Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, elvis004 napisał:

https://lowcygier.pl/subskrypcje/final-fantasy-vii-remake-moze-trafic-do-marcowej-oferty-playstation-plus/

Jeśli się okażę prawdą to dobry mind fuck ze nawet odpłatnie nie zrobisz upgrade do wersji na PS5emoji854.png

Już jest potwierdzone i FF jest w plusie ale wersja z plusa nie dostanie upgradu na PS5 za free :nosacz:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ma_niek napisał:

Totalnie nie podoba mi sie co sie teraz odpierdala w Sony, JApan zamykaja a jebane nieroby z polyphony dalej w cieplych posadkach

Sony Japan w ostatnich latach zrobiło samodzielnie tylko Knack 1&2, więc trochę nie rozumiem zdziwienia i płaczu. No chyba, że ktoś czekał na trzecią cześć :reggie:

Team Gravity, czyli nieformalny oddział SJ, rozpadło się, gdy Toyama założył własne studio. I taka sama sytuacja z Team Ico/Ueda - teraz GenDesign, robią gierkę dla Epica.

 

I zostało ASOBI Team, które dalej istnieje. 

 

A "nieroby z polyphony" zajmują się serią, która sprzedaje się lepiej niż niejedna popularna marka, która jest multiplatformą. 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Myślę, że Mańkowi chodziło raczej o to, że kolejne zamknięte studio to kolejna ekipa mniej i nie da się tego zastąpić nowymi ludźmi do starych zespołów. Obecnie Sony nie ma ani jednego studia 1st party które robiłoby im bijatyki, slashery, arcade racery, FPS-y czy jakieś gry mocno nastawionej na sieć. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Masz pudełko FFVII Remake na PS4 dostajesz free update ok

Dostajesz wersje cyfrowa z Plusa, mając pudełko i do tej wersji z plusa nie ma darmowego upgrade ok.

Mając pudełko, chcąc zagrać w wersje cyfrowa ale z upgardem do PS5 nie możesz go zrobić do tej wersji z PS plusa nawet odpłatnie (narazie nie ma o tym info)

Czyli chcąc wygodniej zagrać w wersje cyfrowa ale z upgardem na PS5 mając wersje cyfrowa na PS4 z plusa i tak trzeba będzie pewnie kupic za 329-349 zł wersje cyfrowa na PS5 Majac pudełko PS4, cyfrę z plusa i darmowy up do wersji pudełka

Sony Smart Delivery Style, a myślałem ze z remasteren spidermana poszli na całość

Tak wiem to tylko włożenie płyty z PS4 do napędu no ale kur... xD

Jeśli tak to Sony lifting graficzny na poziomie tego remastera remake’u () Wycenia na te 329 zł, to tak przebili spidermana tam suma sumarum remaster 1 wychodził te 80 zł

Odnośnik do komentarza

O to chodzi. A tak zostana same zespoly od cinematik eksperies i otwartych swiatow. Plus jedne nieroby z polyphony. I beda ciagle klepac te same gierki.Gdzie jakies wyscigi,bijatyki,rpg a nawet cos online do pogrania z ziomkami. A o tym mitycznym studiu w San Diego slysze tyle co o remaku Silent hilla. No ale co zrobisz jak jelopy i tak zabijaja sie o konsole. Niby mieli nie popelniac bledow z czasow ps3 a jak dla mnie wlasnie idzie to w tym samym kierunku. No ale cyferki narazie sie Rayanowi zgadzaja wiec nic sie nie zmieni

Edytowane przez Ma_niek
Odnośnik do komentarza

edit. no Czoperrr sie wtrynił

 

 

 

Kamilku skończ z tymi fikołkami rodem z CW, bo Returnala biorę na premierę i tu bardziej chodzi o studio niż to, że wydaję je Sony, Ratcheta też ogram, ale nie za te pieniądze które sobie krzyczą.

 

Chciałbym coś więcej niż tylko cinematik ekspirijens TPS z głupim towarzyszem (Returnal nim nie jest, żeby zaraz mi ktoś tu z tym nie wyskoczył) czy ubisofciaki openworld.

 

Jakiś FPS z trybem sieciowym, Kurwa nawet jakaś gra usługa z sezonami bo jak widać SoT się Micro udał i to bardzo, może warto czasem wyjść ze swojej strefy komfortu.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Spojrzałem sobie na gierki ps4 i ps5(w większym lub mniejszym stopniu ekskluzywne) które ograłem a które wyłamują się z tego schematu

 

-destruction all stars
-concrete genie
-bugsnax
-persona 5
-astrobot vr
-knack
-knack 2
-driveclub
-killzone sf
-nioh
-medievil remake
-wipeout collection
-hidden agenda
-blood and truth
-knowledge is power
-gran turismo sport
-creed rise to glory
-rigs
-alienation
-tearaway unfolded
-little big planet 3
-rachet and clank 2016
-shadow of the collosus remake
-farpoint
-the last guardian
-batman vr
-playstation vr worlds
-bloodborne
-transistor
-rush of blood

 

Jakich nie ograłem nie wiem ale tam są jakieś produkcje jak gravity rush 2 czy nioh 2

 

W planach na ps5 jest returnal, sackboy i rachet chociażby. 

Edytowane przez PanKamil
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PanKamil napisał:

Spojrzałem sobie na gierki ps4 i ps5 które ograłem a które wyłamują się z tego schematu

 

-destruction all stars
-concrete genie
-bugsnax
-persona 5
-astrobot vr
-knack
-knack 2
-driveclub
-killzone sf
-nioh
-medievil remake
-wipeout collection
-hidden agenda
-blood and truth
-knowledge is power
-gran turismo sport
-creed rise to glory
-rigs
-alienation
-tearaway unfolded
-little big planet 3
-rachet and clank 2016
-shadow of the collosus remake
-farpoint
-the last guardian
-batman vr
-playstation vr worlds
-bloodborne
-transistor
-rush of blood

 

Jakich nie ograłem nie wiem ale tam są jakieś produkcje jak gravity rush 2 czy nioh 2

 

W planach na ps5 jest returnal, sackboy i rachet chociażby. 

 

I po co wyskakujesz ze starociami które większość jak chciała ma je ograne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...