Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Ma_niek napisał:

Ta nowa cena to zabije sprzedaz niektorych gier. A pozniej jelopy z Sony spojrza na slupki ,sprzedaz sie nie zgadza i tyle z nowej marki

Niestety na razie słupki wskazują co innego, 2k chwali się że po podwyżce cen dochody z gier wzrosły. Niestety obawiam się że niedługo reszta wydawców pójdzie w ślady Sony, Activision i 2k i trzy i pół bomby będzie w nowej generacji standardowa ceną

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Figuś napisał:

Oby nie, bo wolę co chwilę "oh crap crap crap" niż pojękiwania na moment przed zapiciem plutonu mobków

 

Wiadomo, że pod okiem Sony i ND ktoś by temperował ich ramoidalne zapędy (chociaż Drake też w trakcie swoich przygód wystrzelał populację jakiegoś małego państwa ;) ). Chodzi mi o kwestię eksploracyjno znajdźkową - w Uncharted znajdowaliśmy przedmioty bez kontekstu (o ile nie były fabularnymi), a w reboocie Lary można było dowiedzieć się ciekawostek o świecie gry, zawsze był do tego jakiś komentarz. Do tego hub, może z elementami metroidvanii, Drake zgubiwszy się w dżungli musiałby sobie nieco poradzić. No i sama Lara pozwalała na nieco bardziej skradankowy styl gry.

 

Jak dla mnie mechanika TR-ów + scenariusz od ND, a to wszystko podlane doświadczeniem tych ostatnich w kwestii adventure bardziej niż action skutkowałoby grą wyśmienitą i świeżą jak na warunki serii. Nie ma co się oszukiwać, formuła Uncharted zwietrzała już przy trzeciej cześci.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Wiadomo, że pod okiem Sony i ND ktoś by temperował ich ramoidalne zapędy (chociaż Drake też w trakcie swoich przygód wystrzelał populację jakiegoś małego państwa ;) ). Chodzi mi o kwestię eksploracyjno znajdźkową - w Uncharted znajdowaliśmy przedmioty bez kontekstu (o ile nie były fabularnymi), a w reboocie Lary można było dowiedzieć się ciekawostek o świecie gry, zawsze był do tego jakiś komentarz. Do tego hub, może z elementami metroidvanii, Drake zgubiwszy się w dżungli musiałby sobie nieco poradzić. No i sama Lara pozwalała na nieco bardziej skradankowy styl gry.

 

Jak dla mnie mechanika TR-ów + scenariusz od ND, a to wszystko podlane doświadczeniem tych ostatnich w kwestii adventure bardziej niż action skutkowałoby grą wyśmienitą i świeżą jak na warunki serii. Nie ma co się oszukiwać, formuła Uncharted zwietrzała już przy trzeciej cześci.

Mnie te mechaniki ognisk, zbierania skór, craftingu itd to coś co wlasnie wytrącało z rytmu gry akcji. Bardzo bym tego nie chciał.

Odnośnik do komentarza

Nie mówię broń boże o craftingu xdd Chodzi mi o zwykłe znajdźki, typu zwoje, zapisy na tablicach etc.

 

1 minutę temu, Square napisał:

Każde starcie w U4 i LL gdzie nie jest wymagana wymiana ognia (więc większość gry) można przejść po cichu.

 

Pamiętam, ale sama eliminacja po cichu ograniczała się chyba tylko do wywoływania kogoś w trawę i wykonywanie 1 hit KO.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...