Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Ehhh...@lpcl jak składałem zamówienie 5 dni temu to nie było nic o promocji poza tym że istnieje. Teraz musiałem ponownie zamówić aby dodali lapka. I faktycznie wychodzi na to, że w tym roku od razu dodają gratisowy sprzęt.

Bo jakoś na samym początku chyba pierwszego dnia pewnie ktoś przeoczył albo chcieli przyciąć nieświadomych klientów. Akurat w związku z moimi problemami z tv śledziłem temat nowych tv lg. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
Bo jakoś na samym początku chyba pierwszego dnia pewnie ktoś przeoczył albo chcieli przyciąć nieświadomych klientów. Akurat w związku z moimi problemami z tv śledziłem temat nowych tv lg. 
Ja również. Ale myślałem, że to się odbędzie jak zawsze. Że po zakupie rejestrujesz produkt i dostajesz gratis. Dlatego dziwiło mnie, że nigdzie nie ma regulaminu promocji.
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, gmeru napisał:

@SoulG1 będzie sztosik:problem:

ps. A tak wygląda nowy panel dla gracza w nowym webOS. Wszystko mamy elegancko pod ręką. Jest nawet rodzaj gry jak RPG :dynia: ale nie do końca jarzę ustawienia pod grę RPG:

 

856710636_NowypanelgraczaLGOLED2021.thumb.jpg.d9c9a954c0de87022e1f6f834e6b7421.jpg

No tak na pokazówce to na nóżkach a jak przychodzi co do czego to panie kup se pan oddzielnie. Imo kiepsko to zostało pomyślane. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Jakim napisał:

Jaki miałeś tv do tej pory?

LG Oled B6J w 65 calach i przez ponad rok wahałem się w stronę większego ale Sony xH90 a później LG CXa No ale teraz bardzo fajnie się to wyklarowało i cenowo uważam że jest bardzo spoko zwłaszcza że dostajesz rabat 3tys i montaz za 1zł to się z wierceniem nie będę użerał :)

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Whisker napisał:

LG Oled B6J w 65 calach i przez ponad rok wahałem się w stronę większego ale Sony xH90 a później LG CXa No ale teraz bardzo fajnie się to wyklarowało i cenowo uważam że jest bardzo spoko zwłaszcza że dostajesz rabat 3tys i montaz za 1zł to się z wierceniem nie będę użerał :)

Z tym montażem to byłbym ostrożny tj. nie wiem czy dam nie wolałbym tego zrobić bo jak przyślą ci jakiś nieogarów to jeszcze ci spierdolą ten tv. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Whisker napisał:

LG Oled B6J w 65 calach i przez ponad rok wahałem się w stronę większego ale Sony xH90 a później LG CXa No ale teraz bardzo fajnie się to wyklarowało i cenowo uważam że jest bardzo spoko zwłaszcza że dostajesz rabat 3tys i montaz za 1zł to się z wierceniem nie będę użerał :)

 

To ile Cię wyszedł w sumie?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lpcl napisał:

Z tym montażem to byłbym ostrożny tj. nie wiem czy dam nie wolałbym tego zrobić bo jak przyślą ci jakiś nieogarów to jeszcze ci spierdolą ten tv. 

Nie No chyba takich to nie przyślą :D zobaczę jaki mają sprzęt najpierw :P 

17 minut temu, Ins napisał:

@Whisker

Można wiedzieć skąd taki fajny rabacik?

 

Jest na stronie w przypadku pre ordera na ten TV

 

 

CCFC535E-E2B8-4C9F-8DA6-9BA2C8906320.jpeg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Whisker napisał:

hehe :D

 

11,450zł + ten voucher na konsole (o ile będzie, No raczej sprzedam nie odpakowaną)

A tak w ogóle to ile dałeś za tego b6, bo pewnie sporo więcej niż teraz za tego g1? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lpcl napisał:

A tak w ogóle to ile dałeś za tego b6, bo pewnie sporo więcej niż teraz za tego g1? 

Dokładnie 13,500zł wtedy ale to było ponad 4 lata temu, dlatego mówię ceny są spoko :)

 

Ale co jest najlepsze to to że teraz wart jest B6 (nawet te 65 cali) grosze i jestem ciekawy czy w ogóle go sprzedam za 1000zł

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
Teraz, Whisker napisał:

Dokładnie 13,500zł wtedy ale to było ponad 4 lata temu, dlatego mówię ceny są spoko :)

Zwłaszcza, że jakbyś chciał puścić konsolę to i tak te 2k mniej wyjdzie. 

A jak tam z wypaleniami po tych 5 latach? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lpcl napisał:

Zwłaszcza, że jakbyś chciał puścić konsolę to i tak te 2k mniej wyjdzie. 

A jak tam z wypaleniami po tych 5 latach? 

No jest jedno w rogu po logo dzien dobry TVN :/ widać to tylko na pomarańczowej i czerwonej planszy wiec w większości gier czy filmów tego nie widać ale nie ma co ukrywać że jest. Pisałem nawet kiedyś w tym temacie że te oledy miały tendencje do wypaleń i nie ma pasów itd ale logo widać przy ostrych kolorach

Odnośnik do komentarza
Teraz, Whisker napisał:

No jest jedno w rogu po logo dzien dobry TVN :/ widać to tylko na pomarańczowej i czerwonej planszy wiec w większości gier czy filmów tego nie widać ale nie ma co ukrywać że jest. Pisałem nawet kiedyś w tym temacie że te oledy miały tendencje do wypaleń i nie ma pasów itd ale logo widać przy ostrych kolorach

A które nie mają tendencji? Ale ponoć ten g1 ma mieć trwalszą matrycę. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, lpcl napisał:

A które nie mają tendencji? Ale ponoć ten g1 ma mieć trwalszą matrycę. 

Ponoć ale nauczony doświadczeniem całkowicie omijał będę jakiekolwiek paski w wiadomościach bo to one głównie wykańczały tamte oledy. A co najlepsze przez okres gwarancji choćbyś tłukł ile fabryka dała to nic się nie pojawiała a po 3 latach cyk kawałek loga. Już ponoć CXy były poprawione w tej kwestii No ale to dalej oledy i trzeba o nie dbać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...