Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ta pod(pipi)ówka o odreagowywaniu informacji o potędze Scarlett wcale nie była zaczepką, oj nie nie. :) 

 

1 minutę temu, grzybiarz napisał:

W sumie jak masz ampli i kolumny za kilka tysi, kupujesz konsolę, podłączasz i ona nie odpala płyt Audio, to trochę gów.niana sprawa.

 

Nawet bez tych ampli i tak dobrze jest mieć sprzęt który te audio odtwarza. Zwłaszcza, że dzisiejsze konsole to już multimedialne bestie do Netflixa, Bluray czy nawet DVD. Nie sądzę, by były to jakieś znaczące koszta, a przyznam, że odtwarzacz w One niejednokrotnie mi się przydał.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.08.2019 o 18:35, Figuś napisał:

Ja wiem że PPE, ale qurwa mam nadzieję że tak nie będzie wyglądać konsola jak na tym patencie :dynia:

PS5%20wygl%C4%85d.jpg

PlayStation%205%20patent%201.jpg

PlayStation%205%20patent%202.jpg

PlayStation%205%20patent%203.jpg

PlayStation%205%20patent%204.jpg

 

A jeśli tak, to będzie w szafie jak u blantisa PS4.

Wyglada jak chińskie podróbki z końca lat 90 i później :)

Ktoś z Codemaster potwierdził, że tak wyglądają devkity PS5, wpis na twitterze już został usunięty. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, YETI napisał:

Ktoś z Codemaster potwierdził, że tak wyglądają devkity PS5, wpis na twitterze już został usunięty. 

Prawda jest taka, że mógł to tak dla beki napisać i szybko usunąć, wiedząc, że i tak to wszyscy podłapią. I już darmowa reklama i więcej followersów na twitterze ;) Zwykle devkity to są proste, duże cegły, a nie takie fikuśne wynalazki. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie tylko tweet zniknął, całe konto na twitterze zostało skasowane - dev z Codemasters to facet pracujący w branży 25+ lat - głupi błąd, chociaż de facto wyciek grafiki to wina prawa brazylijskiego, które wymusza trademarkowanie nawet devkitów, mimo, że są poza obiegiem konsumenckim :v

Konsola, w formie przeznaczonej dla masowego odbiorcy, naturalnie będzie inaczej wyglądać.

Odnośnik do komentarza

Włożę kij w mrowisko, pad na baterie jak na Xboxie bo idę o zakład, że jak pójdą w akumulator to znowu będzie trzymał 8h.

Piszę tak bo mam za darmo bateryjki i mam wyebane też w enelopy :dynia:  

 

I qurwa zestawy słuchawkowe Bluetooth żeby działały jak na PS3 i X360 bo już mnie wqurwiają headsety na przewodzie, albo słuchawki z jakimiś stacjami co też pierdyliardem kabli trzeba podłączyć za konsolą żeby działały bezprzewodowo, a niektóre i tak trzeba jeszcze do pada podłączyć żeby micro działał. A tak pyk zestawik głośnomówiący za 50zł, bateria 12-15h trzyma i nie męczy ucha. 

 

Z tymi headsetami i słuchawkami to pewnie i tak nic się nie zmieni bo trzeba golić frajerów :/ :[ 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Figuś napisał:

I qurwa zestawy słuchawkowe Bluetooth żeby działały jak na PS3 i X360 bo już mnie wqurwiają headsety na przewodzie, albo słuchawki z jakimiś stacjami co też pierdyliardem kabli trzeba podłączyć za konsolą żeby działały bezprzewodowo

 

heh, a ja już byłem zadowolony, że podłączam EarPodsy pod DS4 i dobrze słyszę muzykę z gier :D 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Figuś napisał:

Włożę kij w mrowisko, pad na baterie jak na Xboxie bo idę o zakład, że jak pójdą w akumulator to znowu będzie trzymał 8h.

 

Nowy xbox ma mieć akumulator w padzie i pewnie bedzie na 30-40h jak widać na przykładzie pro controllera do switcha. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, grzybiarz napisał:

no w końcu kurła poszli po rozum do głowy

 

a komuś te paluszki przeszkadzały? dla bardziej wymagających były play and charge kity

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...