Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Pupcio napisał:

Bo tak jest, nie wiem o co cho. Gdyby Pan Kojima robił ten rimejk i dodał bieganie po rakietach to by były zachwyty że właśnie tego brakowało w oryginale! :nosacz3:

 

Totalnie jestem w stanie w to uwierzyć patrząc jakim kultem otacza się Kodżumbę na forum. :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Problemem Twin Snakes nie są tylko cutscenki ale też gameplay. Snake dostał nowe umiejętności ale przeciwnicy zostali 'osłabieni' (np. muszą używać krótkofalówek żeby aktywować alarm) przez co poziom trudności poleciał na ryj. To tak jak by w DMC1 dać Dantemu umiejętności z DMC3.

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, łom said:

Problemem Twin Snakes nie są tylko cutscenki ale też gameplay. Snake dostał nowe umiejętności ale przeciwnicy zostali 'osłabieni' (np. muszą używać krótkofalówek żeby aktywować alarm) przez co poziom trudności poleciał na ryj. To tak jak by w DMC1 dać Dantemu umiejętności z DMC3.

Ta, pamiętam walkę z Ocelotem z TT. Trwała może z 10 sek, bo w trybie fpp można była dziecinnie prosta. I przez to taki maderdaker jak Ocelot wyszedł na pizdeusza :(

Odnośnik do komentarza

Wracając do Silent Hill i wszystkich narzekaczy. Przez lata narzekanie, że nie wychodzi żadna nowa gra i Konami olało markę, a jak w końcu jest światełko na nową grę to znów narzekanie, że to złe, tamto złe, developer do dupy i tak dalej. Mnie cieszy, że w ogóle ma powstać coś co nie jest paczinko albo skórkami do Dead by Daylight. Jak nie spełni waszych oczekiwań to nie grajcie, nikt nie zmusza. Narzekają znowu najwięcej Ci co nawet w pierwowzory nie grali.

Odnośnik do komentarza

Lepiej żeby cieniasy z Bloobera dostały Remake niż nową część, bo nie stać ich na zrobienie nowego SH, tak myślę po ograniu ich kilku gier. Dlatego też jakieś ogórki z EA games robią remake Dead Space zamiast nowej części, bo są po prostu za słabi żeby mierzyć się z projektowaniem nowej gry w tak uznanym uniwersum. Znając  mizerię w studiu Bloobera to są spore szanse na zepsucie nawet reemaku.

Odnośnik do komentarza

Witam, posiadam konsolę ps5 i monitor Acer Predator XB281HK. Niestety monitor posiada wejście HDMI 1.2 co uniemożliwia grę w 4k. W Internecie znalazłem sposób na połączenie monitora przez wejście DisplayPort. Zakupiłem więc aktywną (zasilaną z USB) przejściówkę, ale po podłączeniu ps do monitora nie ma w ogóle obrazu... Zero sygnału. Kiedy podłącze komputer zamiast konsoli wszystko działa, jest 4k 60Hz. Próbowałem uzyskać pomoc od supportu zarówno Sony jak i Acer, ale niestety i tu i tu twierdzą, że nie gwarantują poprawnego działania z urządzeniami form trzecich i odsyłają mnie do siebie nawzajem...  Czy wie ktoś może jak można rozwiązać ten problem, albo chociaż skąd się on bierze?

Odnośnik do komentarza

A nie ma tych paneli wymiennych w czerni? Ostatnio oglądałem reckę tv i typek miał czarną ps5, no chyba że sam sobie popsikał Aero. 

46 minut temu, Sason napisał:

albo chociaż skąd się on bierze?

 

konsola nie ma displayport i ja bym się nie bawił w żadne przejściówki bo się coś jeszcze zepsuje. Zmiana monitora zostaje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...