Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Square napisał:

Ciekawe czy dalej się będzie odpalać co kilkadziesiąt minut, tylko teraz ciszej.

Sprawdzę dzisiaj może, bo już mnie coś trafiało, gdy oglądałem film na Netfliksie przez PS5 i co kilkadziesiąt minut startował odrzutowiec. Pal licho, jak działo się to w dynamicznej scenie akcji, ale przy oglądaniu jakiegoś horroru w momencie wyciszenia akcji, potrafi to nieźle zirytować (i popsuć klimat). Mam więc nadzieję, że rzeczywiście ogarnęli problem.

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza

Wyszła aktualizacja systemu do wersji 20.02-02.50.00
https://www.playstation.com/pl-pl/support/hardware/ps5/system-software/

Wersja 20.02-02.50.00

Ta aktualizacja oprogramowania systemu poprawia ogólną wydajność systemu. 

Rozwiązano następujący problem: po aktualizacji gry PS4 w wersji na dysku do wersji na PS5 wersja gry na PS4 została zainstalowana z płyty z grą na PS4.

 

Możesz teraz wybierać i edytować klipy wideo przy użyciu programu Share Factory Studio w galerii multimediów.

Trochę mało poprawek jak na 2 miesiące. Mam nadzieję, że poprawili stabilność...



Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, RadkoR napisał:

Wyszła aktualizacja systemu do wersji 20.02-02.50.00
https://www.playstation.com/pl-pl/support/hardware/ps5/system-software/

Wersja 20.02-02.50.00

Ta aktualizacja oprogramowania systemu poprawia ogólną wydajność systemu. 

Rozwiązano następujący problem: po aktualizacji gry PS4 w wersji na dysku do wersji na PS5 wersja gry na PS4 została zainstalowana z płyty z grą na PS4.

 

Możesz teraz wybierać i edytować klipy wideo przy użyciu programu Share Factory Studio w galerii multimediów.

Trochę mało poprawek jak na 2 miesiące. Mam nadzieję, że poprawili stabilność...



Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka
 

Ano ja no, a napędzik jak wył tak wyje czas do czasu podczas gry:drinks:ale był czas przywyknąć hah. 

Odnośnik do komentarza

Z napędem ostawiam ,że na zero lub kupno jednej gry daje im już zysk. Na pewno na wersji bez napedu są sporo stratni no ale te konsole zarobią na siebie w każdym przypadku. 

 

Chyba ,że w tej generacji średnia sprzedanych 8 tytułów na jedną konsolę nie zostanie utrzymana. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...