Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.vgchartz.com/article/450958/ps5-sales-top-12-million-worldwide-hardware-estimates-for-sep-19-25/

 

Szkoda tych problemów z komponentami bo dopiero wtedy byśmy poznali prawdziwy potencjał rynkowy ps5. Tak czy siak idą jak burza:kojima:

 

Odnośnie ostatnich plotek ktoś stara się połączyć kropki :)

 

https://metro.co.uk/2021/10/08/playstation-remake-reveal-due-at-christmas-could-be-metal-gear-solid-15387244/

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś mógłby polecić mi jakiś dobry rozdzielacz sygnału HDMI do PS5? Po co mi on? Właśnie teraz żona ogląda "Władcę Pierścieni" na TVN7 na naszym telewizorze 55 cali 4k. Film potrwa do północy, więc chcąc pograć np w betę B2042 muszę zanurkować pod telewizor, wyjąć kabel HDMI z PS5 łączący z TV i podłączyć inny kabel HDMI, który wiedzie do mojego monitora full HD do PC. Jest to bardzo upierdliwe to nurkowanie i przełączanie, dlatego pytam, czy ktoś ma taki rozdzielacz i mógłby polecić? 

Warunek jest jeden: Splitter musi mieć wsparcie technologii HDR (ma się rozumieć tyczy się to tylko sygnału telewizora, a nie monitora PC). Ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czezare napisał:

Czy ktoś mógłby polecić mi jakiś dobry rozdzielacz sygnału HDMI do PS5? Po co mi on? Właśnie teraz żona ogląda "Władcę Pierścieni" na TVN7 na naszym telewizorze 55 cali 4k. Film potrwa do północy, więc chcąc pograć np w betę B2042 muszę zanurkować pod telewizor, wyjąć kabel HDMI z PS5 łączący z TV i podłączyć inny kabel HDMI, który wiedzie do mojego monitora full HD do PC. Jest to bardzo upierdliwe to nurkowanie i przełączanie, dlatego pytam, czy ktoś ma taki rozdzielacz i mógłby polecić? 

Warunek jest jeden: Splitter musi mieć wsparcie technologii HDR (ma się rozumieć tyczy się to tylko sygnału telewizora, a nie monitora PC). Ktoś, coś?

W tv Władca Pierścieni, a ty chcesz grać w głupie gry? Hańba!

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Square napisał:

Zanim kupisz to film się skończy, nie warto.

Niestety warto. Jakiś cymbał zaprojektował ruchomą podstawę do PS5, która w momencie kiedy jestem zmuszony przepiąć kable (muszę obrócić konsolę o 90 st.) cały czas się wyhacza, więc...:sapek:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Czezare napisał:

Niestety warto. Jakiś cymbał zaprojektował ruchomą podstawę do PS5, która w momencie kiedy jestem zmuszony przepiąć kable (muszę obrócić konsolę o 90 st.) cały czas się wyhacza, więc...:sapek:

No ogólnie mogłaby trochę lepiej przymocowana ta podstawka być, ale następnym razem najpierw podnieś całość potem obróć :potter:

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.10.2021 o 21:49, ASX napisał:

Kilka nowych informacji na temat nowego studia Jade Raymond

Nie kupuje fenomenu tej pani. Wiem, ze duzo lewoskretnych dziennikarzy bije konia do jej postaci bo to independent woman in branza ale oprocz AC1 no to nie wiem :reggie:

Cytat

-Internal team culture focused on kindness

No wlasnie.

Odnośnik do komentarza

No o to mi chodzi w sumie. Robienie gry stricte multi to ogromne wyzwanie, nie tylko pod względem kosztów, ale też zasobów ludzkich no i regularnego wspierania gry. To musiałby być mega oryginalny pomysł, a i to nie gwarantuje sukcesu. Wystarczy popatrzeć na tego Destruction Allstars, gra martwa na dzień dobry. Za niedługo ten cały Wampirzy Battle Royal, który zapewne też szybko skończy.

Bardzo trudne pole do popisu, no ale ich wola. Na szczęście singlów nie brakuje, także to mnie cieszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...