Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie interesuje jak sprawdzać się będzie G1w trybie gry. Czy jasność faktycznie większa niż w poprzednich modelach i jakie opcje obrazu są dostępne w tym trybie (zarówno SDR i HDR).

@Whisker Liczę na Ciebie :)

 

Tak w ogóle czy w modelach od ósmej serii można już używać bluetootha w trybie gry? W B7 niestety nie i zastanawiam się czy to poprawili.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:
4 godziny temu, Whisker napisał:
Mogę zrobić na życzenie jakieś elementy jakby ktoś chciał emoji6.png 

Jaki TV masz obecnie? B6 albo B7, dobrze pamiętam?

Obecnie B6

37 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

I co [mention=24619]Whisker[/mention], jakiś wieści czy faktycznie wyślą Ci tv dzisiaj?
 

No na razie jest status „pakowanie”

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PiPoLiNiO napisał:

Ooo. To przeskok będzie mega. Ja po przejściu z B7 na B9 widzę mega różnice w ciemnych scenach w kwestii detali. Tu zdecydowanie nastąpiła poprawa ogromna.

No właśnie na łiskerze ta jasność pewnie zrobi większe wrażenie bo te b6 to miały hdr na poziomie 600, a mój c9 ma ponad 700, a ten g1 pewnie ponad 800 z tego co zapowiadają. 

A te info o tym, że kompletują to mój xsx też miał takie info a dostałem dopiero na premierę także to raczej taki standardowy tekst w stylu już działamy, stay ready. 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, może będziecie wiedzieć. Mam pewien problem, mój tv to LG Oled C7 2017 - chodzi mi o HDR w grach. Ma ktoś czasem tak, że jak gracie w gierkę z HDR, to po jakimś czasie ekran się przyciemnia, jak nic nie robisz, albo czytasz ścianę tekstu to po prostu przyciemnia. Jest w ogóle jakiś ficzer włączony, czy co? Czasami to denerwuje, bo nagle ciemno się robi i nic nie widać na tv.

Odnośnik do komentarza

To nie abl Mylicie pojęcia. ABL obcina jasność. A tamto (pipi) potrafi ściemniać nawet ciemne sceny. Wystarczy, że są mało dynamiczne albo mają dużo statycznych elementów. Masz to w B7 normalnie. Miałem B7. Ale nie pamiętam nazwy. Tam jest przesuwanie ekranu oraz właśnie to.

W B9 to się nazywa REGULACJA LUMINACJI W LOGO

ABL to obcięcie jasności maksymalnej. Jak wchodzi całość ekranu na biało, przy podświetleniu na 100 i bliskim 100, po sekundzie od razu robi się ciemniejszy obraz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...