Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, czarek250885 napisał:

Ja wszystkie zapisy z poprzedniej konsoli wysłałem do chmury, więc jak coś odpalam z ps4 na ps5 to w wygodny sposób ściągam sobie taki zapis na dysk. Nic trudnego.

Spoko, ja nie czekałem tyle:P Wolałem na piechotę zrobić co mi było potrzebne na juz, resztę spokojnie później.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, vip77 napisał:

Spoko, ja nie czekałem tyle:P Wolałem na piechotę zrobić co mi było potrzebne na juz, resztę spokojnie później.

No wiesz praca zdalna, był czas to zaznaczyłem wszystko i wysłałem. Teraz jak coś sobie odświeżam to dany save ściągam na dysk. 

2 godziny temu, balon napisał:

Kategorii wersje demonstracyjne też już nie ma?

Ja nie mogę doszukać się promocji. Więc korzystam z ps app. Nie wiem jakoś lepiej na ps4 mi się chodziło po sklepie.

Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem właśnie u ziomka, który na dniach został posiadaczem ps5. I jest problem z dźwiękiem. Czy to w Fifie, czy w Pes jest brak komentarza. Odpaliliśmy MK 11 i brak voice announcers. Reszta dźwięków w tych właśnie grach jest jak najbardziej słyszalna, tak jak by było brak jakiejś ścieżki. W ustawieniach dźwięku ustawione jest wszystko ok. Konsola jest podłączona pod tv OLED C9. Miał może ktoś podobny problem? Czy jednak trzeba coś w ustawieniach zmienić a tego nie widzimy

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, piotrekoka napisał:

Witam. Jestem właśnie u ziomka, który na dniach został posiadaczem ps5. I jest problem z dźwiękiem. Czy to w Fifie, czy w Pes jest brak komentarza. Odpaliliśmy MK 11 i brak voice announcers. Reszta dźwięków w tych właśnie grach jest jak najbardziej słyszalna, tak jak by było brak jakiejś ścieżki. W ustawieniach dźwięku ustawione jest wszystko ok. Konsola jest podłączona pod tv OLED C9. Miał może ktoś podobny problem? Czy jednak trzeba coś w ustawieniach zmienić a tego nie widzimy emoji23.png

Były już chyba ze dwa takie przypadki. 
Pomogła zmiana ustawień audio w konsoli. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Hmmm pokazuje wam w ilości czasu gry inną nazwę gry? Przykładowo na Valhalle miałem Black Flag, którego nawet nie mam. Na Fife 21, Fifę 16, której też nie mam XD. 


Ta, cos sie zjebalo. Ja zamiast Hitmana dowiedzialem sie ze gralem w tvn player. W sumie z polowa tytulow u mnie jest jakis problem xd

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.01.2021 o 09:59, czarek250885 napisał:

Jakieś dziwne rzeczy w ps app pokazuję, patrzę co ostatnio miałem grane, a tam pozycję których nie mam, patrzę że nawet pucharek mi tam wpadł, więc klikam a tu pokazują mi się osiągnięcie z innej gry którą obecnie rzeczywiście ogrywam. Eh te początki next gena.

 

Ten bląd pojawił się jakis tydzień temu. Też to mam. Tylko jak wejdę w trofea to pokazują się moje właściwe gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...