Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Bloober przy partaczach pracujących przy Downpour to przecież inna liga gamedevu. Nie wiem, jak można być miłośnikiem horrorów i psioczyć na Bloober, przecież robią bardzo dobrą robotę.
 


Tylko co takiego robią? Zwykle symulatory chodzenia, a jak dodać muszą gameplay to drewno jak zza czasów Rasiaka.

No i straszenia muszą się zdecydowanie nauczyć, choć w tym przypadku biorą gotowy projekt.
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, ASX said:

Creative Assembly, Tango Gameworks

 

Słabe przykłady. Creative Assembly zrobiło tylko jedną tego typu grę i to 8 lat temu ma licencji. Tango też odpada z wiadomych przyczyn ale wierzę, że oni by dali radę.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, łom napisał:

Capcom, Naughty Dog zrobiło parę straszniejszych momentów w TLOU i myślę że poradzili by sobie z survival horrorem, Tarsier Studios (twórcy Little Nightmares) robią klimatyczne i niepokojące gierki, ale tutaj potrzebowali by większego budżetu.

W zasadzie wszyscy chwalą sobie momenty fpp w Returnalu i sporo ludzi chciałoby dostać horror od Housemarque.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Czoperrr napisał:

To nie są dobre gry? Wypomne Ci jak będziesz się jarał jakimś żółtkiem z gamepassa :daddy::daddy:

image.png.aa6a128e64d369b535d5e096f5a538fa.png

image.png.be9a0f5904355b0a51c4d5dc8dce5f63.png

image.png.c91b38374e84454a42046db479b98125.png

 

Blair Witch pomimo średniej 70 też uważam za bardzo dobrą grę w gatunku.

nie oceniam gier na podstawie średniej z Meta. Grałem w kilka ich gier (nie wszystkie) i wszystkie ich pozycje to dla mnie średnie symulatory chodzenia z drewnianym gameplayem.

Ale kto wie może przy okazji Silent Hilla gdy dostaną większy budżet od Konami uda im wybić ponad przecietność i stworzyć faktycznie dobrą grę, bo jak na razie te ich horrory szały nie zrobiły.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

No nie wiem czy Koei Tecmo jest mocniejsze niż Bloober, od lat tłuką Project Zero bez żadnych zmian w gameplayu :) Lubię tą serię ale nie są to wyżyny innowacyjności. 

Seria Project Zero to jednak mocno japońskimi klimatami zajeżdża. Silent Hille to o wiele bardziej zachodnie klimaty i na pewno Bloober lepiej się w nich odnajdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...