Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Figuś napisał:

To sfrajerzyłeś bo pamiętam że płaciłem na premierę 179zł 188,90 w ultimie :)

 

Szczegóły zamówienia Platforma Il. Cena
The Last of Us Remastered PL + DLC PlayStation 4 1 188.90

 

Dałem 179 w Neonet. Sorry ale kojarzyłem cene 259 pln jak na premiere a kosztowała własnie 179 pln. Z wersje na ps3 dałem 209 pln. 

 

Niemnie jednak jeśli wyjdzie wersja na ps5 za którą trzeba bedzie zapłacic to będzie niezły wkurw - zwłaszcza że pół roku temu dałem pełną cene w premiere. Inna sprawa że pewnie i tak kupie ale niesmak pozostanie. 

Odnośnik do komentarza

https://www.gamesradar.com/the-last-of-us-2-ps5-supports-haptic-feedback/


 

Cytat

 

{...}however when running in backwards compatibility on the next-gen console, the game has haptic feedback on the DualSense controller. 

A member of the GamesRadar team has tested it out and the difference is immediately apparent when compared to the PS4 version. In combat, you can feel the tension in the DualSense adaptive triggers when you draw the string back on the bow, while every shot you fire on a weapon will also result in a feeling in the controller and it feels amazing. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mogliby Soniacze wcisnąć tego Ratcheta na kwiecień. Luty Persona, Marzec Returnal a na Maj REsident Evil 8. Tylko ten kwiecień zostaje. Trochę by lipa była jakby na jesień dopiero ogarnęli to. I tak moim zdaniem już za długo czekamy. Gra pewnie pokaże pazur na PS5, a i PS5 się będzie mogło solidnie wykazać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Donatello1991 napisał:

Mogliby Soniacze wcisnąć tego Ratcheta na kwiecień. Luty Persona, Marzec Returnal a na Maj REsident Evil 8. Tylko ten kwiecień zostaje. Trochę by lipa była jakby na jesień dopiero ogarnęli to. I tak moim zdaniem już za długo czekamy. Gra pewnie pokaże pazur na PS5, a i PS5 się będzie mogło solidnie wykazać.


Z tym ratchetem i kena to troche niepokojaca cisza i nie zdziwie sie jak wyladuja na jesieni. Co jest slabe bo juz na czerwcowych pokazach gry wygladaly jakby byly na ostatniej prostej. Do marca nic bo skupiaja sie na Returnalu a jakby mieli puscic pozniej na wiosne to chyba juz czas wyskoczyc z data? Gt7, horizon czy gow to ja jestem pogodzony ze w 2022. No ale za to TLOU2 z multi podciagniete pod next genowa oprawe za 2 i pol bomby wjedzie xd

Odnośnik do komentarza

Cóż, konsolę sprzedałem po 2 miesiącach użytkowania za 3 tysiace. Przeszedłem co miałem przejść, teraz czekam na kilka premier i kupię konsolę normalnie w sklepie pod koniec roku, albo w przyszłym już roku. Co do nowej generacji - jest ok, ale na razie brakuje fajnych tytułów, a grac w te same gry ale 60 fps jakos mnie nie bawi, a jak znow czytam ze jakies gry mają mieć obsuwę, to .... 

Edytowane przez matizek92
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...