jakiś film np na YT i porównaj z jaką prędkością leci, a jakiego masz neta normalnie.

W zależności od gry, różne czynniki mają wpływ na jakość połączenia, czy ludzie się łączą przez wifi, jakość neta czy jest stabilny, sam kod sieciowy itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...