Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, aphromo napisał:

Wygladaja gorzej, po prostu wszystko jest b. duze i kazde niedociagniecie na ktore normalnie nie zwrocilbym uwagi jest doskonale widoczne.

Jesli to wina mojego TV, no coz, bywa. Po prostu przekazuje co widze na ekranie.

Nie no spoko.

Pytałem o marke bo wiem jak wyglądają gry 720p na ekranie 1080p w Samsungach i Lg. Szkoda, że na 4k jest podobnie.

Pogrzebaj w opcjach może jednak da się coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Nyu napisał:

Panowie,

 

Jakiś smaczny telewizorek do 2600zł maksymalnie? Nie zależy mi stricte na graniu w 4K i w ogóle - wolę porządny Full HD niż gówniany 4K. Do Netflixa (musi być możliwość instalowania apek takich jak Netflix), do starszych gierek, do Switcha i PS4. Cale 45-50.

Bravia W829

Jak dla mnie to najlepszy tv full hd ever. Jedyną jego wadą jest brak kilku opcji co do płynności jednak jego obraz to coś niesamowitego. Niestety tv już raczej nie do zdobycia.

Mimo wszystko warto poszukać używki.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, yaper napisał:

Liczę na dobre oferty z okazji Black Friday, by wreszcie przejść na TV 4k. Poluję na odbiornik w cenie poniżej 4000. Ideałem byłby Samsung 55MU7002 (obecnie około 4200-4300 lata), chyba że polecicie coś lepszego w podobnych widełkach cenowych, choć wątpię, że coś takiego jest.

 

Jestem trochę rozbawiony jak ktoś w Polsce czeka na takie śmieszne promocje, jeszcze nie widziałem nigdy ciekawych promocji w tym dniu. Ceny są albo zawyżane parę dni wcześniej by później w magiczny dzień znów wrócić do ceny startowej lub co bardziej bezczelni jeszcze podwyższają cenę. I tak z wielkiego piąteczku mamy kupę.

Nie rzadko prawdziwe okazję można dopiero napotkać po całej tej świątecznej i black friday szajbie na początku roku gdzie sprzedawcy się nachapią na frajerach 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
aphromo no ale gościu na blogu pisał, że po prostu dużo grał. On nie wyświetlał jakiegoś obrazu non-stop przez 9 tygodni Ja nie gram pewnie nawet połowy tego co on, ale jeśli za 3-4 lata mam mieć kaszanę na matrycy i jakieś powidoki to trochę słabo. Będzie mnie to bardziej irytowało niż ta czarna czerń cieszyła chyba.


Mam tak samo jak ty, jak juz jestem zdecydowany na oleda to nagle właśnie info ze jednak cos sie wypala :/ dla mnie tak samo kupno tv to na lata, a nie 2-3 i wymiana na nowy

Sony ludzie chwała ale android raczej dyskwalifikuje go, z drugiej strony żadnych appek bym nie instalował bo i tak korzystam z Apple TV

Jak kupisz samsunga to daj znać jak sie sprawuje:)
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, SG1-ZIELU napisał:

 

Jestem trochę rozbawiony jak ktoś w Polsce czeka na takie śmieszne promocje, jeszcze nie widziałem nigdy ciekawych promocji w tym dniu. Ceny są albo zawyżane parę dni wcześniej by później w magiczny dzień znów wrócić do ceny startowej lub co bardziej bezczelni jeszcze podwyższają cenę. I tak z wielkiego piąteczku mamy kupę.

Nie rzadko prawdziwe okazję można dopiero napotkać po całej tej świątecznej i black friday szajbie na początku roku gdzie sprzedawcy się nachapią na frajerach 

 

Cholipa, nie mogliście pisać tego wcześniej? Ja tam czekam i się łudzę, że coś ciekawego będzie w ten piątek xd. No oby nie było drożej chociaż, jak będzie tak samo to jeszcze przeżyję.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, raven_raven napisał:

 

Cholipa, nie mogliście pisać tego wcześniej? Ja tam czekam i się łudzę, że coś ciekawego będzie w ten piątek xd. No oby nie było drożej chociaż, jak będzie tak samo to jeszcze przeżyję.

Najlepiej to wchodzić regularnie na strony sieciówek i sprawdzać bo często mają jakieś tam swoje promocje na tv. Przed 1 listopada np. były promocje w mediaexpert.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, raven_raven napisał:

To fakt, jak przeglądam temat to były już różne promocje. Skończy się chyba na tym, że po prostu pójdę, kupię w piątek tego Samsunga MU7002 (w moim przypadku 7009 bo Niemcy) i po sprawie.

Ostatnio Saturn robił na ten tv promocję jakoby soundbar gratis, skoczyło się na tym że tv miał właśnie podniesioną cenę o ten głośnik :) nawet nie dali zniżki tylko w(pipi)ali pełną cenę.

Jedyny plus taki był tego że zawsze można było żonę przekonać że dobry deal i upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, ale niesmak pozostaje 

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko byłoby miło jakby jakiś pewny sklep obniżył cenę o te 10 procent. Najwyżej poczekam z zakupem do wiosny, nadal jestem w trakcie wielkich przemyśleń, bo obecna cena to dla mnie absolutny sufit, a nawet nieco ponad. Ideałem byłoby dorwanie dobrego tv 4k do gier z sensownym hdr za te lekko ponad 3 tysie...

Odnośnik do komentarza

po 2 dniach testowania telewizorka muszę przyznać, że zakup jak najbardziej udany. oledowa czerń jest fantastyczna, widok jasnych gwiazd na ciemnym tle podczas gwiezdnych potyczek w star wars battlefront wygląda obłędnie. oglądanie filmów to sama przyjemność.

na początku kompletnie nie byłem przekonany do oledów, ale teraz uważam że jeżeli kogoś stać, to jest jedyny słuszny wybór

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
Godzinę temu, kristoff_mk napisał:

po 2 dniach testowania telewizorka muszę przyznać, że zakup jak najbardziej udany.

I o to chodzi w tym wszystkim.

Wiadomix, jakbysmy mieli ceny jak na Zachodzie to kazdy by bral Oledy, no ale coz. 20k to jest nieco za duzo jak na moj gust.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...