Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Czoperrr napisał:

Wracając do Silent Hill i wszystkich narzekaczy. Przez lata narzekanie, że nie wychodzi żadna nowa gra i Konami olało markę, a jak w końcu jest światełko na nową grę to znów narzekanie, że to złe, tamto złe, developer do dupy i tak dalej. Mnie cieszy, że w ogóle ma powstać coś co nie jest paczinko albo skórkami do Dead by Daylight. Jak nie spełni waszych oczekiwań to nie grajcie, nikt nie zmusza. Narzekają znowu najwięcej Ci co nawet w pierwowzory nie grali.

Wyzej jeden z powodow ch.ujowatosci obecnej branzy - "niewazne co, wazne ze dajo wiec trzeba sie cieszyc, macie wymagania to nie grajcie, nie kupujcie".

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, GearsUp napisał:

I niektórzy się dziwią, że ludzie kupują po 2 Switche kiedy sami kupują plastikowe części konsoli bo są w innych kolorkach :pawel: 

 

z tą różnicą, że plejka w pełni nadaje się do grania po wyjęciu z pudełka i wychodzą na nie nowe gry :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że dla oddanych fanów SONY i kolekcjonerów to niezła gratka. Galaxy Collection to też świetna inwestycja na przyszłość, dzisiaj bierzesz całą kolekcję 5 coverów a jutro sprzedajesz z dwukrotną przebitką :banderas:

 

image.thumb.jpeg.979911e0d7c69955cd8d09103978d2a9.jpeg

 

 

Nie ma co się rozdrabniać, trzeba brać wszystkie, tym bardziej jak już masz pada w jednym z tych kolorów. Wtedy to no-brainer. 250 zeta za jeden to uczciwa cena

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, GearsUp napisał:

Ja myślę, że dla oddanych fanów SONY i kolekcjonerów to niezła gratka. Galaxy Collection to też świetna inwestycja na przyszłość, dzisiaj bierzesz całą kolekcję 5 coverów a jutro sprzedajesz z dwukrotną przebitką :banderas:

 

image.thumb.jpeg.979911e0d7c69955cd8d09103978d2a9.jpeg

 

 

Nie ma co się rozdrabniać, trzeba brać wszystkie, tym bardziej jak już masz pada w jednym z tych kolorów. Wtedy to no-brainer. 250 zeta za jeden to uczciwa cena

 

Niezly bait kolego. Za 250zl to możesz sobie kolejnego pada kupić a nie dwa kawałki pcv

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Figuś napisał:

Spróbuj wyłączyć HDCP w ustawieniach obrazu na konsoli i sprawdź może zaskoczy

Spróbowałem i niestety nie pomogło... Patrzyłem jeszcze przed chwilą na YT i znalazłem kilka filmików gdzie podłączają w ten sposób i wszystko działa. U mnie niestety monitor nadal wyświetla "brak sygnału". Myślałem nawet, że adapter wadliwy, ale jak już mówiłem z PC działa sprawnie.

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Mam TV z funkcją 3D. Telewizor ma funkcję gry na pełnym ekranie w trybie dwuosobowym. 

Czy wiecie czy PS5 obsługuję tę funkcję w jakiś sposób?

Zależy to od gry, czy można to "wymusić" sprzętowo?

Pytam, ponieważ tv jest zapakowany i dość głęboko schowany i z lenistwa i obawą przed niepowodzeniem wolę najpierw zapytać. 

Dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Deg napisał:

Cześć.

Mam TV z funkcją 3D. Telewizor ma funkcję gry na pełnym ekranie w trybie dwuosobowym. 

Czy wiecie czy PS5 obsługuję tę funkcję w jakiś sposób?

Zależy to od gry, czy można to "wymusić" sprzętowo?

Pytam, ponieważ tv jest zapakowany i dość głęboko schowany i z lenistwa i obawą przed niepowodzeniem wolę najpierw zapytać. 

Dzięki, pozdrawiam.

Linus o tym ostatnio zrobił filmik. Masz na myśli efekt, gdzie dwóch graczy na tym samym telewizorze widzi inny obraz? Niestety, ale ps5 wcale nie obsługuje stereoskopowego 3D. Nawet filmów 3D nie odpali. 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jako dodatek do tego co wrzucił Figuś, dzisiaj odbyło się spotkanie Sony z inwestorami i tam też  padło kilka ciekawych informacji na temat przyszłości Playstation. Jeśli ktoś wciąż nie wierzy że Sony idzie w stronę multiplatformowości to polecam posłuchać, bo padły tam m.in takie slowa o przejęciu Bungie:

Cytat

"We believe it will be a catalyst to enhance our live game services capabilities, which I will discuss later. Our acquisition of Bungie also represents a major step forward in becoming more multi-platform."

czy ogólnie o wydawaniu gier na PC

Cytat

"In addition, to provide access to our games to as many users as possible, we are rolling out our PlayStation Studios titles onto PC."

 

generalnie nie ma w tym nic zaskakującego, Sony wzorem M$ wie że pieniądz leży w zarabianiu na grach a nie hardware, a najlepiej zarabia się na sofcie, wtedy kiedy gry ukazują się na jak największej liczbie urządzeń i mogą za nie płacić jak największa grupa użytkowników, więc przyszła ekspansja Sony na PC nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem. Przykład Xboxa pokazuje też, że można wydawać swoje gry na PC, udostępniać je w chmurze, a sprzedaż konsol na tym nie cierpi. 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, C1REX napisał:

Linus o tym ostatnio zrobił filmik. Masz na myśli efekt, gdzie dwóch graczy na tym samym telewizorze widzi inny obraz? Niestety, ale ps5 wcale nie obsługuje stereoskopowego 3D. Nawet filmów 3D nie odpali. 

Cześć.

Tak dokładnie o taki efekt mi chodzi.

 

Dzięki za odpowiedź. Przynajmniej nie muszę kopać za telewizorem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...