Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdzenie, że XE90 to najlepszy TV jaki można wybrać to nie jest po prostu opinia, to jest zwykła bzdura. A na jakąkolwiek próbę dyskusji dostajesz odpowiedzi pokroju: "debil", "problemy pierwszego świata", "xD klasyk", "a ile oledów widziałeś co". No, velociraptory nie przyjmują prostego faktu, że soniacz najlepszy :(((

 

ehhh panowie mówię wam, mam nadzieję, że przejdzie ta ustawa i niedługo tv będzie można mieć tylko z licencją, bo coraz więcej amatorów pcha się do zabawy

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, raven_raven napisał:

Stwierdzenie, że XE90 to najlepszy TV jaki można wybrać to nie jest po prostu opinia, to jest zwykła bzdura. A na jakąkolwiek próbę dyskusji dostajesz odpowiedzi pokroju: "debil", "problemy pierwszego świata", "xD klasyk", "a ile oledów widziałeś co". No, velociraptory nie przyjmują prostego faktu, że soniacz najlepszy :(((

 

ehhh panowie mówię wam, mam nadzieję, że przejdzie ta ustawa i niedługo tv będzie można mieć tylko z licencją, bo coraz więcej amatorów pcha się do zabawy

 

Pytam jaki masz model oleda ze tak chwalisz oledy :] 

Odnośnik do komentarza

Kruk ma Oleda B7 i wbrew temu co piszesz wcale go nie chwalił tylko wypunktował zalety jakie ten TV jego zdaniem ma i jednocześnie wypunktował bezlitośnie wady jakie w tym TV widzi. Kobik jak zwykle ma problem aby "normalnie" porozmawiać :lapka:

Odnośnik do komentarza

To nie mozna tak od razu? XD

 

No to gratki ze ma B7. W moim jest jedna duza wada. Chodzi o artefakty przy szybkich akcjach gdy ustawia sie na maksa suwaki plynnosci w opcjach "motion". Natomiast nie widze zeby tracił na jakości przy różnych kątach widzenia. Apotheosis dodaje rozne, swietne settingi dzieki ktorym wyciąga sie z tego XE90 za(pipi)isty obraz, czy to w grach czy filmach. 

 

Bez smieszków. Tv nie jest idealny, android to nadal, zamuła w porownaniu z tym co jest w LG czy Samsungu. Jednak, wczoraj ziomkowi odpalilem stare Girsy 4 na One X i o panie, jak ladnie kwiknął na widok tego co zobaczył.

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Niby nie duza różnica między 55 a 65 ale jednak wolalbym dopłacić i mieć te 65'. Ciężko byloby teraz zejsc. A człowiek kiedyś sie jarał 32'. Wtedy to bylo niemal jak kino. Pamietam przesiadke z CRTka na Panasa wlasnie LCD i to przy Gears od War na x360. Wtedy dostalem doslownie w pysk nowa jakością. 

Odnośnik do komentarza

Też jestem ciekaw kto pisał, że OLEDy bez wad ? Jak dla mnie ktoś napisał, że XE90 to najlepszy TV jaki był i już czeka jak się oledy wypalą ludziom z forumka i bedą heheszki.

 

Sprawdźcie sobie dokładnie jak to się wszystko zaczęło <facepalm>

 

EDIT: Mówiłem by wypiertalać do TV Wars to nieeee, lepiej syfić tutaj ...

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mozi napisał:

Kobik wrócił ale zaraz chyba znowu odpocznie :>

 

Mam tak ze sobie odpoczalem bez bana, wiec nie wiem o czym gadasz. 

 

Btw. Napisalem o wadach w XE jakie sa faktem, nikt juz tego nie przeczytał. Za to gorączki dostają jak tylko sie beknie w strone Oleda. :ohstop:

Juz wychodze. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, PIOTR8642 napisał:

https://hdtvpolska.com/panasonic-fz950-test-2018-ultra-hd-oled-hdr10/

 

I znowu OLED. I znowu REFERENCJA. A jeszcze nie było testu LG C8, choć pewnie też pozamiata.

W Panasonicu brałbym się jedynie ich systemu, najgorsza rzecz jaką było mi dane obsługiwać.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.05.2018 o 01:00, PIOTR8642 napisał:

 

Należałoby raczej zapytać kto jest tak zyebany, że zawsze ogląda tv siedząc idealnie na wprost ekranu ?

Każdy normalny człowiek ogląda TV na wprost. Nie wiem co trzeba robić żeby tv oglądać pod kątem. Zaraz pod sufitem sobie wieszać TV ? :D

 

W dniu 24.05.2018 o 00:19, bocieque napisał:

 

Siedzę na wprost mojego Sony VA, a mimo to oglądam ekran pod kątem. Jakim cudem? Siedzę dość blisko i na brzegi ekranu (jakieś 20 cm z każdej strony) patrzę już pod kątem. Widać wyraźnie w tych miejscach gorsze kolory, kontrast i czerń w porównaniu z tym co jest na środku ekranu.

To prawda, dlatego jak dla mnie nowsze i większe TV powinny mieć  zakrzywiony ekran.

Edytowane przez wulfen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...