Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już muszą, to niech robią to nowe Uncharted, tylko może niech zapłacą Coalition, aby ci stworzyli im porządne sekcje strzelania i cover system, bo większe drewno widziałem tylko w najnowszym CODzie.

 

Zdecydowanie dwójeczkę najlepsza.

Edytowane przez Durr
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Geez, jak to dobrze że Uncharted ma immunitet na bycie yebanym za brak zmian w rozgrywce. :obama: 

Przecież czwórka do trylogii na PS3 to duża zmiana i nowości w rozgrywce (otwarte levele, prowadzenie pojazdów, linka, możliwość przejścia prawie całej gry po cichu, zdecydowanie większy nacisk na eksplorację i momenty bez walki, całkiem nowy silnik graficzny itd.) To jest mało?. Przepraszam ale chyba już nie łapie trolingu :( 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to takie bieda zmiany, które w dodatku widziałem w lepszym wydaniu w reboocie, ale nie wymyślisz koła na nowo. Nie ten typ gry.

 

Uczciwie przyznam, że z chęcią zobaczę co magicy z ND wyczarują z bebechów PS5, miłego wieczoru. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
51 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Dla mnie to takie bieda zmiany, które w dodatku widziałem w lepszym wydaniu w reboocie, ale nie wymyślisz koła na nowo. Nie ten typ gry.

 

Uczciwie przyznam, że z chęcią zobaczę co magicy z ND wyczarują z bebechów PS5, miłego wieczoru. :lapka: 

Imo dużo lepiej te zmiany wypadły, bardziej naturalnie w Uncharted 4, niż to co dali do rebootu TR czyli masę pierdol nic nie znaczących + emocje xd 

Odnośnik do komentarza

Rozgrywka w Uncharted 4 uległa duzej poprawie wzgledem trylogii z PS3. Wiele nauczono sie z The Last of Us. W trylogii to zwykle kill roomy, gdzie w czworce mamy ciekawe areny, na ktorych mozna kombinowac i przechodzic je na rozne sposoby. Zmiany odczuwa sie od razu.

 

Odnosnie Tomb Raiderow, w punkt trafione wczesniej, ze przeciez Tomb Raidery maja to meczace zbieractwo surowcow, niepotrzebne drzewko umiejetnosci, zdobywanie doswiadczenia itd. Dlatego Uncharted > Tomb Raider.

 

 

Edytowane przez Lukas_AT
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No i o to tu chodzi. Trzeba dobrze wyważyć zmiany. O ile uncharted to dla mnie było objawienie (chociaż grałem dopiero na PS4 i to praktycznie wszystkie jedna po drugiej) każda cześć była rozwinięciem poprzedniej i za każdym razem czułem się „jak w domu”. Główną nowością była fabuła i to ona miała mnie zaskakiwać. Fanem TR byłem z czasów kiepskiego PCta za dzieciaka i nowa trylogia to już „nie jest to”. Wiec pytanie czy duże zmiany na siłę są konieczne, żeby zadowolić piszących tu kilku malkontentów. Mam wrażenie, że niektórych zadowoliłoby dopiero jeśli jeśli w Uncharted pojawiłyby się wyścigi samochodowe z elementami Minecrafta. 

Edytowane przez bulgot72
Odnośnik do komentarza

Uncharted 1 - spoko gierka

Uncharted 2 - bardzo spoko gierka

Uncharted 3 - powtórka z rozrywki ale lekko nużąca

Uncharted 4 - powtórka z rozrywki nr 2, formuła wyczerpana dla kogoś, kto nie chce grać w to samo bez przerwy.

 

Widziałem, że mieliście problem z serią, to pomogłem;]

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

Ponieważ aktualnie ciężko dostać charging docka do padów dual sense a nie chce januszom dopłacać do zycia to zastanawiam się nad czymś takim jako alternatywa (to trzeba takiego małego dongla dołączyć do pada więcej w linku:

 

pr_2021_2_23_11_32_2_359_00.jpg

 

https://www.x-kom.pl/p/599356-akcesorium-do-pada-venom-ps5-podwojna-stacja-dokujaca-white.html?gclid=Cj0KCQiAhP2BBhDdARIsAJEzXlHXCHbrIZAuQEqxLwQbdelYzfZ0iYuJ500aKwCl7y8GSJrnMLT5IZ4aAp0HEALw_wcB#modal:galeria

 

 

Kojarzy ktoś tą firmę Venom? Macie jakieś opinie lub zdanie na temat tej stacji?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...