Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

I co, będzie jutro relacja? emoji16.pngemoji16.pngemoji16.png

We wtorek będzie bo nie mogą wcześniej mi go dostarczyć (taki termin bo największe jaja że aby skorzystać z promocji musiałem go na sklep zamówić opłacić na miejscu i dopiero uruchamiają procedurę przewozu, wniesienia itd za 1zł), już opłacony itd ale muszę wyczekać. Relacje od razu zdam ;) 

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
We wtorek będzie bo nie mogą wcześniej mi go dostarczyć (taki termin bo największe jaja że aby skorzystać z promocji musiałem go na sklep zamówić opłacić na miejscu i dopiero uruchamiają procedurę przewozu, wniesienia itd za 1zł), już opłacony itd ale muszę wyczekać. Relacje od razu zdam  
Ale można go samemu wziąć też? Bo ja nie wieszam, więc mi ta ich dostawa nie potrzebna kompletnie.
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:
2 godziny temu, Whisker napisał:
We wtorek będzie bo nie mogą wcześniej mi go dostarczyć (taki termin bo największe jaja że aby skorzystać z promocji musiałem go na sklep zamówić opłacić na miejscu i dopiero uruchamiają procedurę przewozu, wniesienia itd za 1zł), już opłacony itd ale muszę wyczekać. Relacje od razu zdam emoji6.png 

Ale można go samemu wziąć też? Bo ja nie wieszam, więc mi ta ich dostawa nie potrzebna kompletnie.

Tak, można samemu ;)  ja niestety nie mam auta na 65 cali 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, lpcl napisał:

Wygląda jakby odstawał od ściany? Dobrze go tam zamontowali? 

Dokładnie niecały centymetr, tak dobrze, przylega całkowicie, oprócz ekranu jest delikatna wypustka na całym tyle TV, kable, elektronika. Wcześniejsze oledy miały gore cieńszą a dół gruby, tutaj masz już jednakowo na całym tv 

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Whisker napisał:

Dokładnie niecały centymetr, tak dobrze, przylega całkowicie, oprócz ekranu jest delikatna wypustka na całym tyle TV, kable, elektronika. Wcześniejsze oledy miały gore cieńszą a dół gruby, tutaj masz już jednakowo na całym tv 

Wiem widziałem na yt, tylko tutaj wygląda jakby jeszcze odstawał od ściany ale widocznie takie złudzenie. Btw nigdy nie lubiłem tv na ścianach bo przeważnie wiszą za wysoko i kark zaczyna boleć od gapienia się w górę. 

Ten twój wydaje się w miarę ok jeżeli o to chodzi. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, lpcl napisał:

Wiem widziałem na yt, tylko tutaj wygląda jakby jeszcze odstawał od ściany ale widocznie takie złudzenie. Btw nigdy nie lubiłem tv na ścianach bo przeważnie wiszą za wysoko i kark zaczyna boleć od gapienia się w górę. 

Ten twój wydaje się w miarę ok jeżeli o to chodzi. 

Jeszcze na dole będzie szafka przeniesiona z przeciwnej ściany więc nie jest za wysoko, też nie chciałem bo zwyczajnie nie lubię jak ekran jest bardzo wysoko a druga sprawa to kable, im wyżej tym trzeba się liczyć z zakupem HDMI dłuższego czy to do konsoli czy nagłośnienia :/ 

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Whisker napisał:

Jeszcze na dole będzie szafka przeniesiona z przeciwnej ściany więc nie jest za wysoko, też nie chciałem bo zwyczajnie nie lubię jak ekran jest bardzo wysoko a druga sprawa to kable, im wyżej tym trzeba się liczyć z zakupem HDMI dłuższego czysto do konsoli czy nagłośnienia :/ 

I tak dobrze, że żaden nastukany zenek nie połamał ci go przy montażu. :D

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lpcl napisał:

I tak dobrze, że żaden nastukany zenek nie połamał ci go przy montażu. :D

Panowie z Media Expert hahaha a tak na serio to przyjechało dwóch gości w wieku 25 i 30 i się pytają, „Panie a jak my go zamontujemy jak nie dokupił Pan wieszaka” No to ja mówię Panowie w pudełku dodaje LG teraz w zestawie do G1, podrapali się po głowach ale sprawdzili No jest. Podczas montażu robili fotki bo pierwszy raz montowali ten model. Jeden po zamocowaniu wieszaka powiesił się i podciągnął na nim, wyglądało to dość karkołomnie ale stwierdził że jak 80kg wytrzymuje to TV napewno nie spadnie :D ogólnie sprawnie im poszło z moimi podpowiedziami po wcześniejszych obejrzeniach montażu na YouTube 

Edytowane przez Whisker
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, balon napisał:

Chłopaki w CW już na kozak foty czekają :kaz:

 

Pikny  zakup! Gratki, niech służy!

 

Ja nie wiem jaki koleiny TV sobie sprawię, ale wiem że na bank większy niż obecne 65 cali. 


Na CW też się coś powkleja ;) odnośnie cali, to fakt chciałbym 77 ale ceny dwa razy większe prawie w stosunku do 65 a to trochę chore moim zdaniem, jeszcze te 2-3 tys bym dopłacił.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...