Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, YETI napisał:

PS4 też chyba zostało zapowiedziane w lutym na PS Metting. 

Dokładnie, dlatego od dawna obstawiałem scenariusz z zapowiedzią PS5 taki sam jak z PS4, Luty konfa PS Meetenig, ogólne pie.rdololo o podzespołach, prezentacja części gier startowych może pada pokażą, a od E3 hype train startuje na maxa.

 

Jeżeli chodzi o Xboxa mam cichą nadzieję że skoro ploty o zrezygnowaniu z dwóch sprzętów na premierę to KOX będzie takim XOS w przyszłej generacji bo jutro do mnie zawita mój Koksik i mam zamiar go trochę pomęczyć :)

 

Ogólnie w graczpospolitej jest temat o następnej generacji i można by tą dyskusję tam przenieść @Square :lapka: a ten temat wyebać, ewentualnie nowe działy PS5 i Xbox Scarlett, przed tą generacją też chyba w podobnym momencie działy PS4 i XO były założone

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, grzybiarz napisał:

Ta wnęka w kształcie litery V... ładny zbieracz kurzu. Raczej fejk... tak fikuśnie mogły wyglądać konsole 20 lat temu. Dzisiaj ma być prosto, co by nie odróżnić konsoli dla dzieci, obok np. amplitunera, czy dekodera, czy co tam.

Według Gruszczyka jest to oficjalny patent Sony, czy to prawda to nie chce mi się sprawdzać.

Odnośnik do komentarza

W życiu nie będzie takiego designu w produkcie przeznaczonym na rynek masowy,  prędzej devkit, bo i wygląda jak devkit Ps4 Pro z wyciętym "V" u góry.  Nadrobiłem trochę temat, NIGDZIE oficjalnie MS nie mówi o Scarlett potężniejszym 4 razy od XoX, po prezentacji na E3 odbyło się mnóstwo wywiadów ze Spencerem i Bootym - gdzie prostowali, że mnożnik dotyczy CPU. Jeśli ktoś liczy, że jakakolwiek konsola w następnej generacji będzie miała 4 razy mocniejsze GPU od XoX, to niech przestanie.

Jak pisałem wcześniej, konsole będą bardzo zbliżone do siebie jeśli chodzi o moc, najbardziej w dotychczasowej historii rywalizacji MS i Sony.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...