Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem az tak wielkim fanem marki sh ale dwojeczka silnie wywarła ślad na mojej dojrzewającej wtedy jeszcze psychice. Fabule dopiero zrozumiałem pare lat później jak angielski zacząłem bardziej kumać i wiele lat się zastanawiałem 

 

Spoiler

Czy ta żona to byla prawda, czy jemu to wszystko się przyśniło? 

 

Ta gra trzymała w napięciu od każdego 'load game' do wyłączenia konsoli :obama:

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Shen napisał:

Ten port SH2 na ps3 jest grywalny? Czytalem kiedys opinie, ze jest zjebany :dog:

 

SH HD Collection? Nie grałem, ale do zaorania - bugi graficzne i całkowicie nowy voiceacting. Ja bym pewnie grał jakbym był zciśnieniowany, ale @Bzduras szczerze nie poleca.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

SH HD Collection? Nie grałem, ale do zaorania - bugi graficzne i całkowicie nowy voiceacting. Ja bym pewnie grał jakbym był zciśnieniowany, ale @Bzduras szczerze nie poleca.

Oj, HD Collection darzę szczerą nienawiścią. Na PS3 dostała jakiegoś pacza i niby jest lepiej, ale mimo wszystko to ostatnia wersja, w którą bym chciał grać. Z braku alternatywy i porównania do oryginału czy wersji PC z zaaplikowanymi poprawkami można próbować, ale na własną odpowiedzialność. Znając tę grę na pamięć na wyrywki HDC wypieram z pamięci jak tylko mogę. No i trójka ma do wyboru nowy dublaż, który absolutnie mi nie siada. To akurat może być związane z tym, że trójkę też znam na pamięć i każda odchyłka od jedynej znanej mi normy jest abominacją, którą trzeba spalić :pawel: Ale hej, skoro już masz i nie ogrywałeś nigdy to czemu nie spróbować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Konami zgubiło kod źródłowy Silent Hill 2-4 bodajże i ta hd kolekcja zrobiona jest z kodu jakiejś megawczesnej wersji, dlatego jest taka gówniana. To co być może robi Bloober jest więc pisaniem całkowicie od nowa gry. Raczej ciężko będzie to spieprzyć, bo szkielet fabularny mają podany, a mają się na kim wzorować jeżeli chodzi o to jak odświeżać stare horrory z ery psxa

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Homelander napisał:

Konami zgubiło kod źródłowy Silent Hill 2-4 bodajże i ta hd kolekcja zrobiona jest z kodu jakiejś megawczesnej wersji, dlatego jest taka gówniana. To co być może robi Bloober jest więc pisaniem całkowicie od nowa gry. Raczej ciężko będzie to spieprzyć, bo szkielet fabularny mają podany, a mają się na kim wzorować jeżeli chodzi o to jak odświeżać stare horrory z ery psxa

 

Mgsa jeden udało się zyebac jakoś w twin snakes :pawel:

Także don't be so sure mate :nosacz3:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Wiesz, jak z miarę poważnej gry (przymykając oko na wszystkie japońskie dziwnostki jak latający kolo w masce czy cyborg-ninja lejący się z gigamechem) robi się Matrixa z bieganiem po rakietach to wiedz, że coś gdzieś poszło nie tak. I największa wada TTS? Brak tego utworu w wiadomym momencie :( Ogółem źle nie było, ale nie było też dobrze. Można powiedzieć, że średnio, co jak na taki klasyk jest nie do zaakceptowania.

 

 

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Dzieła kultowe mają to do siebie, że ich remake'i naprawdę mało kogo zadowalają.

Łot? Jak są dobrze zrobione to mało kto się czepia. Do RE1 Remake, MediEvil, THPS1+2 czy CTR Nitro nie mam żadnych zastrzeżeń (RE2 i 3 to dla mnie nie remake tylko nowe gry), co innego jak jest coś kompletnie skopane jak w Twin Snakes.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bzduras napisał:

Wiesz, jak z miarę poważnej gry (przymykając oko na wszystkie japońskie dziwnostki jak latający kolo w masce czy cyborg-ninja lejący się z gigamechem) robi się Matrixa z bieganiem po rakietach to wiedz, że coś gdzieś poszło nie tak.

 

Zawsze myślałem, że takie dziwactwa to kanon MGSa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...