Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, elvis004 napisał:

Panowie ktoś z Was odnotował jakieś problemy albo słyszał o takich po podłączeniu zew HDD na gierki z PS4? Bo się zastanawiam czy ogarniać temat czy wstrzymać się bo jak wiemy obecny soft do stabilnych nie należy.

Mam podpięty praktycznie od premiery i zero problemow

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Panowie może glupie pytanie, ale nie mogę tego rozkminić, na ps4 przytrzymując znaczek na padzie przywoływało się różne opcję w tym zamknij aplikację, wyłącz konsole itd, tu (ps5) przytrzymując znaczek ps jesteśmy przenoszeni do dasha i tyle. Jak wejść w menu zamknij aplikacje? W sumie wychodząc do dasha i odpalając grę ta pierwsza się zamyka więc ok, jednak jakieś to nieintuicyjne. 

Odnośnik do komentarza

Z innej beczki co Wam pokazuje na ampli w kwestii dźwięku jaki daje konsola? Mam DD+, musiałem pokombinować i konsole mam bezpośrednio podpięta pod tv hdmi (ampli nie ma HDMI2.1) od tv idę optykiem do ampli i cyk działa tylko nie wiem czy przez to nie mam gorszego formatu dźwięku? Tv ma kodeki DD, Atmos, DTSy, konsola wiem, ze nie ma Atmosa.

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Figuś said:

Podłączyłem normalnie 1TB dysk który miałem do PS4, było na nim kilka gier zainstalowanych, PS5 bez problemu rozpoznało dysk i mogłem od strzała zacząć grać. Aha tylko musi być wpięty w port z tyłu konsoli.

 

Albo USB-C z przodu (nie samo USB, to tylko do ładowania pada tak naprawdę)

Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie AC Valhalla wersja pudełkowa PS4 uruchomiona na konsoli PS5. Włożyłem płytę do napędu, nie instalowałem wersji na PS4 z płyty tylko pobrałem wersje na PS5. Kiedy płyta zostaje w napędzie, po włączeniu konsoli instaluje mi się za każdym razem wersja na PS4. Czy ktoś ma podobny problem?

Edytowane przez Codex
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Codex napisał:

Pytanie odnośnie AC Valhalla wersja pudełkowa PS4 uruchomiona na konsoli PS5. Włożyłem płytę do napędu, nie instalowałem wersji na PS4 z płyty tylko pobrałem wersje na PS5. Kiedy płyta zostaje w napędzie, po włączeniu konsoli instaluje mi się za każdym razem wersja na PS4. Czy ktoś ma podobny problem?

mam tak samo z immortals fenix

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że przed premierą PS5 miałem już kryzys i mi się mało co grać chciało. Z PS5 wróciły najlepsze czasy grania. Długie sesje, gdzie na poprzedniej generacji tyle nie grałem. Tu nawet nie chodzi o gry. Tylko to naprawdę świetna maszyna. Szybkie wczytywanie robi niesamowitą robotę, tak jak i 60fps. Magia Sony naprawdę istnieje. To coś namacalnego.

  • Plusik 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ukukuki napisał:

No normalna podjarka nowym sprzętem. 

 

oj tak byczQ +1. Sam masę gier sobie obecnie odpuściłem, bo jednak nie ma co się męczyć na starej generacji, a na nowej wjadą już jak złoto.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...