Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat chciałem filmik przyciąć i sie pogubiłem w tym całym bałaganie.  No to lipa z tym ograniczeniem, bo jak szybko chcesz cos odpalić, a nie ma na głównej to musisz szukać w bibliotece > zainstalowane > tytuły. Młody, chciał dziś pograć i sie speszył, jak zobaczył, ze nie ma LBP na głównej. Pytał, czy skasowałem.

 

Taka prawda @balon zanim coś poprawią to najpierw muszą spie.przyc. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Pany czy jest możliwe aby na "sznurówce" podpiętej do pada mieć tam tylko dźwięk Party? Jak korzystam z głośnika i mikrofonu w DualSense to wszystko fajnie działa, dźwięk gry mam na kinie, a na padzie tylko czat. Jak podepnę słuchawkę to wszystko jest razem i mogę sobie tylko zmienić wyjście. Niby przekopałem opcje czy to w Party czy w Ustawieniach ale nic takiego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza

Nie macie problemow z przesylaniem sejwow do chmury? Ostatnio wywalilo mi blad przy Dirt 5 (tu podejrzewam ze to wina gry ktora jest popsuta) ale tez od kilku dni pojawiaja sie problemy przy NBA z ktora wczesniej nie bylo problemu. Mam dwa rozne wifi w chacie i dopiero po zmianie zsynchronizowalo tylko ze to wifi na ktorym dziala jest slabsze i sluzy do czego innego, nie chce mi sie za kazdym razem przelaczac.

 

Troche to irytujace i na wszelki wypadek wylaczylem auto przesylanie bo mam stracha zeby mi nie nadpisalo mojego sejwa jakims nowym, tym bardziej ze troche godzin zycia juz poszlo na karierke w NBA :rayos:

Odnośnik do komentarza

To chyba moj pierwszy post w tym temacie. Mam wrażenie ze na ten moment PS5 jest bardzo kiepskim wyborem. Coś tam wyszło fajnego? Bo ja widzę na yt zalew filmików jak to ludzie odpalają gierki z PS4 w 60 klatkach i cieszą się przy tym niemiłosiernie. Kurla nowa generacja i ludzie się jarają 5-letnimi gierkami. Na PPE przewinęły mi się jakieś teksty typu „nie ma w co grać”. Jest w zapowiedziach jakiś Uncharted czy Heavenly Sword? Albo jakieś fajne wyścigi? Co tam wyszło na premierę? Chyba najbardziej ludzie jaraja się wbudowaną darmówką.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, grzybiarz napisał:

ze na ten moment PS5 jest bardzo kiepskim wyborem. Coś tam wyszło fajnego? Bo ja widzę na yt zalew filmików jak to ludzie odpalają gierki z PS4 w 60 klatkach i cieszą się przy tym niemiłosiernie. Kurla nowa generacja i ludzie się jarają 5-letnimi gierkami. Na PPE przewinęły mi się jakieś teksty typu „nie ma w co grać”. Jest w zapowiedziach jakiś Uncharted czy Heavenly Sword? Albo jakieś fajne wyścigi? Co tam wyszło na premierę? Chyba najbardziej ludzie jaraja się wbudowaną darmówką.

 

Ja swój egzemplarz dostanę najwcześniej za tydzień w zestawie z Moralesem który też jest na PS4. Na pewno pierwszą grą którą kupię będzie remake Demon's Souls. No i ogra się preinstalowanego Astro który został całkiem dobrze przyjęty. A później będę pewnie ogrywal zaległości growe z PS4. Na liście mam 40 tytułów :reggie: chyba zrobię selekcje bo się z tego nie wygrzebię. Z gier zapowiedzianych na 2021 interesuje mnie Ratchet, RE8 (będzie też na PS4). Nowego Horizon ogram jak stanieje bo poprzednik aż tak mi nie podszedł. Jeśli Returnal będzie miał dobre oceny to też biorę na premierę. Tyle z moich celów growych na 2021. 

 

Reszta gierek to nie są pewne zapowiedzi na ten rok. Jak na pierwszy rok życia konsoli zapowiada się dobrze. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, grzybiarz napisał:

To chyba moj pierwszy post w tym temacie. Mam wrażenie ze na ten moment PS5 jest bardzo kiepskim wyborem. Coś tam wyszło fajnego? Bo ja widzę na yt zalew filmików jak to ludzie odpalają gierki z PS4 w 60 klatkach i cieszą się przy tym niemiłosiernie. Kurla nowa generacja i ludzie się jarają 5-letnimi gierkami. Na PPE przewinęły mi się jakieś teksty typu „nie ma w co grać”. Jest w zapowiedziach jakiś Uncharted czy Heavenly Sword? Albo jakieś fajne wyścigi? Co tam wyszło na premierę? Chyba najbardziej ludzie jaraja się wbudowaną darmówką.

Pomijając to, że mam inne konsole, więc skupiam się w 100% na tym co chce ograć, jak mi przyjdzie PS5 (może w następnym tyg. ) to jest taki plan:

- Morales w 60ks z RT, bardzo dopasiona, jedna z moich ulubionych gierek z poprzedniej generacji 

- Astro Bot, to nic że darmowa, ważne że bardzo fajna gra

- nigdy nie grałem w DS, więc ten cudowny remake w 60 ks będzie dobrym powodem aby spróbować 

- nie zdążyłem ograć na PS5 Ghost of Tsushima, a tutaj mamy mega dopakowaną wersję 60 ks! więc mam grania na 40h

- dzięki paczowi na 4k/60ks dam drugą szanse Days Gone

- na celowniku Ratchet, Kena, Horizon, może GT7 - dla mnie całkiem gi


Biorąc pod uwagę ilość czasu na granie (mało), to dla mnie tych powodów jest aż nadto (grania pewnie na kilka miechów). Czyli jak to zawsze bywa, kwestia indywidualna. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A co jest najlepszym? PC za 5k, który nawet CP2077 nie pociągnie w full detalach i RT? 

PS5 jak i XSX są świetnymi maszynkami. Jak już weźmiesz Dualsense w łapy, to żadnego innego pada nie będziesz chciał. Szybkość wejścia w grę od uruchomienia konsoli to dosłownie chwila. Nie ma już czasu w między czasie przeglądać internet:D Dodatkowo 60fps. Jak ktoś gra 2-3h dziennie to nawet jak grał na PS4 we wszystkie exy, to i tak będzie miał co robić na PS5. No, ale jak ktoś pyka po 10h dziennie to się nie dziwiem, że nie ma w co grać. PS5 to majstersztyk i poczucie wejścia w nową generację za śmieszne pieniądze. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No u mnie jest jeszcze coś takiego jak „podatek” od nowości. Lubię swoje hobby, lubię nowe sprzęty, nowinki technologiczne . Super, że to wsio szybciej działa, jest płynniej, ładniej, z lepszym dźwiękiem itd.

 

Ogólnie to jestem taką osobą, że jak na coś ma ochotę i nie jest to dla mnie jakieś mega wielkie wyrzeczenie finansowe to biorę to, nie kalkulując i nie robiąc analizy swot pod kątem tego sprzętu i czy mi da odpowiednią satysfakcję XD 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...