Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Xh90 w MM juz 4tys i to w promo przekreślone z 4600 xD.
Tak wiec chyba już się szykują na blak frajerów.
Możliwe że to była najlepsza cena na ten tv w tym roku.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

No 4028 to jest rozbój w biały dzień za to szkielko. A pomyśleć, że człowiek w lipcu na premierę dał 5800, oj szczypie... ostatni raz ulegam hypowi... z elektroniką nie wygrasz. Pozdr 

Edytowane przez zajudzony
Odnośnik do komentarza

https://www.neonet.pl/telewizory/sony-kd65xh9005-uhd-android-tv-motionflow-xr-800-hz-hdr-10.html?tduid=aa89caad79649580b4778b086325e0dd&affId=2381265&utm_source=tradedoubler&utm_medium=afiliacja + Dodajcie https://www.neonet.pl/smartband/huawei-band-4-czarny.html. Robi się cena 4028zł, co myśle ze jest super ceną za 65 calowego soniacza ;)

Edytowane przez Fust3nD
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, zajudzony napisał:

No 4028 to jest rozbój w biały dzień za to szkielko. A pomyśleć, że człowiek w lipcu na premierę dał 5800, oj szczypie... ostatni raz ulegam hypowi... z elektroniką nie wygrasz. Pozdr 

Lipiec, chyba najgorszy okres zakup nowego tv. 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, leon107 napisał:

Dobra dzięki jutro sprawdzę bo teraz oglądam mecz,widzę że jasność masz 35 u mnie przy włączeniu hdr-a od razu jest max 

Sprawdziłem te ustawienia i nic nie daje,nie wiem dlaczego jak ustawiłem jasność tak jak mi podałeś na 35 po włączeniu hdera od razu wskakuje na max u mnie w trybie obrazu GRA nie da się grać w HDR ! obraz wgląda jak blade (pipi).

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, medzik1992 napisał:

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy jest potrzeba wymiany mojego obecnego TV LG OLED B7 na nowszy model obsługujący HDMI 2.1 ? Czy jest to konieczne by w pełni poczuć różnicę przesiadając się z PS4 Pro na PS5/XSX ? Czy ma to jakikolwiek sens ?


Wg mnie nie, tym bardziej, że masz bardzo dobry TV.  Hdmi 2.1 i mityczne 120 ks to dla mnie bajer PRowy dla normalnych graczy (w esport na bank ważny) oraz czuje, że na tej generacji to będzie tylko jako ciekawostka. 

No z drugiej strony jak masz chęć i kasę to czemu nie:nosacz3:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...