Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Square napisał:

 

Jak tu i tu musisz podłączyć, to co to za wygoda?

 

Masz na mysli tego dongla? Jego nie trzeba podłączać za każdym razem. Jest dość mały i może być na padzie cały czas. 

 

Najlepiej jednak oryginał bo tam nawet nie ma dongla dołączanego tylko przez cewki podaje prąd ale nie ma nigdzie a na OLX najtraniej 250 pln. Nawet bym zapłacił ale wkurzza mnie januszowanie 

Odnośnik do komentarza

słyszeliście może o wyzwaniu PS Trophy Challenge? :cool2:

 

comment_1614717902tFWmivTD6vpZHz1mohqynt,w400.jpg

 

PS Plus Trophy Challenge (playstation.com)

 

- czas trwania 2 marca - 5 kwietnia

- do wygrania 15 avatarów, oraz udział w losowaniu o PS5

- należy zdobyć 15 trofeów w grach z PS+ Final Fantasy 7 R, Remnant from the Ashes, Farpoint

- nagrody do odbioru na tej specjalnej stronie PS Trophy Challenge, info o wygranej PS5 dostaje się w powiadomieniu

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

A czemu po prostu nie podłączyć kablem zamiast bawić się w jakieś stacje?

No i jeszcze kurz. Z tego powodu nigdy nie zdecyduje się na te doki. Po graniu odkładam pady do szuflady w ławie RTV. Leżą sobie dość szczelnie zamknięte. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, balon napisał:

No i jeszcze kurz. Z tego powodu nigdy nie zdecyduje się na te doki. Po graniu odkładam pady to szuflady w ławie RTV. Leżą sobie dość szczelnie zamknięte. 

No akurat kurz to mocny argument - irytuje strasznie. Jedynie te od ps5 leżą na wierzchu. Jednak najbardziej mi zalezy żeby je odkładać na docka i ściagać bez potrzebty machania kablem. Docka mogę też schowac do szuflady pod TV i z tyłu podpiąć więc jest to jakieś rozwiązanie. 

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór,mam taki dziwny problem. Posiadam, słuchawki wireless gold ps4 (2018)  postanowiłem  ładować słuchawki dzisiaj w trybie spoczynku na ps5 ale poprostu nie wyswietla się kropka czerwona która słuzy czy słuchawki się ładują lub naładują. Gdy, konsole włącze normalnie kropka się pojawia. I,czy może z forumowiczów posiada ten problem? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
On 3/7/2021 at 2:27 PM, lonek_rwl said:

Ale wypasione te naklejki na logo. Na eBay dostępne za 3€. Szukam na AliExpress ale jakoś nie mogę znaleźć, ktoś widział może u chińczyków i może linka podesłać?

a6ac179df8d589bf726a22ecb08d350b.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

flamastrem sobie zrób

 

Post-it Notes Are The Easiest Way To Modify Your PS5

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, podłączyłem zewnętrzny dysk do ps5, zainstalowałem grę Detroit (od razu na usb), ale gra nie chce się zaktualizawać. Pokazuje we właściwościach gry "stan pobierania 18,65 GB/42,23 GB. 

Czy to możliwe, że do Detroit ta łatka która się nie chce pobrać, nie daje się zainstalować na dysku zewnętrznym? 

Tak samo mam z Uncharted i TLOU - najpierw zainstalowałem i zaktualizowałem na dysku głównym, a teraz nie widać ich w grach do przeniesienia na dysk zewnętrzy. 

Jeśli to tak ma działać, to dysk zewnętrzny jest o kant doopy do rozbicia. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, martinez07 napisał:

Mam pytanie, podłączyłem zewnętrzny dysk do ps5, zainstalowałem grę Detroit (od razu na usb), ale gra nie chce się zaktualizawać. Pokazuje we właściwościach gry "stan pobierania 18,65 GB/42,23 GB. 

Czy to możliwe, że do Detroit ta łatka która się nie chce pobrać, nie daje się zainstalować na dysku zewnętrznym? 

Tak samo mam z Uncharted i TLOU - najpierw zainstalowałem i zaktualizowałem na dysku głównym, a teraz nie widać ich w grach do przeniesienia na dysk zewnętrzy. 

Jeśli to tak ma działać, to dysk zewnętrzny jest o kant doopy do rozbicia. 

Coś z dyskiem musisz mieć albo kieszenią weź na kompie go dobrze przetestuj

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...